Filmy a volný časSEZNAMY FILMŮ

Nejznámější anime – 10 nejoblíbenějších anime

Nejznámější anime. 10 nejoblíbenějších anime podle objemu vyhledávání na Googlu. Anime je jedním z nejsledovanějších mediálních formátů na světě. Díky více než 12 000 anime seriálů a mnoha streamovacím službám, jako jsou Netflix a Crunchyroll, se staré i nové seriály snáze dostávají do hlavního proudu. Které anime je však v současné době dostupné na dosah ruky a které je nejoblíbenější na základě celosvětového objemu vyhledávání?

 

Nejznámější anime

 

Nejznámější anime

 

Shōnen, seinen, rom-com a isekai jsou některé z obecně uznávaných žánrů anime, nicméně je velmi obtížné určit, který z nich je nejoblíbenější, protože každé anime má samostatnou fanouškovskou základnu, která tleská jejich sériím. Společnost Broadband Choices nedávno shromáždila údaje z vyhledávače Google a vyhledala nejoblíbenější anime seriály na světě.

V tomto průzkumu bylo zohledněno více než 146 zemí a území, aby bylo možné určit nejoblíbenější anime na světě. Bez dalších okolků se tedy ponořme do výsledků a zjistěme, kterých 10 nejoblíbenějších anime je podle celosvětového objemu vyhledávání.

 

10. Hunter × Hunter (1,9 % vyhledávání)

 

  Hunter × Hunter (1,9 % vyhledávání)

 

Hunter × Hunter je populární manga série, kterou napsal Yoshihiro Togashi a která se v roce 1999 dočkala anime adaptace, ale nejvíce se mluví o pokračování z roku 2011, které produkovala společnost Madhouse. Místo pokračování série Madhouse upravil příběh ze začátku mangy a pokusil se ho zpřesnit, což se mu velmi povedlo.

Pokračování z roku 2011 je stále jedním z nejlepších shōnen seriálů v historii anime, protože nastavilo standard pro ostatní anime. Na fanoušky měla tak obrovský dopad, že na tuto sérii nikdy nezapomenou, i když se o to budou snažit. Neuvěřitelná režie a vyprávění společnosti Madhouse udělaly z této série to, co si zasloužila. A protože se manga Hunter x Hunter vrací, možná se opět dočkáme nárůstu její popularity.

9. Dragon Ball (2,6 % vyhledávání) Nejoblíbenější anime

 

Dragon Ball (2,6 % vyhledávání) Nejznámější anime

 

Série Dragon Ball je tu s námi už od dětství a je to bezpochyby jedna z nejlepších shōnen sérií, která v budoucnu dala vzniknout několika skvělým seriálům. Tvůrci nové generace mangy jsou dílem Akiry Toriyamy hluboce ovlivněni a pro mnohé je inspirací. Dragon Ball navíc propagoval anime kulturu nejen v Japonsku, ale i na Západě.

Pro milovníky anime je Dragon Ball snadno jedním z nejkultovnějších shonen anime všech dob a snadno se do něj dostanete bez větší námahy. Je samozřejmé, že série Dragon Ball je plná dynamických anime hrdinů, včetně hlavního hrdiny Son Goku. Ať už si to připouštíte, nebo ne, Dragon Ball bude navždy legendární sérií, která odstartovala celosvětový vzestup anime.

 

8. Death Note (2,8 % vyhledávání)

 

Death Note (2,8 % vyhledávání)

 

Jeden z nejoblíbenějších kriminálních thrillerů anime Death Note patří k seriálům nejvyšší úrovně. Neexistuje jediný fanoušek, kterému by se tato série nelíbila. A jakmile se do tohoto anime jednou začtete, opustit ho v polovině je téměř nemožné! Čím je tato série tak výjimečná? Atraktivní příběh dvojice Tsugumi Ohba & Takeši Obata a také perfektní provedení od Madhouse.

