Filmy a volný časONLINE FILMY

Zabijákův osobní strážce 2 online

Zabijákův bodyguard 2 cz dabing online je americká akční komedie z roku 2021, kterou režíroval Patrick Hughes a napsali ji Tom O’Connor, Brandon a Phillip Murphy. Film navazuje na snímek Osobní strážce nájemného vraha z roku 2017 a v hlavních rolích se představí Ryan Reynolds, Samuel L. Jackson, Salma Hayek a Richard E. Grant. Ve filmu se objeví Frank Grillo, Tom Hopper, Antonio Banderas a Morgan Freeman. . Ve filmu musí suspendovaný bodyguard Michael Bryce (Reynolds) opět spolupracovat s nájemným vrahem Dariusem Kincaidem (Jackson) a jeho ženou (Hayek), aby zabránil šílenci (Banderas) v teroristickém útoku na Evropu.

 

Zabijákův osobní strážce 2 online

 

Zabijákův osobní strážce 2 cz dabing zdarma online film

 

Osoba bodyguarda Hitmanovy manželky byla nahlášena v USA 16. Červen 2021 v kinech Lionsgate. Zabijákův osobní strážce 2 cz dabing online. Kritici film hodnotili vesměs negativně a kritizovali jeho vyčpělý humor.

 

Trojice se dostala do dalších problémů a Bryce odnesl většinu fyzické zátěže z jejich zápasů. Poté, co se jim dostane pomoci od nevlastního otce, strážce Bryce staršího, je trojice zajata Aristotelovými přisluhovači. Se Soňou má minulost, protože ho Soňa podvedla, i když se do ní opravdu zamiloval. Poté, co ji obrátí proti Dariovi Kincaidovi, jsou s Brycem nuceni uprchnout. Senior je odhalen kvůli spolupráci s Aristotelem a zradí Bryce. Komedie o trávě 10 komedií o kouření trávy.

 

Zabijákův osobní strážce 2 film

 

Zabijákův osobní strážce 2 film

 

Bryce a Kincaid se dají dohromady a společně se snaží zachránit Sonyu a zmařit Aristotela. Poté, co zabijí Aristotelovy nohsledy, překazí jeho plán, jak pomocí elektrické vrtačky proniknout do evropské rozvodné sítě a bojovat s Aristotelem a seniory Zabijákův bodyguard 2 cz dabing online , Bryce zabije seniory poté, co seniorům řekne o své věčné věrnosti a přátelství s Kincaidem, zatímco Kincaid a Sonia zabijí Aristotela. Bryceovi se podaří stisknout ruční ovládání, aby zničil loď a zastavil vrták, a všem třem se podaří výbuch přežít. O’Neill říká, že musí zůstat na lodi celkem 48 hodin, dokud je nepropustí, a pak předá Bryceovi k podpisu papíry, což je podle něj jeho řidičský průkaz AAA. Bryce je podepíše, aby zjistil, že jde o adopční papíry, které ho mají učinit synem Soni a Kincaida. Plešatění a jak mu čelit , Vypadávání vlasů u mužů.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button