Filmy a volný časHRY A ZÁBAVA

10 tipů pro budování nového projektu v Minecraftu

Minecraft je skvělým vstupním bodem do světa architektury.Zjistěte, co stavět v minecraftu, ať už je herní režim jakýkoli, hráči musí splňovat stejná omezení jako skutečná architektura. Minecraft je skvělým místem pro zkoumání harmonie, asymetrie a dalších principů architektonického designu – od využití prostoru až po estetiku.

 

A co je nejlepší, můžete si prohlédnout, jak vaše návrhy ožívají, prozkoumat je zevnitř i zvenčí a provádět změny, kdekoli chcete. Druhá nejlepší věc je, že přesunutí postavené zdi na špatné místo vás nebude nic stát!

 

Pokud jste již nějaký architektonický prvek vytvořili, proč ho nepoužít? Postavte divadlo, vydejte se na dobrodružství nebo si jen zahrajte na zombie apokalypsu. Zde je několik návrhů projektů, které vám pomohou začít:

 

1. Vytvořte si vlastní svět

 

co stavět v minecraftu

 

Od ledových polí po pusté pouště nebo sopečná pohoří? Biomy, jaké nenajdete nikde jinde na světě? Vytvořte si vlastní virtuální svět v Minecraftu a využijte svou kreativitu naplno.
Výzva Minecraftu: Vytvořte úplně jiný svět, kde bude všechno jinak než na naší planetě, ale přesto to bude fungovat.

 

 

2. Futuristický skleník

 

Futuristický skleník Minecraft

 

Vyzkoušejte futuristický skleník. Je to ideální příležitost naučit se nové zemědělské techniky a vytvořit si vlastní zahradní utopii. Zaměřte se na estetiku a automatizaci skleníku.

 

Výzva pro rozmanitost rostlin: Najděte jednu z každé rostliny Minecraftu, kterou můžete umístit do své zahrady. Je třeba věnovat pozornost potřebám každé rostliny zvlášť, protože houby, cukrová třtina a pšenice rostou v odlišném prostředí.

 

3. Divadlo

 

Divadlo Minecraft

 

Vytvoření vlastního divadla ve hře Minecraft může být libovolně velký nebo malý projekt, záleží jen na vás, jaký typ divadla postavíte.

 

Robotické loutkové divadlo Challenge: Zkuste si stáhnout ComputerCraftEdu a pomocí loutek pro začátečníky si vytvořit loutkové divadlo. Lze je naprogramovat tak, aby se pohybovaly na jevišti, mimo něj a po něm. Lze jim snadno přidělit řádky. Nejtěžší bude určitě přesvědčit zúčastněné strany, aby se koordinovaly a spolupracovaly.

 

4. Dům na stromě

 

co stavět v minecraftu

 

Najděte biom džungle. A to si pište. Je to tak snadné. Vše, co v Minecraftu postavíte. Buďte kreativní, pokud jde o schody, zábradlí a další prvky. Z vašeho domečku na stromě se brzy stane stromová vesnice.

 

Téma výzvy Dům na stromě: Dejte své vesnici na stromě smysl. Proč se vaši obyvatelé přestěhovali na stromy? Možná byla země zaplavena v důsledku globálního oteplování nebo se po ní potulují nebezpečné bytosti. Navrhněte a postavte domek na stromě, abyste si poradili s každou katastrofou, které váš svět Minecraftu čelí.

 

5. Starověký chrám

 

  starověký chrám minecraft

Vyberte si starobylý styl. Myslíte si, že starobylá architektura potřebuje trochu vylepšit? Co můžete udělat pro zlepšení jejich designu?

Prohlídka starověkých chrámů: Vydejte se na cestu kolem světa a postavte historické chrámy nebo památky pro různé doby a místa. Nezapomeňte uvést chrám z každého kontinentu.

 

6. Podvodní palác

 

co stavět v minecraftu

 

Postavte si podmořský palác. Nebo pevnost. Nebo ponorka. Počkejte chvíli. Co budeme s tou vodou dělat? Myslím, že je čas pořídit si chobotnice jako domácí mazlíčky.

Výzva pro podvodní palác: Představte si, že váš podvodní palác navštíví VIP osoba. Co by bylo potřeba udělat, aby se ve vašem podvodním paláci cítili dobře? Postavte si vše, co byste ve svém podvodním paláci potřebovali.

 

7. Muzeum Minecraft

 

co stavět v minecraftu

 

Vytvořte muzeum Minecraftu. Vyplňte ji vlastními uměleckými díly nebo artefakty ze světa Minecraftu. Zkuste si prohlédnout muzeum.

 

8. Minecraft hrad co stavět v minecraftu

 

Hrad Minecraft

 

Hrady mají mnoho podob a velikostí. Jedním ze skvělých způsobů, jak vybrat téma, je nechat se při výběru vést bloky. Prohlédněte si kreativní inventář a vyzkoušejte všechny úžasné možnosti. Myslíte si to, co já? Je čas postavit hrad z písku!

 

Výzva k obraně hradu: Zahrňte do svého hradu několik pastí a obranných prvků. Až budete hotovi, pozvěte si přátele, aby se pokusili hrad dobýt, nebo rozmístěte davy za hradbami a braňte hrad zevnitř.

 

9. Slavné budovy co stavět v minecraftu

 

Slavná budova minecraftu

Zkuste si postavit vlastní verzi Eiffelovy věže. Nebo začněte hledáním obrázků slavných budov. Najděte svou inspiraci a oživte ji v Minecraftu. Minecraft skin zdarma – Vše funguje zdarma. 

 

Výzva pro slavné budovy: Postavte si slavnou věž ve svém městě. Vaše věž ještě nemusí být slavná, takže přemýšlejte, jak z ní udělat nejslavnější věž na světě. Nezapomenutelný design, díky kterému se vaše památná věž zapíše do historie jako jedna z nejslavnějších staveb vůbec!

 

10. Horská dráha co stavět v minecraftu

 

co stavět v minecraftu

Stavba vlastní horské dráhy ve hře Minecraft je zábavná a snadná činnost. Musíte vědět něco o tom, jak redstone a rails fungují. Ujistěte se, že vaše trať má zajímavé téma, skvělý výhled a jeden nebo dva strašidelné pády. Dárek pro bratra 16 tipů na dárky.

 

Volání do zábavního parku: Zábavní parky jsou super zábava! Vyberte si téma pro svůj zábavní park. Čím bláznivější a neobvyklejší, tím lepší. Iguana Land, Spaceship Cruiser Land a Rock-n-Roll Land by byly úžasné zábavní parky. Začněte s horskou dráhou, přidejte nějaké občerstvení, závodní dráhu pro lodě a parkourovou dráhu a máte vlastní zábavní park.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button