Zápisník smrti sleduje fascinující příběh středoškoláka Lighta Yagamiho, kterému se do rukou dostane zápisník, jenž mu dává moc kohokoli zlikvidovat. Uvědomění si úžasné božské síly. Poté, co se mu dostane do rukou, se Light – pod přezdívkou „Kira“ – vydává za jeho zkaženým smyslem pro spravedlnost s konečným cílem vytvořit svět bez zločinců. Když se však Lightova genialita vyrovná genialitě detektiva L., změní se velkolepá honba za Kirou v napínavý souboj, který může skončit jedině tehdy, když. Když je jeden z nich mrtvý.

 

7. My Hero Academia (4,9 % vyhledávání) Nejoblíbenější anime

 

My Hero Academia (4,9 % vyhledávání) Nejoblíbenější anime

 

Existují desítky skvělých anime seriálů s báječným příběhem a atraktivním designem postav. Přesto se My Hero Academia nějakým způsobem dostala do první desítky nejoblíbenějších anime podle celosvětového objemu vyhledávání. Ačkoli je tento seriál domovem jednoho z nejtoxičtějších anime fandomů. Je docela působivé, že se umístil nad dvěma skvělými anime jako Dragon Ball a Hunter x Hunter.

Svět My Hero Academia, který se skládá z pěti sérií anime a tří filmů, je plný hrdinů, v němž 80 % populace získává nadpřirozenou schopnost zvanou „Quirk“. Izuku Midoriya, obyčejný chlapec, se narodil bez takových schopností, ale sní o tom, že se sám stane superhrdinou. Později si ho vyžádá All Might, největší japonský hrdina, který ho vycvičí, aby se stal Midoriyovým dalším dědicem „Jeden za všechny“.

 

6. Útok na Titána (5,2 % vyhledávání)

 

  Útok na Titána (5,2 % vyhledávání)

 

Útok na Titána je jedním z nejvyhledávanějších seriálů v historii, takže pokud jste ho ještě neviděli, už jen proto stojí za to se na něj podívat. Série Attack on Titan. Pochází z geniální mysli Hajimeho Isayamy. Je to pravděpodobně nejslavnější temné fantasy anime, jaké kdy bylo natočeno – je to brutální seriál, který se nebojí zabít hlavní postavy. Pokud to příběh vyžaduje.

Seriál se odehrává v postapokalyptické době. Když bylo lidstvo nuceno žít za řadou ochranných zdí, aby se ochránilo před nemyslícími humanoidními predátory zvanými Titáni. Série je tedy plná záhad, které je třeba rozluštit, a výjimečně se zabývá politickými a psychologickými tématy. Útok na Titána je pro nováčky něco jako závislost, a pokud jste ho ještě nesledovali, o hodně přicházíte.

 

Nejznámější anime 5. One Piece (7,2 % vyhledávání)

 

Nejznámější anime 5. One Piece (7,2 % vyhledávání)

 

One Piece baví své fanoušky už 23 let a jeho cesta je pozoruhodná i dnes. S více než 1050 kapitolami mangy a více než 1000 epizodami anime dosáhl milníků, které už nikdo nepřekoná. Kromě toho je to druhý nejprodávanější komiks na světě s odhadovaným prodejem více než 495 milionů výtisků mangy. Nejlepší mobilní hry Seznamte se a vyzkoušejte je

Seriál, jehož autorem je Eiichiro Oda, sleduje příběh Opičáka D. Luffyho, který sní o tom, že se stane králem pirátů. Aby si splnil svůj sen, vyplouvá na moře a nabírá nové členy do své posádky, aby mohli přeplout Velkou linii a najít tajemný poklad „One Piece“, který po sobě zanechal bývalý král pirátů Gol D. Roger.

