Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Filmy a volný časONLINE FILMY

Arthur’s Curse online cz dabing 2022

Artušova kletba online cz dabing 2022  je francouzský meta-horor režiséra Barthélemyho Grossmanna. Jedná se o čtvrtý díl filmové série o Artušovi, která vznikla na motivy série dětských knih Luca Bessona o Artušovi a je spin-offem této trilogie.

 

Arthur’s Curse online cz dabing 2022

 

Arthur's Curse online cz dabing 2022

 

Jedná se o samostatný film, který není součástí stejné kontinuity jako předchozí filmy a odehrává se v reálném světě, kde skupina dospívajících fanoušků filmové série o Artušovi objeví dům, kde se trilogie natáčela. Brzy však zjistí, že tvorové, kteří obývali svět Minimojů, stále zůstávají.

 

Výroba byla tajně zahájena v roce 2020 v Normandii. Jedná se o první artušovský film, který byl francouzským výborem pro klasifikaci kinematografických děl klasifikován jako „zakázaný pro diváky mladší 12 let“, a první film natočený ve francouzštině.

 

Horor 2022 nový

 

Horor 2022 nový

 

Arthur, Maladiction byl ve Francii vydán 29. Červen 2022 Apollo Films a EuropaCorp Distribution. Film byl kritikou přijat špatně. Horor

 

Alex je fanouškem filmové série o Artušovi už od dětství. V den jeho narozenin se ho přátelé rozhodli překvapit a vzít ho do domu, kde se trilogie natáčela. Nikdo z nich netuší, že míří do smrtící pasti. To, co bylo kdysi dětským snem, se brzy změní ve skutečnou noční můru… Ruské válečné filmy – 10 nejlepších ruských válečných filmů.

 

Film začíná úvodem prvního filmu Arthur a Minimojové, kde vidíme osmiletého Alexe, Samanthu, Jeana, Mathildu, Renatu, Maxima, Douglase a Dominique, jak sledují trilogii Arthur a Minimojové. Když po třetím filmu Alexova matka odvede děti do postele a popřeje synovi k narozeninám, Alex matce vypráví o svém snu: stát se Minimojkou.

 

Arthur’s Curse online cz dabing 2022

 

Arthur's Curse online cz dabing 2022

 

O deset let později se osmnáctiletý Alex pokouší v přestrojení za Artura uprchnout před četníky. Doma se Jean, Renata, Maxime, Dominique, Douglas a Mathilde připravují na oslavu Alexových narozenin, které se zúčastní po útěku před četníky. Samantha přijde oblečená jako princezna Selenia z filmu Arthur a Minimojové, což Alexe překvapí, večer začíná a skupina přátel jí dort, Alex rozbaluje všechny dárky, které mu přátelé nabídli, a pak jde se Samanthou do ložnice diskutovat, přijde Maxime, aby se podíval na filmy ze ságy, skupina přátel pak sleduje trilogii ságy a pak se sejde u stolu a jí. Samantha oznámí Alexovi překvapení, její přátelé našli dům, kde se natáčel Arthur a Minimojové, Alex tomu nevěří, ale její přátelé mu ukáží video, které poslali jejich přátelé Momo a Pilou a na kterém jsou před domem, kde se natáčelo, celá skupina přátel pak druhý den odjede dům najít.

Film Artušova kletba

 

Film Artušova kletba

 

Po několika hodinách cesty se teenageři zastaví v klidném městečku, aby si koupili jídlo. Když přijeli, obyvatelé je sledovali od chvíle, kdy přijeli, až do jejich odjezdu. Když se vydají na cestu, Renata se zastaví u domu a zeptá se na cestu. Zazvoní na zvonek u domu, zatímco Matylda fotí, uvidí na prádelní šňůře viset uříznutou lidskou nohu, ale jak fotí, skočí na ni pes, pak k nim přijde několik dalších psů a obyvatel domu se jich zeptá, co tam dělali, teenageři to řeknou vesničanům, kteří hledají dům, který byl použit při natáčení filmu Arthur a Minimojové. Vesničan, který se zdá být naprosto paranoidní, jim řekne, že okolí domu je nebezpečné a že by se měli vrátit, vesničan se naštve a vystřelí do vzduchu z brokovnice, aby je donutil odejít. Vánoční filmy – 10 nejlepších vánočních filmů

 

Sledujte zdarma

 

Když najdou správnou cestu, je skupina přátel nucena zastavit v lese, protože jim cestu blokuje kmen stromu. Alex a ostatní pokračují v cestě pěšky, zatímco Renata jim značí cestu stužkami, aby našli cestu zpět k autu. Když dorazí na místo činu, přátelé najdou dům, vyfotografují ho a zjistí, že věci použité při střelbě jsou stále na svém místě. Alex, Samantha, Maxime a Dominique najdou padací dveře, které vedou do sklepa domu, zatímco Jean. Mastné vlasy : 5 domácích prostředků

 

Matylda, Douglas a Renata jdou nahoru navštívit zbytek domu. Pak si Jean všimne, že koleje z filmu jsou stále na svém místě. Stejně jako barva použitá ve filmu najdou Momoa a Pilou táborové věci a diví se, kde jsou. Arthur’s Curse online cz dabing 2022. Alex, Samantha, Maxime a Dominique prozkoumají sklep a najdou předměty použité ve filmech. Maxime a Dominique se pak vrátí nahoru, aby zkontrolovali ostatní. Zatímco Alex a Samantha zkoumají zbytek, Alex najde zablokované dveře a snaží se je otevřít. Když se Alexovi a Samanthě nepodaří otevřít dveře. Vrátí se nahoru, ale narazí na Jeana, který je celý od barvy jako ve filmu a vyděsí je.

 

Kvalita HD

 

Alex, Samantha a ostatní se utáboří poblíž domu a pak se snaží zavolat Momo a Pilouovi, aby jim dali vědět, že dorazili, ale ani jeden z nich neodpovídá. Skupina přátel se vydala do lesa pro dřevo na oheň, společně se bavili a připili si na Alexovy narozeniny. Cestou ke krbu najde Dominique pod nohama zapálený Momoin telefon. Alex a ostatní se diví, kde je Momo a jak se mu podařilo ztratit telefon, ale pokračují v oslavě. Cestou do postele si Alex a Samantha v ložnici povídají o svých pocitech a pak se políbí. V noci se Alex probudí z noční můry, ve které vidí, jak Momo, Piloua a jeho samotného napadají cizí lidé. Když odchází ze stanu na záchod, Alex si všimne světel přicházejících z lesa v dálce, kde vidí několik lidí, zavolá na Moma v domnění, že je to on, ale ten neodpovídá.

 

Arthur’s Curse online cz dabing 2022

 

Druhý den našli teenageři ledničku převrácenou a jídlo snědené. Douglas se domnívá, že to mohl udělat medvěd, zatímco ostatní mu tvrdí, že v oblasti žádní medvědi nejsou. Pošlou Douglase do auta, aby si s ním promluvil.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button