Filmy a volný časONLINE FILMY

Králík Petr na útěku online cz dabing nebo titulky HD zdarma

Králíček Petr na útěku online cz dabing (známý také pod názvem Králíček Petr 2) je 3D animovaný dobrodružný film z roku 2021, který režíroval a produkoval Will Gluck, jenž společně s Patrickem Burleighem napsal scénář. Film navazuje na film Králíček Petr z roku 2018, který vznikl v produkci Sony Pictures Animation na motivy příběhů o králíčkovi Petrovi od Beatrix Potterové. Hlavní roli ve filmu ztvární James Corden, vedle něj se v hlavních rolích objeví Rose Byrne, Domhnall Gleeson a David Oyelowo a hlasy Elizabeth Debicki a Margot Robbie.

 

Králík Petr na útěku online

 

Králík Petr na útěku online

 

Po mnoha odkladech původního data premiéry v únoru 2020 byl film uveden do kin společností Sony Pictures Releasing pod hlavičkou Columbia Pictures. První v Austrálii 25. března 2021, ve Velké Británii pak 17. května a ve Spojených státech amerických 11. Červen. Králíček Petr na útěku online cz dabing. Film celosvětově vydělal 90 milionů dolarů a od kritiků získal smíšené hodnocení. Hrady na Slovensku : 10 nejkrásnějších hradů na Slovensku.

Svatby Thomase a Bey se účastní všichni jejich přátelé, lidští i zvířecí. Králíček Petr tuto novou část svého života přijímá. Po líbánkách Thomas pomáhá Bee v dětských příbězích od Petra a jeho přátel. Petr je trochu zděšený, když zjistí, že ho knihy vykreslují jako zlobivého chlapce. Bea pak dostane poštou dopis od nakladatelství, které chce její knihy distribuovat.

 

Pohádka 2021 online

 

Pohádka 2021 online

 

Thomas a Bea se setkávají s Petrem, Benjaminem, Flopsy, Mopsy a Cottontailem a vydavatelem Nigelem Basil-Jonesem. Nigel představí svůj marketingový plán vůči králíkům, které Peter vykresluje jako špatné semeno. Dokonce uvidí billboard na potenciální film o králíčkovi Petrovi, který z něj dělá přímo padoucha. Petr zděšeně opustí skupinu a vydá se do města, kde potká staršího králíka jménem Barnabáš. Účesy pro řídké vlasy.

 

 

Film Králík Petr na útěku 2 online cz

 

Film Králík Petr na útěku 2 online cz

 

Barnabáš pozná Petra jako syna svého starého přítele, ale bohužel je chytí lapkové a odvezou je do útulku pro zvířata. Bea začne Nigelovi přepisovat práva na své knihy s tím, že z nich nebude mít žádný peněžní majetek. Je však jasné, že Nigel to má v plánu, protože je známý tím, že z jednoduchých konceptů dělá něco pro komerčnější a modernější publikum.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button