 

4. Jujutsu Kaisen (7,3 % vyhledávání)

 

Jujutsu Kaisen (7,3 % vyhledávání)

 

Jujutsu Kaisen urazil od svého debutu v anime v roce 2020 opravdu dlouhou cestu. Tento seriál je pravděpodobně nejsledovanějším animangem nové generace a polovinu zásluh na tom má studio MAPPA. 55 milionů výtisků mangy, 189 milionů dolarů v pokladnách kin a 4. nejoblíbenějším anime podle celosvětového objemu vyhledávání; všech těchto úspěchů seriál dosáhl za pouhé dva roky, což je opravdu obdivuhodné.

Jujutsu Kaisen se odehrává ve světě čarodějnictví a sleduje příběh Yuji Itadoriho, který omylem sní prst nejmocnějšího prokletého ducha Ryomen Sukun. Po tomto incidentu je Yuji převelen na Jujutsu Tech, kde se učí techniky prokleté energie spolu s Megumi Fushigoro a Nobarou Kugisaki pod vedením čaroděje zvláštní třídy Gojo Satoru.

 

3. Demon Killer (7,8 % vyhledávajících) Nejoblíbenější anime

 

  Demon Killer (7,8 % vyhledávačů) Nejoblíbenější anime

 

Existují dva typy anime – jedno, které se stává populárním po desetiletí, a druhé, které si stejnou popularitu získá během několika let. Zabiják démonů je ten druhý. Protože způsob, jakým se tato série vyšplhala na žebříčky popularity, je překvapivě pozoruhodný. V roce 2019 se série dočkala svého debutu v anime a od té doby jen stoupá a stává se jednou z nejprodávanějších mang s odhadovaným prodejem přesahujícím 150 milionů výtisků po celém světě.

Manga Zabiják démonů, kterou napsal a ilustroval Koyoharu Gotoge, sleduje příběh Tanjira Kamada a jeho sestry Nezuko, kteří se po strašlivé události. který se odehrává v jejich domě, se promění v démona. Tanjiro je odhodlaný proměnit svou jedinou sestru zpět v člověka a vydává se na cestu za lékem a pronásledováním nejmocnějšího přítomného démona, který vyvraždil celou jeho rodinu, Muzana Kibutsujiho.

 

2. Pokémoni (8,8 % vyhledávání)

 

Pokémoni (8,8 % vyhledávání)

 

Pokémoni jsou ve světě všeobecně uznávaným anime a téměř každý člověk se s touto sérií někdy v životě setkal. Videohry, obchodní karty, televizní seriály, filmy – tato franšíza má řadu mediálních oddělení, která rozšiřují její trh po celém světě, což z ní dělá celosvětově nejoceňovanější japonskou franšízu. Zimní pneumatiky – rady nad zlato při nákupu

Tuto sérii vytvořil Satoshi Tajiri v roce 1996 a jejím hlavním hrdinou jsou fiktivní bytosti zvané „Pokémoni“. Kromě popularity je tato franšíza v čele tabulky s historickými tržbami přesahujícími 110 miliard dolarů. Licencované zboží (82 miliard dolarů) a videohry (27 miliard dolarů) zvýšily příjmy o obrovskou marži, což z něj učinilo nejvýnosnější anime sérii na světě.

 

Nejznámější anime 1. Naruto (16,2 % vyhledávání)

 

Nejznámější anime 1. Naruto (16,2 % vyhledávání)

 

První díl Naruta byl odvysílán v roce 2002 a letos si připomínáme 20. výročí vzniku seriálu. výročí jejího založení. Za posledních dvacet let vzniklo mnoho skvělých sérií, ale žádná z nich nedosáhla takových kvalit jako Naruto. I po tolika letech však Naruto snadno překonává všechny ostatní populární série, které jsou v současné době k dispozici, a celosvětový index objemu vyhledávání je toho důkazem.

Série, která je obdivována pro svůj příběh, antagonisty a špičkové souboje. Sleduje dobrodružství Naruta, který sní o tom, že se stane Hokagem svého rodného města. Skrytá vesnice Lystia. Aby tohoto cíle dosáhl, trénuje se v různých nindža technikách a se svými přáteli Sakurou a Sasukem plní několik misí. Aby se zdokonalil jako zkušený ninja šinobi.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button