Filmy a volný časONLINE FILMY

Raya a poslední drak online

Raya a poslední drak online cz dabing je americký počítačem animovaný akční fantasy film z roku 2021, který produkovala společnost The Walt Disney Company a režírovali Don Hall a Carlos López Estrada. Scénář napsali Qui Nguyen a Adele Lim na základě tradičních kultur jihovýchodní Asie. Film sleduje princeznu bojovnici, která pátrá po legendárním Posledním drakovi v naději, že získá dračí drahokam, který by znovu zahnal druunskou pohromu a sjednotil kmeny jako Kumandra.

 

Raya a poslední drak online 

 

Raya a poslední drak online cz dabing 

 

Film Raya a poslední drak byl ve Spojených státech uveden do kin 5. březen 2021 od Walt Disney Studios Motion Pictures ve formátech 2D, 3D, Dolby Cinema a IMAX. Raya a poslední drak online cz dabing . V červenci 2021 se stal druhým nejsledovanějším streamovaným titulem po páté sérii seriálu Lucifer společnosti Netflix, a to krátce po spuštění prémiové strategie. Žehlička na vlasy : Co si vybrat.

 

Od července 2021 vydělal film celosvětově 120 milionů dolarů a získal pozitivní recenze od kritiků, kteří chválili animaci, vizuální stránku, akční sekvence, postavy, hudební doprovod, dabing, příběh a sdělení, i když kritizovali nedostatečné zastoupení jihovýchodní Asie v hlasovém obsazení filmu.

 

Raya a poslední drak film zdarma

 

Raya a poslední drak film zdarma

 

Prosperující zemi Kumandra pustoší druunové a ohrožují ji zlí duchové, kteří zkameněli lidi i draky. Sisu, poslední drak, soustředí svou magii na drahokam a zažene druuny, čímž oživí Kumandřin lid, ale ne draky. Boj o moc nad tímto drahokamem rozděluje Kumandřin lid na pět kmenů podle jejich polohy podél obří řeky ve tvaru draka: Tesák, Srdce, Trn, Pařát a Ocas. 

 

Raya a poslední drak dabing

 

Raya-a-last-dragon-dabing

 

O pět set let později zaúkoluje kmenový náčelník Benja svou dceru Rayu, aby chránila klenot z jeho srdce. Benja pevně věří, že se kmeny podaří sjednotit, a proto se rozhodne uspořádat hostinu pro vůdce všech pěti kmenů. Raya a poslední drak online cz dabing. Během hostiny se Raya spřátelí s Namaari, dcerou náčelníka kmene Tesaků Virana, která Raye daruje dračí přívěsek. Raya jí důvěřuje a ukáže Namaarimu polohu šperku, ale v rámci spiknutí, které má pomoci Tesákovi šperk ukrást, Rayu zradí. Benja a ostatní kmeny, které jsou na útok upozorněny, dorazí na místo a začnou se prát o klenot, který se v šarvátce roztříští. Když každý kmen ukradl kus drahokamu, Druunové se probudili a ovládli Srdce i jeho obyvatele, načež se rozšířili po zbytku Kumandry. Benja zachrání Rayu tím, že ji shodí z mostu do vody, a sleduje, jak ho Druun pohltí a zkamení.

 

Raya a poslední drak děj filmu

 

Následujících šest let se Raya vydává napříč Kumandrou, aby našla Sisu a znovu vytvořila další klenot. Raye se podaří přivolat Sisu poté, co dorazí k vraku lodi v Tailu. Přiznává, že drahokam nevytvořila ona, ale její čtyři sourozenci, přičemž každý kus obsahuje sílu každého z nich. Během další cesty sbírají kousky a potkávají nové přátele: Boun, Little Noi a Tong; Sisu je na Rayino naléhání převlečena za člověka, dokud se neodhalí, aby zachránila Rayu před Namaari v Páteři. Ve společnosti Fang Sisu přesvědčí Rayu, aby se místo krádeže posledního dílu spojila s Namaari. Raya vrátí dračí přívěsek, který před lety dostala od Namaariho jako projev důvěry. Namaari, kterou přemáhá odpovědnost za záchranu Fangovy pověsti a touha pomoci porazit Druuny, jim vyhrožuje kuší.
Vánoční filmy – 10 nejlepších vánočních filmů.
Sisu se pokouší Namaariho uklidnit, jenže je smrtelně postřelena, když Raya přiváže svůj meč k Namaariho kuši.

 

Pohádka Raya a poslední drak online cz dabing

 

Sisuina smrt způsobí, že voda z Fangova ochranného kanálu zmizí, což umožní Druunům ovládnout říši. Raya vstoupí do domu a setká se s Namaari, kterou oplakává kvůli zkamenění její matky. Oba bojují, zatímco Rayini společníci evakuují obyvatele Fangu pomocí drahokamů. Raya zmlátí Namaari a chystá se ji zabít, ale kvůli své neschopnosti důvěřovat ostatním přestane plnit svou vlastní roli v Sisuově smrti a místo toho se vydá na pomoc skupině. Namaari pronásleduje Rayu s Fangovým kouskem a zachrání jejího mazlíčka Tuk Tuka před zkameněním, čímž si vyslouží Rayino odpuštění. Drahé kameny 10 nejcennějších drahých kamenů na světě.

 

Raya a poslední drak online cz dabing. Když Druun vyhrál pro svou skupinu, Raya si vzpomene, jak důvěra umožnila Sisu zachránit svět. Naléhá na ostatní, aby se spojili a znovu sestavili drahokam, a projevuje svou víru v Namaari tím, že jim předá kus drahokamu a dovolí Druunovi, aby ho zkameněl. Zbytek následuje, když Namaari spojila drahokam, než ji Druun také zkameněl. Druunové jsou poraženi krátce po obnovení dračího drahokamu a Sisu je oživena spolu se všemi druunskými oběťmi. Skupina se znovu setkává se všemi svými ztracenými blízkými jako Kumandra.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button