Filmy a volný časONLINE FILMY

Gump pes, který naučil lidi žít cz dabing online

Gump – pes, který naučil lidi žít cz dabing online. Na středeční premiéře filmu „Gump – pes, který naučil lidi žít“ v České republice se po červeném koberci prošli psi. Film je natočen podle knihy o zachráněných psech. Kniha „Gump – pes, který naučil lidi žít“ vyšla v roce 2019 a sleduje cestu Gumpa a dalších psů, s nimiž bylo špatně zacházeno – vyprávěnou z jejich pohledu.

 

Gump pes, který naučil lidi žít cz dabing online

 

Gump - pes, který naučil lidi žít svobodně film

 

Autor knihy Filip Rozek dostal nápad na knihu s kamarádem, když pracoval pro organizaci na záchranu psů: „Při práci pro organizaci jsem byl velmi emotivní. Slyšel jsem mnoho příběhů o psích záchranných akcích. A jednoho dne jsem se rozhodl, že si je začnu zapisovat,“ řekl během premiéry. Účesy pro řídké vlasy.

„Účelem celého projektu bylo zvýšit povědomí o mnoha příčinách a vydělat peníze pro útulky a organizace v nouzi. Gump pes, který naučil lidi žít cz dub online. To jsme chtěli,“ řekl Rozek. Ve Velkých Popovicích, 27 km jihovýchodně od Prahy, se v září otevře nový útulek pro zvířata, který vznikne z peněz vybraných z knihy.

 

Gump – pes, který naučil lidi žít svobodně film

 

Gump pes, který naučil lidi žít cz dabing online

 

Kniha byla v roce 2020 jednou z nejčtenějších knih v zemi. Film měl mít premiéru koncem roku 2020, ale byla odložena kvůli pandemii koronaviru. 8 nejlepších ptáků a papoušků do bytu.

„Myslím, že zprostředkování emocí, ať už lidských, nebo zvířecích, je nesmírně důležité.“ Emoce fungují vždycky, je to jako láska,“ řekl ředitel F.A. Brabec. „Byl jsem nadšený, že jsem se pokusil přenést psí emoce na plátno a podívat se na svět psů jejich očima,“ dodal. Největší pes na světě

 

Film Gump pes, který naučil lidi žít online cz

 

Film Gump pes, který naučil lidi žít online cz

 

„Téma se mi velmi líbilo.“ Myslím, že něco takového nám (v České republice) chybělo. V amerických filmech se zvířata často objevují jako hlavní postavy,“ uvedla herečka Patricia Pagacová. Gump pes, který naučil lidi žít cz dub online.  „Na poselství filmu se mi nejvíce líbí, že zvířata mohou žít svůj život mnohem lépe než my lidé.“

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button