Filmy a volný časONLINE FILMY

On board online cz dabing nebo titulky

NA PALUBU online cz dabing nebo titulky . (francouzsky: À L’abordage) je francouzský komediální film z roku 2020, který natočil Guillaume Brac. Byl vybrán do sekce Panorama ve věku 70 let. na Mezinárodním filmovém festivalu v Berlíně.

 

ON THE PALATE online cz dabing

 

ON THE PALATE online cz dabing

 

Nepravděpodobná trojice se sblíží během improvizovaného výletu na francouzský venkov, kde se vydá na bláznivou romantickou misi.ON THE PALATE online cz dabing.Režie Guillaume Brac. Scénáristé Guillaume Brac (scénář) Catherine Paillé (scénář).  Hrají: Eric NantchouangSalif CisséÉdouard Sulpice.

 

Film Na patře

 

Film Na patře

 

Na Islandu, kde po celý rok vytrvale vybuchuje podledovcová sopka Katla, Gríma stále pátrá po své pohřešované sestře, která zmizela v den, kdy začala erupce. Když její naděje na nalezení těla slábne, začnou obyvatele čtvrti navštěvovat nečekaní hosté. Pod ledovcem se může skrývat něco, co nikdo nemohl předvídat. Mastné vlasy : 5 domácích prostředků.

 

Z pod ledovce Datum vysílání: 17. Červen 2021. Rok poté se přeživší stále potýkají s následky přírodní katastrofy. Na palubě online. Náhlé objevení ženy, která byla pohřbena popelem na ledovci, ještě více znepokojí komunitu. Asa.Grímu vyruší nečekaná návštěva. Mezitím Gunhild a Darri zakročí, když Katla hrozí novou zkázou.

 

Na palubě 2021 komedie

 

Na patře 2021 komedie cz

 

Matka. Datum vysílání: 17. Červen 2021. Gríma se potýká s obtížemi přežití ve Víkí Mýrdal, zatímco Darri zkoumá jeho nálezy. Gunhilda mezitím čelí novému členovi komunity. To není On. Datum vysílání: 17. Červen 2021. Rozrušený Gríma se vydává za pravdou do tábora, zatímco Darri se vrací k Vicovi. Þór se mezitím potýká s nerozhodností. Na palubě online. Severní větry. Datum vysílání: 17. Červen 2021. Na povrch vyplouvají nová tajemství, která vyvolávají další pochybnosti. Mezitím se na obzoru rozpoutá popelavá bouře, která ohrožuje skromnou existenci přeživších.

 

Gríma. Datum vysílání: 17. Červen 2021. Gríma se snaží pochopit smysl svého objevu, zatímco Gísli zvládne nečekaný nový vývoj. Nejlepší komedie Top 10 komediálních filmů. Mezitím Rakel zvažuje jinou možnost. 7. Datum zahájení: 17. Červen 2021. Rakel se při prohlídce místa incidentu s Grimou rozčílí. Později Darri pátrá v puklině po nových důkazech. 8. Datum vysílání: 17. Červen 2021. Pozůstalí se snaží zjistit pravdu, zatímco do komunity proniká paranoia.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button