Filmy a volný časONLINE FILMY

Jungle Expedition online cz dabing nebo titulky

Výprava do džungle online cz dabing  je americký dobrodružný fantasy film z roku 2021, který natočil režisér Jaume Collet-Serra podle scénáře Glenna Ficarry, Johna Requa a Michaela Greena na motivy stejnojmenné atrakce v zábavním parku Walta Disneyho. Film produkovaný společností Walt Disney Pictures s Dwaynem Johnsonem, Emily Blunt, Édgarem Ramírezem, Jackem Whitehallem, Jessem Plemonsem a Paulem Giamattim v hlavních rolích sleduje kapitána malého říčního člunu, který vede vědkyni a jejího bratra džunglí při hledání Stromu života.

 

Jungle Expedition online cz dabing

 

Jungle Expedition online cz dabing

 

Plány na celovečerní film podle jízdy v džungli vznikly v roce 2004 po úspěchu filmu Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly o rok dříve. Projekt zůstal neaktivní až do roku 2011, kdy byli připraveni hrát Tom Hanks nebo Tim Allen, z této verze však sešlo a v srpnu 2015 byl obsazen Johnson a v lednu následujícího roku Blunt. Jungle Expedition online cz dabing.  Zbytek hereckého obsazení byl doplněn na jaře 2018 a natáčení probíhalo od května do září téhož roku na Havaji a v Atlantě v Georgii. Drahé kameny 10 nejcennějších drahých kamenů na světě.

 

Sledujte film online

 

S ročním zpožděním byla 30. ledna zahájena plavba po džungli v USA. Červenec 2021 současně v kinech a digitálně prostřednictvím služby Disney+ s přístupem Premier Access. Podívejte se na film online. Film celosvětově vydělal více než 128 milionů dolarů a během premiérového víkendu vydělal 30 milionů dolarů v rámci služby Disney+ Premier Access. Kritici film hodnotili smíšeně, chválili chemii mezi Johnsonem a Bluntovou a jejich zábavnost, ale kritizovali scénář a množství CGI.

 

Expedice džunglí cz film

 

Expedice džunglí cz film

 

V roce 1556 vede Don Aguirre španělské conquistadory do Jižní Ameriky, aby hledali Slzy měsíce, bájný strom, jehož květy léčí nemoci, uzdravují zranění a odstraňují kletby. Poté, co většina dobyvatelů zemře, kmen Puka Michuna uzdraví přeživší pomocí květů Stromu. Expedice džunglí cz film.  Kmenový náčelník odmítne prozradit, kde se Strom nachází, a tak ho Aguirre probodne a vesnici vypálí. Umírající náčelník prokleje dobyvatele a učiní je nesmrtelnými, kteří nemohou opustit Amazonku; džungle zajme každého, kdo se pokusí o útěk. Příčiny vypadávání vlasů u mužů: hlavní viníci. 

 

V roce 1916 představil její bratr MacGregor v Londýně Královské společnosti výzkum Dr. Lily Houghtonové na téma Slzy Měsíce. Tvrdí, že květy stromu by mohly přinést revoluci v medicíně a pomoci britskému válečnému úsilí. Houghtonovi požadují přístup k nedávno nalezenému artefaktu šípu. Lily tomu věří a klíčem k nalezení stromu je stará amazonská mapa. Společnost žádost odmítne, protože se domnívá, že Strom je mýtus a vědkyně jsou méněcenné. Lily ukradne hrot šípu, a to jen proto, aby se vyhnula princi Joachimovi, ambicióznímu německému králi, který také hledá Strom. Není čas umírat online cz dabing nebo titulky.

 

Expedice Džungle Herci

 

Jungle Expedition online cz titulky

 

Po příjezdu do Brazílie potřebují Lily a MacGregor loď a průvodce, který je vezme na Amazonku. Najmou si Franka Wolffa, kapitána říčního člunu, který nabízí levné plavby džunglí, zdobené falešnými nebezpečími a drsnými slovními hříčkami. Expedice Džungle Herci. Frank nejprve odmítl s tím, že cesta je příliš nebezpečná, ale když uviděl šipku, rozmyslel si to. Frank ukradne zpět svůj zabavený lodní motor a trojice odjíždí poté, co unikne Joachimovi, který je pronásleduje na německém ponorkovém člunu.

 

Jungle Expedition online cz titulky

 

Ve Frankově chatě si Lily všimne fotografií a náčrtků moderních vynálezů, ale také map, nákresů a výzkumu o Slzách Měsíce. Obviní Franka, že hledá Strom, ačkoli ten trvá na tom, že se ho už dávno vzdal. Jungle Expedition online cz titulky. Skupinu zajme kmen „lidožroutů“, kteří jsou však jednou z Frankových falešných hrozeb. Kmenový vůdce přeloží symboly šípu a prozradí, kde se strom nachází a že kvete pouze za krvavého měsíce.

 

Film online 2021

 

Joachim najde v jeskyni zkamenělé dobyvatele a částečně je probudí. Film online 2021. Když souhlasí s vyzvednutím hrotu šípu, odvede vodu z řeky, aby je osvobodil, a zruší kletbu; Španělé na kmen zaútočí a Franka smrtelně pobodají. Lily unikne šípu. Když překročí hranici prokletí, liána se zmocní pronásledujících Španělů a vtáhne je zpět do džungle.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button