Filmy a volný časONLINE FILMY

After Secrets online cz dabing nebo titulky

After Secrets online cz dabing or subtitles je připravovaný romantický film podle úspěšného románu After We Fell. After We Fell je třetí film ze série After. V USA bude uveden v říjnu 2021.

 

After Secrets online cz dabing nebo titulky

 

After Secrets online cz dabing nebo titulky

 

Po oznámení 3. září 2020 v podání vracejících se seriálových hvězd Josephine Langfordové a Hero Fiennese Tiffina. 

 Film After Secrets online cz dabing nebo titulky. Zvěsti o tom, že se After We Fell začne natáčet v říjnu 2020, se objevily, když Production Weekly zveřejnil synopsi filmu, v níž byl říjen označen jako počáteční měsíc produkce. 7. Září 2020 Provozní ředitel společnosti Voltage Pictures Jonathan Deckter potvrdil, že na říjen jsou naplánovány dva filmy. To zpozdilo natáčení v USA, konkrétně když Deckter řekl „trochu riskujeme“.

 

Film After Secrets online cz 

 

Film After Secrets online cz 

 

8. září 2020 nová režisérka Castille Landonová oznámila, že vybrala několik míst pro natáčení, a potvrdila, že produkce začne opět v roce 2020. Film After Secrets online cz. Štáb speciálních efektů a další členové štábu přistáli v Bulharsku kolem 13. hodiny. Srpen 2020. Natáčení oficiálně začalo 4. Říjen 2020 v kampusu v Bulharsku. Candice nemohla kvůli těhotenství odcestovat na focení do Bulharska. Zatímco Selma nemohla cestovat kvůli svému pokračujícímu boji s roztroušenou sklerózou.  Role Landona Gibsona, Christiana Vance a Kimberly jsou přeobsazeny. 18. V prosinci 2020 oficiálně končí natáčení filmů After We Fell, After Ever Happy a After After.

 

Romantický film Po tajemstvích cz

 

Romantický film Po tajemstvích cz

 

Shane Paul McGhie si nezopakuje roli Landona Gibsona v seriálech After We Fell a After Ever Happy. Romantický film After secrets cz. Před oznámením se objevily zvěsti, že se k sérii připojil, když byl spatřen při natáčení scény s Josephine Langfordovou. Po Secrets online cz dabing nebo titulky. Později svou účast potvrdil ve videu ze zákulisí, kde oznámil, že byl obsazen do role Landona Gibsona. Stefan Rollins si nezopakuje roli Richarda Younga ve filmech After We Fell a After Ever Happy. Kdo ho nahradí, není známo. Rychle a zběsile 9 cz online dabing nebo titulky. 

 

Po tajemstvích 2021 

 

Po tajemstvích 2021 

 

Kvůli konfliktům s rozvrhem jejího seriálu All American na stanici CW. Donutila Karimah Westbrookovou opustit franšízu. Po tajemstvích 2021. Účesy pro řídké vlasy.

Film After Secrets online cz dabing nebo titulky. Candice nemohla kvůli těhotenství odcestovat na focení do Bulharska. Zatímco Selma nemohla cestovat kvůli svému pokračujícímu boji s roztroušenou sklerózou.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button