Filmy a volný časSEZNAMY FILMŮ

Filmy o vlkodlacích : 10 nejlepších filmů o vlkodlacích

Seznam 10 nejlepších filmů o vlkodlacích . Nejlepší vlkodlačí filmy na světě . Podívejte se na všechny filmy o vlkodlacích .Zde je 10 nejlepších filmů:

 

10. Psí vojáci

 

Psí vojáci

Jednotka seržanta Wellse přijíždí na Skotskou vysočinu, kde stráví několik dní výcvikem. Cestou objeví tábor, kde je jen krev a zbraně, ze kterých nikdo nestihl vystřelit. Zároveň najdou kapitána Ryana, který jako jediný přežil.Vlkodlačí filmy. Jednotka nevěnuje pozornost Ryanovým blouznivým řečem o tom, že je jen jeden, dokud neuslyší první děsivé zavytí. Začíná zběsilý útěk, po němž následuje nejdelší noc boje proti tajemnému nepříteli, který si z obyčejných nábojů nic nedělá.

9. Vlčí doupě

 

Vlčí doupě

 

Vlkodlačí filmy Po vraždě rodičů je dospívající vlkodlak Cayden nucen bezcílně bloudit světem. V odlehlém horském městečku Lupine Ridge se setkávají s podobně smýšlejícími lidmi, včetně krásné Angeliny…
Když se oblíbený středoškolák Cayden Richards probudí z děsivé noční můry, zjistí, že to nebyl sen… Stane se z něj něco zlého, nepředvídatelného a divokého. Cayden, který je po vraždě rodičů nucen bezcílně bloudit světem, se pokouší zjistit pravdu o tom, kdo skutečně je. V odlehlém horském městečku Lupine Ridge se setkávají s podobně smýšlejícími jedinci, včetně krásné mladé Angeliny, která je uvězněna mezi dvěma starobylými klany „vlkodlaků“. A když Cayden konečně odhalí šokující pravdu o svém původu, uvědomí si, že existuje jen jediný způsob, jak zachránit ženu svého srdce – děsivý boj na život a na smrt se silami zlověstnějšími, než si kdy dokázal představit.

 

8. Vytí

 

Vytí

Joe, mladý ambiciózní revizor jízdenek, sleduje za temné a bouřlivé noci poslední vlak odjíždějící z Londýna. Ve vlaku je obvyklá sbírka cestujících – od protivného teenagera až po podnikatelku-pracovnici. Vlak se náhle se skřípěním zastaví v lese, když narazí do něčeho na kolejích. Řidič, který jel situaci prošetřit, se nevrací.

7. Vlkodlak: Bestie mezi námi

 

Vlkodlak Šelma mezi námi

Legendární monstrum studia Universal se znovu probouzí a přináší novou úroveň mrazivého napětí a vzrušení. Když začne vesnici po nocích terorizovat záhadný tvor, místní mladík Daniel přesvědčí několik zkušených lovců vlkodlaků, aby se mu postavili po boku. Jak se vesničané stávají terčem útoků a jeden po druhém se mění v kruté bestie, Daniel se začíná obávat, že nelítostný nepřítel je blíž, než si dokázal představit. V hlavních rolích se představí Stephen Rea, Ed Quinn, Steven Bauer a Nia Peeples. Perfektní zážitek pro celou rodinu. Zábava pro mladé věkem i duchem!

Filmy o vlkodlacích

6. Underworld: Probuzení

 

Underworld-Probuzen

Od chvíle, kdy Selene a její lidsko-lykanský milenec Michael zničili prastarého upíra Marcuse v Underworld: Evolution, uplynulo patnáct let. Během toho lidstvo zjistilo existenci upírů i lykanů a vedlo válku s cílem obě rasy vyhubit. Selene, která byla zajata během genocidy, se po více než deseti letech probouzí jako vězeňkyně v zapečetěné laboratoři mocné korporace Antigen, která se snaží vyvinout vakcínu proti virům zodpovědným za existenci upírů a lykanů.

Příčiny vypadávání vlasů u mužů

Selene je zdrcená, když zjistí, že Michael zemřel, ale její zármutek velmi brzy překoná šokující zjištění, že během kryogenního spánku porodila dceru Evu (India Eisley). Ve snaze najít úkryt pro sebe a své dítě se Selene ocitá ve světě, kde jsou příslušníci její kdysi hrdé rasy na pokraji vyhynutí a přeživší zbytky se skrývají v podzemí. Selene, odmítnutá zbývajícími klany, se rozhodne spojit síly s mladým upírem Davidem (Theo James), který se k ní připojí v krvavém tažení proti Antigenovi, který se snaží zničit ji i její dítě. Když jsou jí v patách i její obvyklí nepřátelé, Lykani, zdá se, že i Selene je naprosto bezmocná proti nejzákeřnějšímu nepříteli v dějinách série Underworld: geneticky vylepšenému SuperLykanovi.

5. Wer , Krvavá legenda

 

krvavá legenda Vlkodlačí filmy

Po brutální vraždě americké rodiny na dovolené na francouzském venkově je ze zločinu bez důkazů obviněn cizí muž žijící nedaleko místa činu. Podezřelého se ujímá americká obhájkyně Kate Mooreová (A. J. Cook), která se spolu se svým týmem snaží přesvědčit místní úřady o mužově nevině pomocí vědeckých metod. Když Kate začne pátrat po jeho rodinné historii, objeví důkazy, které ukazují na znovuzrození dávno zapomenuté legendy. Krveprolití pokračuje a Kate musí udělat vše pro to, aby přežila a zabránila šíření chaosu.

