Filmy a volný časONLINE FILMY

Martin a tajemství lesa online cz dabing

Martin a tajemství lesa online cz dabing  je česká rodinná komedie z roku 2021, kterou natočil. DreamWorks Animation a distribuuje DreamWorks Pictures. Film režírovali Vicky Jenson, Bibo Bergeron a Rob Letterman (Lettermanův celovečerní režijní debut), a to s hlasy Willa Smithe, Jacka Blacka, Roberta De Nira, Renée Zellweger, Angeliny Jolie a Martina Scorseseho. Vypráví příběh ryby jménem Oscar (Smith), který falešně tvrdí, že zabil Frankieho (Imperioli), syna žraločího bosse Dona Lina (De Niro), aby si upevnil své postavení v komunitě a spojil se s dalšími mafiány. syn Lenny (Black), aby udržel druhou fasádu.

 

Martin a tajemství lesa online cz dabing

 

Martin a tajemství lesa online cz dabing

 

Příběh žraloka měl premiéru na filmovém festivalu v Benátkách 10. září 2004 a do amerických kin byl uveden 1. října. Film otevřel na prvním místě a vydělal 47,6 milionu dolarů, což byl v té době druhý nejvyšší otvírák animovaného filmu studia DreamWorks za Shrekem 2 (108 milionů dolarů) Martin a tajemství lesa online cz dabing.  Příběh žraloka zůstal první příčkou v USA a Kanadě i během druhého a třetího víkendu a celosvětově vydělal 374 milionů dolarů při rozpočtu 75 milionů dolarů. Film získal smíšené hodnocení kritiků a vyvolal kontroverzi kvůli používání italsko-amerických stereotypů a údajné homosexuální propagandě. Ve věku 77 let. byl nominován na Oscara za nejlepší animovaný film, ale prohrál s filmem Úžasňákovi od Pixaru.

 

Martin a tajemství lesa film online

 

Martin a tajemství lesa film online

V útesu Southside Reef fantazíruje o bohatství a slávě čistič vln s modrohlavcem jménem Oscar. Krátce po příchodu do práce ve Whale Wash je pozván do kanceláře svého šéfa. Martin a tajemství lesa film online. Pufferfish jménem Sykes. Diskutovat o tom, že dluží velkou částku peněz a musí ji do druhého dne vrátit. Vzpomíná, jak byl v dětství ponižován, protože mu otec čistil jazyk.

 

Jeho nejlepší kamarádka Angie mu proto nabídla lesklou růžovou perlu. Což byl dar od její babičky, aby se zastavila a splatila dluh. Oscar přinese na závodiště peníze, aby se setkal se Sykesem, ale dozví se, že závod je zmanipulovaný, a vsadí vše na mořského koníka jménem „Happy Day“. Toho si všimne perutýnka Lola a vzrušeného Oscara nehorázně svede. Sykesovi vadí, že Oscar vsadil peníze, ale souhlasí, že uvidí, jak závod dopadne. Na začátku závodu byly dveře Lucky Day zablokovány (což prozrazovalo, že vybavení bylo proti němu), ale pak Lucky Day dveře prorazil a nakonec se ujal vedení. Chvíli předtím, než Lucky Day protne cílovou čáru, zakopne a prohraje. Filmy o žralocích

 

Martin a tajemství lesa herci

 

Martin a tajemství lesa herci

 

Mezitím má rodina zločinně smýšlejících žraloků, jejichž společníky jsou kosatky, mečouni a chobotnice, problém s jedním ze svých synů, vegetariánem Lennym. Jeho otec, zločinec Don Edward Lino, nařídil svému násilnickému nejstaršímu synovi Frankiemu, aby se stal mentorem svého bratra v rodinném podniku.  Mastné vlasy : 5 domácích prostředků. Frankie vidí Oscara, jak ho dva Sykesovi jamajští medúzoví přisluhovači nechávají uprostřed oceánu mrtvého. Martin a tajemný les Herci. Ernie a Bernie naléhají na Lennyho, aby Oscara snědl, ale Lenny Oscara osvobodí a řekne mu, aby utekl. Rozzuřený Frankie se vrhne na Oscara, ale náhle na něj spadne kotva a zabije ho. Lenny, zdrcený bratrovou smrtí, uteče. Protože se nenašli žádní další svědci a Oscar byl viděn v blízkosti těla, všichni na útesu se domnívají, že Frankieho zabil on, a Oscar se rozhodne využít této příležitosti ke své slávě.

 

CZ film 2021

 

CZ film 2021

 

Oscar se vrací na útes s novým názvem „Sharkslayer“. Sykes se stane jeho manažerem, odpustí mu dluh a Oscar se přestěhuje na „vrchol útesu“, kde žije v přepychu. CZ film 2021. Zároveň Don Lino nechá všechny najít Lennyho a Oscara. Když se k Oskarově čtvrti přiblíží několik žraloků. Sousedé očekávají, že je vyžene, a tak se vydá ven a setká se s Lennym. Protože se nechce vrátit domů a setkat se s otcem. Lenny prosí Oscara, aby mu dovolil zůstat u něj doma. Protože si je vědom své lži. Balení online cz dabingu nebo titulků zdarma.

 

Angie se od Lennyho brzy dozví o Oscarově lži a vyhrožuje, že to všem řekne. I když ji kluci přesvědčí, aby mlčela. Oscar a Lenny uspořádají akci, při níž Lenny předstírá, že terorizuje město, a Oscar ho zabije. To ještě více zvýší Oscarovu popularitu a způsobí, že se Lola stane jeho přítelkyní a zároveň rozzuří dona Lina. Pak se Oscar a Angie začnou vášnivě hádat. Prozradí, že k Oscarovi něco cítila ještě předtím, než se stala „žraločí bojovnicí“. To přimělo Oscara zavrhnout Lolu a přemýšlet o důsledcích svého sobectví. Lola pak Oscara ve vzteku zbije.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button