Filmy a volný časONLINE FILMY

Encanto The Wonderful World online cz dabing nebo titulky

Encanto’s Wonderful World online cz dabing nebo titulky je americký počítačem animovaný hudební fantasy film z roku 2021, který produkovala společnost Walt Disney Animation Studios a distribuovala společnost Walt Disney Studios Motion Pictures. Je to asi 60. studiově produkovaný film, který režírovali Byron Howard a Jared Bush, spolurežírovala Charise Castro Smith, produkovali Clark Spencer a Yvett Merino a písně napsal Lin-Manuel Miranda.

 

Encanto The Wonderful World online cz dabing nebo titulky

 

Encanto The Wonderful World online cz dabing nebo titulky

 

Ve filmu hrají Stephanie Beatriz, John Leguizamo, María Cecilia Botero, Diane Guerrero, Jessica Darrow, Angie Cepeda a Wilmer Valderrama. Encanto The Wonderful World online cz dabing nebo titulky. Příběh se odehrává ve fantasy verzi Kolumbie a vypráví o Mirabel Madrigalové. Mladá Kolumbijka se vyrovnává s frustrací z toho, že je jediným členem své rodiny bez magických schopností. Která se musí vydat na cestu, aby zachránila svou rodinu a dům, když hrozí, že jejich magie zmizí.

 

Encanto Magical World Online 

 

Encanto Magical World Online

 

Encanto vypráví o rodině Madrigalových, která žije v půvabném městečku v kolumbijských horách. Každé dítě kromě jednoho v jejich kouzelném domě získalo jedinečnou schopnost. Například sílu nebo léčitelské schopnosti. Mirabel, jediná obyčejná Madrigalka, to zjistí. Mastné vlasy : 5 domácích prostředků.

 

Encanto Pohádka 2021

 

Encanto Pohádka 2021

 

V listopadu 2016 Lin-Manuel Miranda prozradil, že John Lasseter, tehdejší kreativní ředitel Walt Disney Animation Studios, mu a Byronu Howardovi přednesl nápad na animovaný projekt, když propagoval svou předchozí spolupráci se studiem. Film Moana z roku 2016.Miranda uvedla, že práce na projektu již začaly.  Je však v počáteční fázi.

 

Encanto kouzelný svět filmu Disney

 

Encanto kouzelný svět filmu Disney

 

Dne 29. 1. ledna 2020 bylo oznámeno, že studia připravují animovaný film zaměřený na latinskoamerickou rodinu. Režiséry filmu jsou Howard a Jared Bush. Bush je spoluautorem scénáře k filmu.

 

Dne 18. 6. června 2020 byl odhalen předběžný název filmu, který zněl Encanto. Bylo také potvrzeno, že se jedná o film. Na kterém se Miranda podílela a který bude údajně o dívce z kouzelnické rodiny. Původní zprávy hovořily o tom, že se děj filmu bude odehrávat v Brazílii, Miranda 22. June řekla. Ve skutečnosti se bude odehrávat v Kolumbii. Ve stejný den bylo oznámeno, že Charise Castro Smith se bude podílet na scénáři a režii.

 

Disney online 

 

Na 10. V prosinci 2020 byl projekt oficiálně potvrzen na setkání Disney Investor Day. Zajímavosti o Norsku 25 fascinujících faktů o Norsku.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button