Filmy a volný časONLINE FILMY

The Chilling Trap online cz dabing nebo titulky

Mrazivá past online cz dabing je americký akční thriller z roku 2021. Který napsal a režíroval Jonathan Hensleigh. Ve filmu si zahráli Liam Neeson a Laurence Fishburne. Ve vedlejších rolích se představí Benjamin Walker, Amber Midthunder, Marcus Thomas, Holt McCallany, Martin Sensmeier, Matt McCoy a Matt Salinger.

 

Je to Hensleighův první film od snímku Kill the Irishman z roku 2011. Sleduje tým řidičů kamionů na nebezpečné misi přes zamrzlá jezera a zimní silnice. Dodání důležité součásti záchranářům uvězněným v zavaleném dole. Film byl digitálně uvolněn k prodeji společností Netflix ve Spojených státech a Amazon Prime Video ve Velké Británii 25. února. Červen 2021. Kritické ohlasy jsou smíšené.

 

Mrazivá past online

 

Mrazivá past online

 

Tým se vydává do dolu se třemi vrty. Během cesty se Goldenrodu zadřel motor. Při pokusu o opravu se led pod přívěsem prolomí a zachytí se mu noha. Protože ví, že nemůže utéct, přesvědčí Tantoo. Přetrhnout popruh, který ho připevňoval k nákladnímu autu, a tím ho utopit, ale zachránit dvě další soupravy a hlavy vrtů. Při pokusu uniknout rychle se blížící tlakové vlně a praskajícímu ledu se zbývající dva kamiony převrátily a zastavily tlakovou vlnu. Filmy o vlkodlacích : 10 nejlepších filmů o vlkodlacích. 

 

Mrazivá past film cz

 

Mrazivá past film cz

 

Mike a Varnay obviní Tantoo ze sabotáže na Goldenrodově plošině, ale Tantoo prozradí, že mezi horníky je i její bratr Cody. Když ji vyslýchají, vytáhne zbraň, ale Gurty ji odzbrojí a sváže. Poté, co muži opraví náklaďáky, Varnay zavře Mikea a Gurtyho na korbě svého vozu. Varnay je odhalen jako ten, kdo sabotoval Goldenrodovu plošinu a přivedl Tantoye do bezvědomí. Vybaví Mikův náklaďák dynamitem a odjíždí s Tantoo, ale Mike a Gurty z přívěsu utečou a dynamit těsně před výbuchem odhodí. Varnay zpovzdálí sleduje výbuch a domnívá se, že Mike a Gurty jsou mrtví. Dodání důležité součásti záchranářům uvězněným v zavaleném dole.

 

Sledujte film online bez reklam

 

Když je přívěs odtahován z ledu, Gurty se snaží Mikea varovat, že naviják selže, ale Mike stejně stroj nastartuje. Naviják cvakne a Gurty i s přívěsem spadne do vody, ale Mike Gurtyho zachrání. Varnay se setkal se Sicklem a řekl mu, že Mike a Gurty zemřeli. Sickle nařídí Varnayovi, aby se zbavil Tantooa a poslední zbývající studny, takže se zdá, že Tantoo ztratil kontrolu a sjel z útesu. Mrazivá past online cz dabing. Varnay se chystá Tantooa zabít, ale kousne ho Gurtyho domácí krysa Skeeter a Tantoo ho shodí z plošiny. Mike a Gurty dorazí a zabijí Katčiny kontraktory, kteří pronásledují Tantoo. Vypadávání vlasů? Jezte těchto 9 potravin, které zabraňují vypadávání vlasů. 

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button