Filmy a volný časONLINE FILMY

Escape room no escape 2 online

Escape Room No Escape 2 online cz dabing je americký psychologický horor z roku 2021, který režíroval Adam Robitel a napsali Will Honley, Maria Melnik, Daniel Tuch a Oren Uziel. V pokračování filmu Escape Room z roku 2019 hrají Taylor Russell a Logan Miller, kteří si zopakovali své role z prvního filmu, a noví herci Indya Moore, Holland Roden, Thomas Cocquerel a Carlito Oliver.

 

Escape room no escape 2 online

 

Escape room no escape 2 online

 

Escape Room: Tournament of Champions vydáno v Austrálii 1. červenec 2021 a jeho vydání ve Spojených státech je naplánováno na 16. července. červenec 2021, Sony Pictures Releasing po několika odkladech data vydání. V některých zemích film vydělal 992 689 dolarů.

Poté, co Zoey a Ben přežijí sérii otřesných úmrtí navržených společností Minos Escape Rooms Corporation, jsou odhodláni postavit ji před soud za to, že se osobně stala svědkem smrti těch, kteří je nepřežili. Na cestě za Minosem do New Yorku jsou spolu s několika dalšími nečekaně uvězněni. Kdo přežil ostatní únikové místnosti. Všichni musí spolupracovat, aby prošli další rukavicí složitějších a nebezpečnějších únikových místností společnosti Minos. Escape room no escape 2 online cz dabing. Pokud chtějí mít naději, že jednou zastaví její vražedné hry.

 

Úniková místnost žádný únik horor online

 

Úniková místnost žádný únik horor online

V únoru 2019 bylo oznámeno pokračování hry Escape Room, na kterém se aktivně pracuje. K režii se vrací Adam Robitel, scénárista Bragi F. Schut a producent Neal H. Moritz.

V rozhovoru pro Bloody Disgusting z dubna 2019 Robitel uvedl, že jednou z výzev, kterým produkční tým při vývoji čelil, bylo vymyslet, jak navrhnout nové únikové místnosti, které by překonaly původní film. Řekl.

 

Escape room no escape 2  film cz

 

Escape room no escape 2  film cz

 

Oheň, gravitaci, led, chlad, plyn už máme za sebou, takže teď musíme překonat sami sebe. Jsme v krabici. Nemůžu někoho nakreslit a rozpitvat, tak co je to vizuální tikání hodin? Máme pár opravdu skvělých věcí, které vyvíjíme, a doufám, že si to budou myslet i diváci, ale je to těžší. Pokračoval: „Na vývoji pokračování pracujeme na plné obrátky. Zkoumáme různé nápady, jak to všechno vyřešit.“ Rychle a zběsile 9 cz online dabing nebo titulky.

 

Poslední scéna prvního filmu, která zobrazovala únikovou místnost převlečenou za unesené letadlo, měla naznačit, že organizace Minos, která stojí za smrtícími únikovými místnostmi, je možná mocnější, zlověstnější a sledovanější, než se dosud myslelo. rozšířit v pokračování. Escape room no escape 2 online cz.  Řekl: Myslím, že z toho vyplývá, že Minos je v mocenských sítích naší společnosti mnohem rozšířenější, než si uvědomujeme. [. . . .] Myslím, že se nacházíme v době skutečné paranoie, ať už jde o instituce nebo policejní stát. Jako kultura jsme nikdy nebyli v tak rozporuplné době, takže se nám tato myšlenka vždycky líbí. Plešatění a jak mu čelit , Vypadávání vlasů u mužů. Oficiální název hry Escape Room: Tournament of Champions byl oznámen na tiskové konferenci dne 20. Květen 2021.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button