Filmy a volný časONLINE FILMY

Thor 4 love and thunder online

Thor 4 love and thunder online cz dabing je  americký superhrdinský film podle komiksové postavy Thora, produkovaný společností Marvel Studios a distribuovaný společností Walt Disney Studios Motion Pictures.

 

Thor 4 love and thunder online

 

Thor 4 love and thunder online

 

Má být přímým pokračováním filmů Thor: Ragnarok (2017) a 29. film v rámci filmového světa Marvelu (MCU). Film režíruje Taika Waititi, který společně s Jennifer Kaytin Robinson napsal scénář, a v hlavních rolích se představí Chris Hemsworth jako Thor, Tessa Thompson, Natalie Portman, Christian Bale, Chris Pratt, Jaimie Alexander, Pom Klementieff, Dave Bautista, Karen Gillan, Sean Gunn, Jeff Goldblum a Vin Diesel.

 

Thor 4 2022 online titulky

 

Thor 4 2022 online titulky

 

V lednu 2018 Hemsworth a Waititi diskutovali o plánech na pokračování Ragnaroku. Film Love & Thunder byl oficiálně ohlášen v červenci 2019 a do série se vrátí Hemsworth, Waititi, Thompson a Portman, která se v Ragnaroku neobjevila. Waititi uvedl, že film bude adaptovat prvky z komiksu Jasona Aarona Mighty Thor, v němž postava Portmanové Jane Fosterová přebírá plášť a schopnosti Thora, zatímco trpí rakovinou. Thor 4 love and thunder online. Robinson se k filmu připojil v únoru 2020 a Waititi jej později popsal jako romantický film. Natáčení začalo v lednu 2021 v australském Sydney a skončilo na začátku června.

 

Thor 4 Love and Thunder online 

 

Thor 4 Love and Thunder online cz 

 

Premiéra filmu Thor: Láska a hrom je ve Spojených státech naplánována na 8. červenec 2022 jako součást čtvrté fáze MCU.

Když byl film v červenci 2019 ohlášen, Feige uvedl, že bude obsahovat mnoho prvků z komiksů o mocném Thorovi a příběh Fosterové, která se stane mocným Thorem, bude jeho důležitou součástí.O měsíc později se Waititi nechal slyšet, že scénář k filmu dokončil, ale v srpnu to popřel. Při říjnové propagaci svého filmu Jojo Rabbit Waititi uvedl, že dokončil první verzi scénáře, ale příběh se bude měnit v průběhu natáčení a střihu.

 

O hře Thor 4 Love and Thunder

 

 

 

V té době si ještě nebyl jistý, zda bude mít film nějaký děj. Ve kterém Fosterová trpí rakovinou prsu, stejně jako v komiksu Mocný Thor. Podotýkáme, že se jedná o silnou část knih. Portmanová později uvedla, že ve filmu bude popsána Fosterové léčba rakoviny. Thor 4 love and thunder online. Waititi dodal, že Marvel o tom stále jedná. Kolik času uplyne mezi Endgame a Love and Thunder a že to ovlivní, zda Thor stále nosí nadváhu. S nímž je zobrazen v Endgame, za což si vysloužil přezdívky „Fat Thor“ a „Bro Thor“. Waititi však poznamenal, že chce „Thora neustále měnit. Je tak zajímavý, když se neustále mění.“

Do poloviny dubna 2020 bylo dokončeno čtyři nebo pět návrhů scénáře. Velmi bezpečný film“ zdvojnásobením bláznivých aspektů filmu.“

 

K film 2022 novinky

 

K film 2022 novinky

 

Chtěl zvýšit nároky a natočit film tak. Je to jako „desetileté děti nám řekly, co by mělo být ve filmu, a my jsme na všechno kývli“. Waititi dodal, že film se bude více zabývat kulturou Kronanů a naznačil. V něm se objeví mimozemská rasa vesmírných žraloků z komiksů. Vyjádřil také zájem, aby se ve filmu objevila postava Beth Ray Bill, ale v té době si nebyl jistý, zda se objeví. Koncem července Waititi uvedl, že v té době psali scénář průběžně. Je to už více než rok a ten týden si ji přebíral znovu.

 

 

Řekl, že scénář je velmi romantický, a vysvětlil, že chtěl natočit romantický film, protože chtěl udělat něco, co ještě nedělal. V říjnu téhož roku Hemsworth uvedl, že Waititi stále píše scénář. Vyjádřil nadšení, že se svou postavou udělá něco úplně jiného než v předchozích třech filmech MCU. Waititi později popsal Lásku a hrom jako „nejšílenější film [aký kedy] “ a vysvětlil, že každý prvek filmu měl dávat smysl. Řekl, že se bude velmi lišit od Ragnaroku, bude mít „osobitou příchuť“ a že ve filmu bude více emocí.

 

Herci Thor Láska a hrom 

 

Konzultoval James Gunn, scenárista a režisér tří filmů Strážci Galaxie. Jak byly postavy Strážců použity ve filmu Láska a hrom, o kterém diskutovali Gunn a Waititi. Thor 4 love and thunder online. Kam postavy směřují, před. Když Waititi začal psát a Waititi si přečetl Gunnův scénář ke Strážcům Galaxie Vol. 3 (2023). Gunn pak přečetl Waititiho scénář k filmu Love and Thunder a podělil se o své myšlenky. V lednu 2021 Gunn prohlásil, že Strážci jsou s Waititim ve skvělých rukou.

 

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button