Filmy a volný časONLINE FILMY

Tři tisíce let touhy online cz dabing 2022

Tři tisíce let touhy online cz dabing 2022 je romantická fantasy komedie z roku 2022, jejímž spoluscenáristou a režisérem je George Miller. Jedná se o adaptaci povídky „The Djinn in the Nightingale’s Eye“ od A. S. Byatt. Ve filmu hrají Idris Elba a Tilda Swinton.

 

Tři tisíce let touhy online cz

 

Tři tisíce let touhy online cz

 

Světová premiéra filmu Tři tisíce let touhy se uskutečnila 20. Květen 2022 na filmovém festivalu v Cannes. Vydání ve Spojených státech je naplánováno na 31. srpen 2022 Metro-Goldwyn-Mayer (prostřednictvím United Artists Releasing) a v Austrálii 1. září 2022 od Roadshow Entertainment.

Učenec spokojený se svým životem potká džina, který mu nabídne tři přání výměnou za svobodu. Jejich rozhovor v hotelovém pokoji v Istanbulu vede k následkům, které ani jeden z nich nečekal.

 

Romantická komedie 2022 online

 

Romantická komedie 2022 online

 

V říjnu 2018 bylo oznámeno, že George Miller připravuje svůj další režijní počin, který byl popsán jako „epický co do rozsahu“. Natáčení by mělo začít v roce 2019. Ve stejném měsíci bylo oznámeno obsazení Idrise Elby a Tildy Swinton. Film je natočen podle povídky A. S. Byatta „The Djinn in the Nightingale’s Eye“. Kde sledovat filmy online

 

V rozhovoru z července 2019 Miller uvedl, že předprodukce filmu začne koncem roku 2019 a natáčení začne 2. července. března 2020 mezi Austrálií, Tureckem a Velkou Británií, ale v důsledku toho se film zpozdil a začal se natáčet v listopadu 2020 v Austrálii. Vánoční přání 100+ vánočních přání a vinět k Vánocům.

 

Tři tisíce let touhy online cz dabing 2022

 

Tři tisíce let touhy online cz dabing 2022

 

V kinech ve Spojených státech bude uveden 31. září. srpna 2022 a poté v Austrálii 1. Září.

V květnu 2020 získala severoamerická distribuční práva na film společnost Metro-Goldwyn-Mayer (prostřednictvím United Artists Releasing), o distribuci ve Francii se postaraly společnosti Metropolitan Filmexport a Sunac Culture. v Číně, společnost Roadshow Entertainment se postará o australskou distribuci a Entertainment Film Distributors o distribuci ve Velké Británii.

Romance 2022 online

 

Romance 2022 online

 

Světová premiéra filmu se konala 20. Květen 2022 na filmovém festivalu v Cannes, kde mu publikum tleskalo šest minut ve stoje. Na premiéře filmu se objevila aktivistka protestující proti sexuálnímu násilí, která se za křiku svlékla do naha a poté ji ochranka vyvedla z Cannes. První trailer byl zveřejněn 20. Květen 2022, ve stejný den, kdy se koná světová premiéra filmu. Jak změkčit vlasy: 5 přírodních způsobů.

 

Romantický film Tři tisíce let touhy

 

Romantický film Tři tisíce let touhy

 

Na webu Rotten Tomatoes, který shromažďuje recenze, je 61 % z 36 kritiků pozitivních, s průměrným hodnocením 6,1/10. Na webových stránkách se důsledně uvádí: „Ačkoli jeho příběh není tak působivý jako jeho vizuální zázraky. Je těžké neobdivovat ambice Tří tisíc let touhy.“ Metacritic, který používá vážený průměr, udělil filmu na základě 16 recenzí 57 bodů ze 100. To znamená „smíšené nebo průměrné hodnocení“.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button