4. Van Helsing Vlkodlak Filmy

 

Van Helsing Vlkodlak Filmy

Hluboko v Karpatech se nachází bájná a tajemná Transylvánie. Svět, kde je zlo všudypřítomné, kde se západem slunce vyvstává nebezpečí a příšery mají podobu těch nejděsivějších nočních můr. Režisér Sommers, který oživil klasické monstrum ve filmech Mumie a Mumie se vrací, přivedl do nového projektu celou řadu tradičních přízraků – Frankensteinovo monstrum, Drákulu, Vlkodlaka – a staví proti nim osamělého bojovníka na straně dobra – Van Helsinga.

Legendární lovec duchů (Hugh Jackman) přijíždí do Transylvánie na příkaz tajné společnosti, aby porazil krvežíznivého svůdce. V boji proti hraběti Drákulovi (Richard Roxburgh) se ujímá neohrožené Anny Valerious (Kate Beckinsale) a zbavuje její rodinu prokletí, které trvá již několik generací. Na přízračném plátně se dále objevují Shuler Hensley jako Frankensteinovo monstrum, tanečník Will Kemp, který ztvárňuje Annina mužného bratra Velkana, jenž se za úplňku mění ve vlkodlaka, a Kevin J. O’Connor jako Igor, proradný asistent doktora Frankensteina.

Podívejte se také na :

Filmy o přežití : Filmy o přežití

Elena Anaya, Silvia Colloca a Josie Maran hrají tři krvežíznivé Drákulovy nevěsty, které se nezastaví před ničím, aby pomohly svému pánovi v jeho plánu dobýt lidskou civilizaci a nastolit vládu teroru… Po divácky úspěšných filmech Mumie a Mumie se vrací přichází režisér a scenárista Stephen Sommers s dalším velkofilmem. Vlkodlačí filmy. Van Helsing je nejdražším americkým filmem, který byl kdy v České republice natočen. Film je nabitý ohňostrojem nápadů a neuvěřitelnými vizuálními efekty, které diváka zavedou do zcela nového, dosud neviděného světa. O vizuální efekty se postarala společnost Industrial Light and Magic, která má na kontě téměř 200 filmů, včetně Jurského parku, Master & Commander, Terminátora 3, Harryho Pottera, Minority Report, a za efekty k Pirátům z Karibiku získala Oscara.

3. Souboj vlkodlaků Vlkodlačí filmy

 

Souboj vlkodlaků Vlkodlačí filmy

Dvě soupeřící smečky vlkodlaků bojují o mladého chlapce, jehož život je osudově spjat s jejich budoucností. Někteří ho chtějí zabít, jiní ho chtějí zachránit. Začíná boj na život a na smrt v akčním hororu plném napětí a dokonalých triků!

2. Divoké venkovské filmy o vlkodlacích

 

divoká země Vlkodlak filmy

Je škoda, že je tento film tak neznámý. Mix vlkodlaka a honičky v lese se povedl. Parta dětí se vydá na noc do lesa, kde na ně něco číhá….. To je prakticky vše, co se v ději děje. Téměř celý děj se odehrává v noci, což je sice fajn, ale tvůrcům se podařilo udržet poměrně podmanivou atmosféru. Film je také poměrně krátký (něco kolem 70 minut), takže se nemůžete příliš nudit. Největší výtku mám k hercům, ne že by byli špatní, koneckonců to v takových filmech ani nepotřebují, ale štvalo mě, že jejich slovník obsahoval jen Fuck, fucking a další. Také bych kritizoval běh příšery, určitě vypadá úžasně. Je slizký, nebojí se ukázat a umí kousnout. Ale běh, který byl vytvořen efekty, ztrácí hodně ze své přitažlivosti. Gore je úžasné. není ho mnoho, ale když ho najdete, můžete vidět, že si tvůrci opravdu hráli. Useknuté končetiny, prokousnutý krk, ukousnutá polovina břicha. Divoká země je průměrný, možná lehce nadprůměrný horor, který na hodinu a čtvrt pobaví.

1. The Feeding Werewolf Filmy

 

The Feeding Werewolf Filmy

Film jsem shlédl a byl jsem docela překvapen. Celý film se odehrává v lesích, což je sice hezké kvůli atmosféře, která je zde vytvořena, ale alespoň se film neodehrává ve velkoměstě. První útok vlkodlaka s objetím hned na začátku vypadá pěkně. No, celý film je v podstatě jenom kecy-útok-kecy-útok. Pro mě to bylo příjemné béčko, které nepotěší, ale ani neznechutí.

 

Ale co mě opravdu naštvalo byl vlkodlak, chápu, že tvůrci museli šetřit kde se dalo, aby maska nevypadala bůhvíjak, ale proč tam dávali ty divné sekané záběry, když vlkodlak zaútočil? Bylo to strašně trapné a hloupé, a i kdyby vlkodlak vypadal hůř, bylo by to lepší než tohle. Průměrný film o vlkodlacích, který mě potěšil, ale bohužel byl docela utahaný.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button