Filmy a volný časONLINE FILMY

Black Phone online cz dabing nebo titulky

Black Telephone online cz dabing nebo titulky je americký nadpřirozený horor režiséra Scotta Derricksona a producenta Jasona Bluma. Scénář napsali Derrickson a C. Robert Cargill a je adaptací stejnojmenné povídky Joea Hilla z roku 2004. Ve filmu hraje Mason Thames unesené dítě, které dokáže komunikovat s minulými oběťmi svého únosce, jehož hraje Ethan Hawke.

 

Black Phone online cz dabing nebo titulky

 

Black Phone online cz dabing nebo titulky

 

V lednu 2020 Derrickson oznámil, že kvůli tvůrčím neshodám se studiem Marvel končí s režírováním Doctora Strange ve filmu Multiverse of Madness. Black Phone online cz dabing nebo titulky. Proto se rozhodl spolupracovat se společností Cargill na projektu Black Phone. Celovečerní film byl oznámen v říjnu 2020 a natáčení začalo v únoru 2021. Hlavní natáčení probíhalo dva měsíce v Severní Karolíně.

 

Sledovat Black Phone online

 

Sledovat Black Phone online 
 

 

Černý telefon měl světovou premiéru na festivalu Fantastic Fest 25. září 2021. Vydání filmu je naplánováno společností Universal Pictures na 24. března. Červen 2022. Sledujte Black Phone online.  Kritici film hodnotili vesměs kladně, chválili jeho věrnost předloze, Derricksonovu režii i Hawkeův výkon v roli antagonisty.

 

 

v 70. V 50. letech 20. století se na coloradském předměstí ztratí pět dětí. Krátce nato je Finney Shaw unesen sériovým vrahem a uvězněn ve zvukotěsném sklepě. Black Phone online cz dabing nebo titulky.  Shaw najde odpojený telefon a zjistí, že dokáže přenášet hlasy předchozích obětí vraha, které se mu snaží pomoci utéct. Jeho sestra mezitím zjistí, že má opakující se vize, které jí mohou pomoci Finneyho najít.

 

Online horor Černý telefon 2021

 

Online horor Černý telefon 2021

Scott Derrickson pracoval se studiem Marvel na pokračování Doctora Strange Doctor Strange v Multiversu šílenství, když se rozhodl natočit Černý telefon se svým častým spolupracovníkem C. Robert Cargill. Online horor Black Phone 2021. Vzhledem k Derricksonovým závazkům vůči Marvelu se Cargill začal poohlížet po jiných filmařích, kteří by projekt režírovali. Derrickson proto požádal Cargilla, aby Černý telefon odložil, dokud nebude mít možnost režírovat; Cargill souhlasil a slíbil, že počká. Krátce poté se Derrickson dostal do konfliktu s Marvelem kvůli tvůrčím neshodám a v lednu 2020 odešel, aby místo toho pracoval na Černém telefonu.

 

O filmu Černý telefon

 

O filmu Černý telefon

 

V říjnu 2020 bylo oznámeno, že Derrickson bude pro společnost Blumhouse Productions režírovat adaptaci povídky Joe Hilla Černý telefon podle scénáře, který napsali Derrickson a Cargill, a v hlavních rolích se objeví Mason Thames a Madeleine McGraw.  Black Phone online cz dabing nebo titulky. O filmu Černý telefon. Hlavní natáčení filmu Černý telefon začalo 9. září. únor 2021 ve společnosti EUE/Screen Gems ve Wilmingtonu v Severní Karolíně v okresech New Hanover, Brunswick a Columbus a jejich okolí pod pracovním názvem Static. Následující měsíc se k hercům připojil James Ransone a natáčení skončilo 27. září. Březen.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button