Filmy a volný časONLINE FILMY

G. I. Joe Snake Eyes online

G.I. Joe Snake Eyes online dabing (známý také jako Snake Eyes) je americký superhrdinský film z roku 2021, který režíroval Robert Schwentke.  Podle scénáře Evana Spiliotopoulose, Joea Shrapnela a Anny Waterhouseové. Na motivy Hasbro G.I. Joe Media Franchise. Film navíc slouží jako příběh o původu hlavní postavy. Již se restartuje systém G.I. Joe. V hlavní roli Snake Eyes se představí Henry Golding. Ve vedlejších rolích se představí Andrew Koji, Úrsula Corberó, Samara Weaving a Iko Uwais.

 

G. I. Joe: Snake Eyes online

 

G. I. Joe Snake Eyes online

 

Projekt byl poprvé oznámen v květnu 2018, Golding byl do hlavní role obsazen v srpnu 2019 a zbytek herců se připojil v následujících měsících. G. I. Joe Snake Eyes online dabing.  Po úvodním natáčení ve Vancouveru a Japonsku od října 2019 do února 2020 proběhlo v březnu 2021 další natáčení.

 

Film Hadí oči byl v USA vydán 23. červenec 2021 od Paramount Pictures. Tento film získal od kritiků smíšené hodnocení. Kteří kritizovali scénář, střih a režii akčních scén, ale ocenili herecké výkony a produkční hodnoty.

 

G. I. Joe: Snake Eyes cz film

 

G. I. Joe Snake Eyes cz film

 

Tommy je Snake Eyesovi vděčný, vezme ho do svého nindža dódžó v Japonsku a požaduje. Chcete-li být zasvěceni jako člen. Současná vůdkyně klanu Sen, Tommyho babička, souhlasí. Nechat Snake Eyes podstoupit tři zkoušky. Zjistit, zda je to hodné. Šéfka klanové ochranky Akiko Hadím očím nevěří.  Získá si však její důvěru tím, že odhalí vraždu svého otce a vysvětlí, že proto o něm nejsou žádné záznamy. Nikdo neví, že Snake Eyes plánuje zradit své nové spojence. G. I. Joe Snake Eyes online dabing. Ukáže se, že pokus o vraždu a útěk Tommyho zinscenoval Kenta, aby se Snake Eyes dostal dostatečně blízko a mohl ukrást nejposvátnější poklad klanu, „Klenot slunce“, který má magickou moc. Filmy o ninjích :10 nejlepších filmů o ninjích.

 

G.I. Joe: Snake Eyes Film 

 

G. I. Joe Snake Eyes Film

 

Snake Eyes se stále více zmítá mezi pocitem viny za zradu Tommyho a jeho klanu a obrovskou touhou po pomstě. V prvních dvou zkouškách obstojí díky svým výjimečným schopnostem, ale třetí a poslední zkouška vyžaduje, aby jeho ducha prověřily posvátné anakondy, které vycítí, zda má skutečně čisté srdce. Kvůli Snake Eyesovu tajemství na něj zaútočí hadi, ale Akiko ho zachrání před smrtí. Přizná klanu Hadích očí, že nebyl úplně upřímný, ale podaří se mu utajit pravý důvod, proč tam je. V důsledku toho je vyloučen. Mastné vlasy : 5 domácích prostředků.

Snake Eyes se tajně vrátí a využije své znalosti klanového chrámu, aby klenot ukradl a doručil Kentovi. Kenta vysvětluje, že šperk krade jménem teroristické revoluční organizace Kobra. Cobra prostřednictvím své spojky baronky vyzbrojil Kenta zbraněmi, aby mohl převzít vládu nad klanem Arashikage. Snake Eyes dostane odměnu za krádež šperku: vraha svého otce, ze kterého se vyklube agent Cobry. Snake Eyes si uvědomí, co ho jeho krvežíznivost stála, ušetří muže a raději se vrátí ke klanu Arashikage, aby je varoval před Kentovým útokem. 

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button