Filmy a volný časONLINE FILMY

Morbius online cz dabing nebo titulky 2022

Morbius online cz dabing nebo titulky 2022 je americký superhrdinský film založený na komiksové postavě Morbius. Živý upír, který produkuje Columbia Pictures ve spolupráci s Marvelem. Má jít o třetí film ze světa Spider-Mana společnosti Sony. Film režíroval Daniel Espinosa podle příběhu a scénáře Matta Sazamy a Burka Sharplesse a v hlavní roli Michaela Morbia se představí Jared Leto. Dále hrají Matt Smith, Adria Arjona, Jared Harris, Al Madrigal a Tyrese Gibson. Film sleduje titulní postavu, která se dodatečně stane upírem. Co se bude snažit vyléčit ze vzácného krevního onemocnění.

 

Morbius online cz dabing nebo titulky 2022

 

Morbius online cz dabing nebo titulky 2022

 

Po oznámení plánů na nový sdílený vesmír filmů inspirovaných postavami Spider-Mana, počínaje filmem Venom (2018). Společnost Sony začala připravovat film podle Morbia. Sazama a Sharpless napsali scénář v listopadu 2017 a Leto a Espinosa se oficiálně připojili v červnu 2018. Na konci roku se na filmu začalo intenzivně pracovat a proběhly další castingy. Před zahájením výroby v Londýně v únoru 2019. Bylo potvrzeno, že natáčení bude dokončeno do června 2019.

 

Morbius film 2022

 

Morbius film 2022

 

V květnu 2000 oznámila společnost Artisan Entertainment koprodukční smlouvu se společností Marvel Entertainment. Financování a distribuce několika filmů na motivy komiksových postav Marvelu. Včetně Morbia, živého upíra.Dříve se tato postava měla objevit ve filmu Blade (1998). V něm ji režisér Stephen Norrington ztvárnil v epizodní roli, než dostala větší roli v pokračování. Morbius online cz Postava však byla z prvního filmu vystřižena a neobjevila se ani ve filmu Blade II (2002) poté, co se Norrington rozhodl do tohoto filmu nevrátit. V květnu 2017 společnost Sony oznámila plány na nový sdílený vesmír. V říjnu 2018 se v něm objeví filmy spojené se Spider-Manem, počínaje filmem Venom. Později byl tento vesmír nazván „Sony’s Spider-Man Universe“. 

 

Horor 2022

 

Horor 2022

 

V červenci vyjádřil režisér Spider-Man: Homecoming (2017) Jon Watts zájem o účast Morbia a Bladea v tehdy ještě nepojmenovaném filmu Spider-Man: Daleko od domova (2019) a připustil, že temný tón této postavy by mohl být v rámci Marvel Cinematic Universe (MCU) docela fajn. Morbius online cz V listopadu téhož roku předložili Matt Sazama a Burk Sharpless společnosti Sony scénář k filmu Morbius, který vznikl v rámci „tajného vývojového procesu“ ve studiu. Jared Leto byl „volný k podpisu“ hlavní role, ale nechtěl se k filmu zavázat, dokud nebude spokojen s jeho režií; Leto požádal o osobní setkání s několika kandidáty na režiséra.

 

Morbius online 

 

 

Koncem dubna 2018 společnost Sony oslovila Antoina Fuquu s nabídkou režírovat film. Projevil zájem se projektu ujmout a uvedl, že pokud by měl natočit film v žánru superhrdinů, chtěl by natočit „něco, co je blíže tomu, co mě baví“. Nakonec se rozhodl projekt nepřijmout. Mezi dalšími režiséry, které společnost Sony oslovila, byli F. Gary Gray, který byl zvažován jako režisér, ale nakonec roli odmítl, a Daniel Espinosa, který pro studio dříve režíroval film Život (2017).

 

Novinka roku 2022

 

V květnu, během turné v Německu se svou kapelou Thirty Seconds to Mars, se Leto setkal s Espinosou, aby si o filmu promluvili, a koncem června byla jejich účast na projektu potvrzena. Avi Arad, Matt Tolmach a Lucas Foster se měli stát producenty a společnost Sony měla krátce poté oznámit datum premiéry filmu, jehož natáčení mělo začít do konce roku 2018. Morbius online cz doufala, že film zapadne do jejího již připraveného marvelovského plánu, včetně filmů Venom a Spider-Man: Daleko od domova.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button