Filmy a volný časONLINE FILMY

Ice Age online cz dabing nebo titulky

Ice Age online cz dabing nebo titulky je americký mediální seriál o skupině savců, kteří přežili paleolitickou dobu ledovou. Skládá se z počítačově animovaných filmů a televizních speciálů a série videoher. Filmy produkuje společnost Blue Sky Studios, divize 20th Century Animation, která je součástí Walt Disney Studios (dříve 20th Century Fox).

 

Ice Age online cz dabing nebo titulky

 

Ice Age online cz dabing nebo titulky

 

Ve filmu se objevují hlasy Raye Romana, Johna Leguizama, Denise Learyho a Chrise Wedge, kteří jsou jedinými stálými členy hereckého obsazení. Ice Age online cz. V rámci série bylo dosud vydáno pět filmů: původní stejnojmenný film z roku 2002, Doba ledová: Thaw z roku 2006, Doba ledová: Doba ledová: Meltdown: Dawn of the Dinosaurs v roce 2009, Ice Age: Doba ledová: Dinosauři a dinosauři: kontinentální drift v roce 2012 a Doba ledová: Collision Course se objevil v roce 2016 s filmem Ice Ice Age: Collision Course. V dubnu 2016 dosáhly tržby této série 6 miliard dolarů, což z ní činí jednu z nejziskovějších mediálních sérií všech dob.

 

Příběh o mamutovi

 

Příběh o mamutovi

 

Sid, hloupý, ale dobromyslný lenochod, je opuštěn svou rodinou a stády savců, která putují na jih. Potká Mannyho, cynického a osamělého mamuta, který cestuje na sever, a rozhodne se ho následovat, což se Mannymu příliš nelíbí. Doba ledová 1 online cz. Cestou se setkávají se ženou, která v zoufalé snaze ochránit své dítě skočila z nedalekého vodopádu poté, co na jejich tábor zaútočili šavlozubí tygři. Vypadávání vlasů? Jezte těchto 9 potravinzabránit vypadávání vlasů.

 

 

Ice Age online cz 

 

Ice Age online cz

 

Tiše postrčí dítě k Mannymu a Sidovi a pak zmizí ve vodě. Ice Age online cz. Obě zvířata se rozhodnou otce vyhledat a dítě mu vrátit. Zloduch Soto, vůdce Šavlových tygrů, však pověřuje vedením svého zástupce Diega. Přivést k němu dítě, aby se mohl pomstít jeho otci. Ice Age online cz. Ten se svým kmenem často zabíjí šavlozubé tygry pro jejich kůže a maso. Diego narazí na Mannyho a Sida, a protože mu odmítají dítě jen tak předat. Předstírá, že je vede k dětskému kmeni, zatímco ve skutečnosti Soto a zbytek smečky čekají v ledových horách. Přepadnout je s úmyslem zabít Mannyho a ukrást dítě. Během cesty se však trojice kvůli dítěti sblíží a Diego se musí konečně rozhodnout, komu je věrný. Spider man homeless online cz dabing nebo titulky 2021.

 

Pohádková doba ledová

 

Pohádková doba ledová

 

Manny, Sid a Diego v současnosti žijí ve velkém údolí, které je ze všech stran obklopeno extrémně vysokou ledovou stěnou. Trojice však zjistí, že ledová stěna je ve skutečnosti zeď. Ta sotva zadrží obrovskou masu vody, která by mohla zaplavit údolí téměř kilometr pod vodou. Sup jim řekne. Na druhém konci údolí je loď, která je může všechny zachránit, ale mají jen tři dny na to, aby se k ní dostali, jinak zahynou. Manny má také potíže se strachem z něj. Možná je to poslední mamut, který mu zbývá.

 

Film online cz dabing nebo titulky

 

Cestou potkají Ellie, bublinatou samici mamuta, která si myslí, že je vačice, a její vačí bratry Crashe a Eddieho.  Ice Age online cz. Když začnou společně cestovat, Manny s pomocí Diega a Sida zjistí, že musí překonat svou minulost a otevřít své srdce změně. Během cesty zažije šavlozubá veverka Scrat vlastní dobrodružství. Alone at Home online cz dabing nebo titulky.

 

Pohádka přes internet

 

Během sváteční výzdoby Sid omylem zničí Mannyho oblíbenou dekoraci. Sid, přesvědčený Mannym, že je nyní na Santově seznamu zlobivých, odjíždí s Crashem, Eddiem a Broskvičkou na Severní pól, aby se vrátil na Santovu stranu. Na Severním pólu Sid a jeho posádka omylem zničí Santovu dílnu. Když Manny, Ellie a Diego v obavách o Broskviččinu bezpečnost dorazí na severní pól, musí se spojit, aby zachránili Vánoce.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button