Filmy a volný časONLINE FILMY

Les Miserables 2 online cz dabing nebo titulky

Příšerky 2 online cz dabing nebo titulky známé také jako Monster Family 2: Nobody’s Perfect a vydané v Německu pod názvem The Happy Family je německo-britská počítačově animovaná komedie z roku 2021, kterou režíroval a produkoval Holger Tappe a napsal David Safier. Jedná se o pokračování filmu Rodina příšer z roku 2017, ve kterém si zahráli Emily Watson, Jason Isaacs, Nick Frost, Jessica Brown Findlay, Catherine Tate, Ethan Rouse (všichni si zopakovali své role) a Emily Carey. 22. Dne 15. října 2021 byl film uveden přímo na video ve Velké Británii jako původní film skupiny Sky Cinema a 15. Do amerických kin ho 1. října uvedla společnost VivaKids.

 

Les Miserables 2 online cz dabing nebo titulky

 

Les Miserables 2 online cz dabing nebo titulky

 

Rok po šťastném konci předchozích událostí se rodina Wishboneových potýká s různými nedostatky. Můj syn Max je nejhorší žák v osmé třídě. Všichni jeho spolužáci jsou minimálně o hlavu vyšší, takže se nemotornému tlouštíkovi s brýlemi smějí. Sledujte Les Misérables 2 online s dabingem nebo titulky.

Dcera Faye je přesvědčená, že všichni její kamarádi jsou na něco nadaní, ale ona ne. Emmina matka se snaží svým dětem pomáhat, ale ty její rady většinou ignorují a často se jim posmívají. A pak je tu otec Frank, jehož štěstí z nové práce a klidnějšího životního stylu ničí nešťastná rodina. Dobrou zprávou je, že se uskuteční svatba čarodějnice Baby Jagy a hrbatého sluhy Renfielda (oba se stali součástí velké rodiny Wishboneových jako náhradní prarodiče). Mastné vlasy : 5 domácích prostředků.

 

Příběh o Přeslakovcích 2 online 

 

Příběh o Přeslakovcích 2 online

 

Špatnou zprávou je, že pár vteřin předtím, než si měli vyměnit sliby, unese tyto dvě hrdličky dívka ve stejném věku jako Max! Je to super cool Mila Starrová, jediná dcera miliardáře, vědeckého génia a filantropa, manželů Marlene a Maddoxe Starrových. Visboni mají jedinou možnost: pokud chtějí zachránit Babu Jagu a Hrbáče, musí se znovu stát příšerami. Ano, maminka se stane upírkou, tatínek si vybere roli Frankensteina, z dětí se stanou neposedný vlkodlak a atraktivní mumie. Společnost těchto příšer se vydává na novou cestu, aby zachránila Babu Jagu a Renfielda, protože svatba se musí uskutečnit stůj co stůj.

 

Online pohádka 2022 zdarma

 

Online pohádka 2022 zdarma

Ethan Rouse jako Max Wishbone. Jessica Brown Findlay jako Fay Wishbone.  Sledujte Les Misérables 2 online s dabingem nebo titulky. Emily Watson jako Emma Wishbone. Nick Frost jako Frank Wishbone. Emily Carey jako Mila Starr. Catherine Tate jako Baba Jaga. Jason Isaacs jako Drákula. Mária Jančová Pohádky staré matky.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button