Filmy a volný časONLINE FILMY

Little Yeti 2 online cz dabing nebo titulky

Little yety 2 online cz dabing nebo titulky. Bigfoot Family je počítačově animovaný komediálně-dramatický film režisérů Bena Stassena a Jeremyho Degrusona. Jedná se o pokračování filmu Syn Yettiho z roku 2017. Film byl uveden také pod názvem Bigfoot Superstar.

Dva měsíce poté, co přesvědčil svého otce Yettiho, aby se vrátil domů, je Adam ohromen pozorností, kterou jeho otci přinesla jeho nově nabytá sláva. Snaží se také vyznat své city zamilované Emmě.

 

Little Yeti 2 online cz dabing nebo titulky

 

Little Yeti 2 online cz dabing nebo titulky

 

Yetti chce svou slávu využít pro dobrou věc a rozhodne se, že ochrana rozsáhlé přírodní rezervace před riskantní ropnou společností na Aljašce je ideální příležitostí. Little Yeti 2 online cz dabing nebo titulky… Adam pomáhá svému otci tím, že nahrává propagační video na sociální sítě. Skupiny protestujících přijíždějí podpořit Yettiho, který jedné noci záhadně zmizí. Adam a jeho matka Shelly se vydávají na cestu za jeho záchranou spolu se svými zvířecími přáteli.

 

Po příjezdu na Aljašku se Adam a Shelly setkávají s Arlem Woodstockem, protestantem, který Yettiho viděl naposledy. Shelly se vydává za Arlem na místo, kde naposledy viděl Yettiho, zatímco Adama a jeho zvířecí přátele přepadnou pracovníci ropné společnosti. Uteče a potká vlka, s nímž uzavře dohodu. Před odjezdem ho Wolf zavede na místo, kde pracuje ropná společnost. Adam zjistí, že Arlo ve skutečnosti pracuje pro společnost a oženil se s Shelly; Adam se vyhýbá jeho dopadení. Existuje yeti, Je yeti skutečný? 

 

Malý Yeti 2 film cz

 

Little Yeti 2 online film

 

Adam se vloupá do prostor společnosti. Obchodní magnát a majitel společnosti Conor Mandrake se chystá údolí zničit bombou, aby mohl snáze těžit současnou ropu. Little yety 2 online cz dabing nebo titulky. Poté, co osvobodí Shelly a svého otce, kterého společnost rovněž unesla, Adam s nimi uprchne z komplexu. Když se otočili, bombu zneškodnili. Conor je konfrontuje, Adam ho spatří a odhalí plán.

Adam nahraje záznam Conorova přiznání. Conor a Arlo jsou zatčeni. Adam se později setká s Emmou a ta mu prozradí, že jí omylem poslal video, které odhalilo jeho city. Požádá Emmu, aby ho adoptovala, a políbí Adama, zatímco mu jeho rodina gratuluje. Jak změkčit vlasy: 5 přírodních způsobů.

 

Little Yeti 2 online 

 

Little Yeti 2 film

 

HairCo. je megakorporace vedená Wallacem Eastmanem (Terrence Stone), která se specializuje na vylepšování lidských vlasů. Jeho vrtulník pronásleduje vědce jménem Dr. Harrison, který unikne skokem do řeky.

O dvanáct let později žije se svou matkou Shelly mladý chlapec Adam Harrison (Pappy Faulkner), syn doktora Harrisona, který je však stále šikanován místními šikanisty Tonym (Yuri Lowenthal), Dalem (Nicholas Marj) a Garciou ( Barry D. Buckner) za to, že ho ostatní studenti nespravedlivě známkují a že se zamiloval do dobrosrdečné dívky Emmy (Shylo Summer). Postupem času si také všimne, že se mu začínají dít zvláštní věci, například se mu zvětšují nohy, takže mu prsty trčí z bot, a přes noc mu dorůstají vlasy, i když mu je matka úplně ostříhala.

 

O filmu

 

Poté, co Adam zjistí nejen to, že jeho otec žije, ale i to, kde se právě nachází, z krabice, kterou ukryla jeho matka Shelly (Marieve Heringtonová), se vydává na epickou a odvážnou výpravu, aby odhalil tajemství svého dávno ztraceného otce. jen aby zjistil, že to není nikdo jiný než legendární Yetti (Christopher L. Parsons), který se už léta skrývá hluboko v lesích, aby ochránil sebe a svou rodinu před Eastmanem, který touží provádět vědecké experimenty s jeho speciální DNA. Ani jeden z nich však nevěděl, že Adama málem přejel řidič kamionu jménem Tlustý Dan (Jeff Doucette). Doktor Harrison Adama zachránil, ale Tlustý Dan pořídil nějaký záznam a dal ho do novin.

 

Animovaná pohádka

 

Eastman se mezitím dozvídá o pozorování a, ač nerad, vydává se po stopách Yettiho. Aby mohl Adama vytáhnout, Eastman zařídí, aby auto jeho matky zadržel agent zátarasu (Grant George). Muži bloudí lesem a hledají další důkazy. Poté, co je Adam zadržen, je pošle na falešné místo, kde se jim to nepodaří. Výsledkem bylo, že Adam nastražil návnadu na Yettiho jako návnadu a Yetti byl chycen.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button