Filmy a volný časONLINE FILMY

Spiral: saw continues online cz dabing nebo titulky

Spirála: Saw pokračuje online cz dabing nebo titulky je americký horor z roku 2021, který režíroval Darren Lynn Bousman a napsali Josh Stolberg a Peter Goldfinger. Jedná se o devátý díl filmové série Saw. Ve filmu se objeví Chris Rock, Max Minghella, Marisol Nichols a Samuel L. Jackson. Sleduje snahu policie zastavit napodobitele vraha Jigsawa. Výkonnými producenty jsou tvůrci původního seriálu James Wan a Leigh Whannell, stejně jako Rock a seriálový veterán Kevin Greutert.

 

Spirála: saw pokračuje online cz dabing

 

Spirálová pila pokračuje online cz

 

Po vydání filmu Jigsaw v roce 2017 se začalo mluvit o dalším dílu Saw. Chris Rock se chtěl prosadit v hororovém žánru. Bratři Spierigové, kteří Jigsawa režírovali, se chtěli vrátit k dalšímu filmu, ale nakonec se rozhodli, že se k němu nevrátí. Spirála: Saw pokračuje online cz. Projekt byl oficiálně oznámen v květnu 2019, přičemž Rock dopracoval scénář od Stolberga a Goldfingera. Zbytek herců se připojil v červenci a natáčení probíhalo v Torontu během tohoto měsíce a srpna.

 

Sledujte film online

 

sledovat film online

 

Film Spirála, jehož premiéra byla původně plánována na květen 2020, byl odložen a 14. května jej společnost Lionsgate uvedla do kin ve Spojených státech. Květen 2021. Kritici film chválili za nové směřování série, ale rozcházeli se v názoru na to, zda se mu podařilo ji plně přetvořit.

 

O filmu Spirála: viděl pokračuje online

 

Během pátrání na 4. července se policista mimo službu, det. Marv Bozwick pronásleduje zloděje do kanalizace. Boswick, na kterého zezadu zaútočí postava v prasečí masce, se probudí a zjistí, že má svázaný jazyk v aktivním tunelu metra. Na základě nahraného vzkazu má na výběr: buď si vytrhne jazyk a přežije, nebo zůstane, dokud nepřijede další vlak, který ho přitom zabije. Bozwick nestihne z pasti včas uniknout, vlak do něj narazí a zabije ho. Následujícího dne přidělí policejní kapitánka Angie Garzová detektivu Ezekielovi „Zekovi“ Banksovi nového parťáka, idealistického nováčka Williama Schenka. Banks a Schenk vyšetřují Bozwickovu smrt a Banks si uvědomí, že se podobá nyní již mrtvému Jigsaw Killerovi.

 

Herci 

 

Mezitím je detektiv Fitch, který před několika lety ignoroval Banksův záložní telefonát, v jehož důsledku byl málem zabit, unesen a umístěn do pasti, kde si musí uříznout prsty, aby zabránil úrazu elektrickým proudem v nádrži na vodu; ani jemu se nepodaří uniknout a zemře. Někteří úředníci začínají mít podezření, že na vině jsou banky, vzhledem k jeho minulosti s agenturou Fitch. 10 hororů podle skutečných událostí. Na stanici pak dorazí krabice s loutkou prasete a kouskem Schenkovy potetované kůže uvnitř. Malá lahvička uvnitř krabičky nasměrovala policii do řeznictví, které dříve sloužilo jako hobby obchod, kam měl Banks se svým otcem, šéfem v důchodu Marcusem Banksem, jít.

 

Film cz dabing

 

Po příjezdu tým objeví magnetofon a mrtvolu z kůže, která je identifikována jako Schenk. Marcus se rozhodne vypátrat vraha sám a vydá se do skladiště, kde je unesen. Spirála: pila pokračuje online cz . Krátce nato je Garza unesena a uvězněna v chladírně komplexu, kde si musí přerušit míchu na noži, aby jí horký vosk z trubice nevytekl na obličej; to se jí úspěšně podaří, ale na následky zranění způsobených vroucím horkým voskem umírá a její tělo najde Banks.

 

Spirála: saw pokračuje online cz bez reklam

 

Spirálová pila pokračuje online cz zdarma

 

Při pronásledování stopy je Banks zajat a probudí se ve skladišti, připoutaný k trubce s nedalekou pilkou na železo. Zvažuje, že si ruku uvolní, ale podaří se mu uniknout pomocí volného kolíku. Pak Chain objeví Petera Dunleavyho, svého bývalého spolupracovníka, který byl propuštěn, když Banks odhalil vraždu, kterou spáchal. Před ním stojí velký stroj na drcení skla, který byl upraven tak, aby na něj vysokou rychlostí vrhal střepiny; magnetofon mu vysvětluje, že banky si mohou vybrat, zda ho zachrání, nebo ho nechají zemřít. Banks se sice snaží Dunleavyho zachránit, ale ten umírá na ztrátu krve.

 

Banks se přesune do jiné místnosti a pak najde Schenka, který, jak se ukáže, předstíral vlastní smrt s použitím mrtvoly zloděje, který Boswicka vylákal do tunelů, a celou dobu byl napodobitelem. Vysvětlí, že je ve skutečnosti Emmerson, syn člověka zavražděného Dunleavym, který byl zastřelen, protože souhlasil se svědectvím proti zkorumpovanému policistovi. Pivo na vlasy: jak pomocí piva docílit zdravých, hebkých a lesklých vlasů. Odhaluje také, že Marcus během svého působení ve funkci šéfa záměrně chránil zkorumpované policisty (včetně Garzy), aby mohl účinněji „čistit“ ulice od zločinu podle článku 8.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button