Filmy a volný časONLINE FILMY

King Richard online cz dabing nebo titulky 2021

King Richard online cz dabing je americký životopisný film z roku 2021, který podle scénáře Zacha Baylina natočil režisér Reinaldo Marcus Green a který sleduje osudy Richarda Williamse, otce a trenéra slavných tenistek Venus a Sereny Williamsových. Po zbytek svého promítání se bude promítat také na filmových festivalech v Londýně. V hlavních rolích se představí Will Smith, Aunjanue Ellis, Saniyya Sidney, Demi Singleton, Tony Goldwyn a Jon Bernthal.

 

King Richard online cz dabing nebo titulky 2021

 

King Richard online cz dabing nebo titulky 2021

 

Film měl premiéru na festivalu 48. Filmový festival v Telluride, 2. ročník. září 2021 a v kinech se objeví 19. 2021. listopadu Warner Bros Pictures a ve stejný den streamovací služba HBO Max. 

 Společnost Warner Bros. také vyhrála výběrové řízení na tento film. Král Richard online cz dabing. V červnu byl do funkce ředitele přijat Reinaldo Marcus Green.

 

Král Richard film 2021

 

Král Richard online film

 

Jon Bernthal, který měl hrát Ricka Macciho, také vstoupil do jednání. Liev Schreiber a Susie Abromeit se k hercům připojí v únoru 2020. Dylan McDermott, Katrina Begin a Judith Chapman se k hercům připojí v březnu 2020. Ve filmu zazní původní píseň Beyoncé „Be Alive“, která byla vydána 12. Do konce svého uvedení se bude promítat také na filmových festivalech v Londýně. Vlkodlak – Legendy o vlkodlacích.

 

Film zdarma

 

Film zdarma

 

Hlavní natáčení začalo v lednu 2020 v Los Angeles. Podle kalifornské filmové komise utratila produkce ve státě 35,6 milionu dolarů. Se 7,5 milionu dolarů vrácených na daňových úlevách. V říjnu 2020 se k hercům připojil Tony Goldwyn, který nahradil Schreibera. Který se kvůli pandemii stáhl z natáčení kvůli kolizi s časovým plánem a později v měsíci v natáčení pokračoval.

 

Král Richard online film

 

Will Smith údajně za svou roli dostal 40 milionů dolarů. Král Richard online cz dabing. 6 receptů na výrobu domácích kondicionérů pro každý typ vlasů. Po skončení natáčení prý Smith svým spoluhráčům předal prostřednictvím šeků „pěkný bonus“ za rozhodnutí uvést film do kin a na HBO Max současně, a to navíc k odměně, kterou již obdržel od studia.

 

Král Richard herci

Film měl premiéru na filmovém festivalu v Telluride 2. září 2021 a do kin a na HBO Max se dostane 19. září. Listopad 2021. Dříve byl naplánován na 25. Listopad 2020. Film byl vybrán na závěr festivalu AFI Fest 14. listopadu 2021; ve stejný den ukončil živé promítání na filmovém festivalu v New Orleans.

 

Po zbytek svého promítání se bude promítat také na filmových festivalech v Londýně. Chicago, Savannah, Miami, Indianapolis, Denver, Middleburg, Philadelphia, Sydney, Torun a Morelia. Film také zahájí 25. Rok. Americký černošský filmový festival (ABFF). Prezidentka a generální ředitelka Nicole Fridayová při oznámení označila krále Richarda za „film. Což je prubířský kámen odkazu ABFF. Cílem je představit výjimečné černošské talenty a inspirativní příběhy, které odrážejí živost rozmanitosti v Hollywoodu.“

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button