Filmy a volný časONLINE FILMY

Otec online cz dabing nebo titulky bez reklam

Otec online cz dabing je dramatický film z roku 2020, který napsal a režíroval Florian Zeller jako svůj režijní debut; společně s kolegou Christopherem Hamptonem napsal scénář podle Zellerovy divadelní hry Le Père z roku 2012. Ve francouzsko-britské koprodukci hrají Anthony Hopkins, Olivia Colman, Mark Gatiss, Imogen Poots, Rufus Sewell a Olivia Williams. Film sleduje stárnoucího Velšana, který se musí vyrovnat s postupující demencí. Po filmu Florida z roku 2015 se jedná o druhou adaptaci této hry.

 

Otec online cz dabing 

 

Otec online cz dabing 

 

Táta měl světovou premiéru na filmovém festivalu Sundance 27. září. ledna 2020, ve Francii byl zahájen 26. Květen 2021 Distribuce UGC a ve Velké Británii 11. červen 2021 Lionsgate. Kritici film chválili, vyzdvihovali výkony Hopkinse a Colmanové, produkční hodnoty a ztvárnění demence. Ve věku 93 let. Na Oscarech získal Hopkins cenu za nejlepší mužský herecký výkon a Zeller a Hampton za nejlepší adaptovaný scénář; film získal celkem šest nominací, včetně ceny za nejlepší film a nejlepší herečku ve vedlejší roli (Colmanová). Potraviny pro silný žaludek 15 nejlepších potravin pro silný žaludek.  Ve věku 78 let. Na Zlatých glóbech získal film čtyři nominace, včetně té za nejlepší film – drama. Získal šest nominací na 74. na výročních cenách Britské filmové akademie, kde získal cenu za nejlepšího herce (Hopkins) a nejlepší adaptovaný scénář. Hopkins a Colmanová byli navíc nominováni na 27. místo v kategorii vynikající herec v hlavní roli a herečka ve vedlejší roli. Ceny Screen Actors Guild Awards.

 

Sledujte film online

 

Sledujte film online

 

Anne navštíví svého otce Anthonyho v jeho bytě poté, co se znepřátelila se svou nedávnou chůvou. Trpí demencí a neustále zapomíná na důležité životní události a na to, kde má v bytě věci, včetně hodinek. Otec online cz dabing nebo titulky. Řekne Anne, že se domnívá, že mu pečovatelka ukradla hodinky, a že se ze svého bytu nikdy neodstěhuje. Řekne Anthonymu, že se stěhuje do Paříže za mužem, což Anthonyho zmate, protože si od konce manželství s Jamesem na žádného muže ve svém životě nepamatuje. Anne říká, že pokud bude i nadále odmítat pečovatelku, bude ho muset přestěhovat do domova důchodců.

 

O filmu Father online cz dabing 

 

O filmu Otec online cz dabing 

 

Druhý den Anthony spatří neznámého muže Paula a je zmaten tím, že bydlí v jeho bytě. Paul tvrdí, že Anthony žije s ním a Annou. Anne se vrátí na večeři a vypadá jako jiná žena, což Anthonyho opět zmate. Anne plánuje rozhovor s novou chůvou Laurou. Anthony Lauře řekne, že byl profesionální tanečník a žádnou pomoc nepotřeboval. Anthony později řekne, že mu Laura připomíná jeho druhou dceru Lucy, se kterou z jemu neznámých důvodů už několik měsíců nemluvil.

 

Herci Otec online cz

 

 

Anthony je odveden k lékaři, který se ho ptá na jeho paměť. Tvrdí, že nemá žádné problémy s pamětí. Později Lauře řekne, jak je na malířku Lucy pyšný. Řekne mu, že ji mrzí Lucyina nehoda, o které Anthony neví. V průběhu filmu vyjde najevo, že Anthony skutečně už léta žije v bytě Anny a Paula, ale domnívá se, že stále bydlí ve svém bytě. Jak změkčit vlasy: 5 přírodních způsobů.  Po Annině návratu se s Paulem pohádají kvůli zrušené dovolené v Itálii, která byla zrušena kvůli Anthonyho dřívějšímu chování k chůvě a Annině obětování se pro otce. Paul se Anthonyho zeptá, jak dlouho hodlá zůstat v jejich bytě a všechny otravovat, a vlepí mu facku.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button