Filmy a volný časONLINE FILMY

Všechno najednou online cz dabing

Všude najednou online cz dabing. Scheinert (společně známí jako „Daniels“), kteří jej produkovali společně s bratry Russoovými. V hlavní roli Michelle Yeoh se představí jako Američanka čínského původu, která je kontrolována finančním úřadem a musí se spojit s paralelními verzemi sebe sama, aby zabránila mocné entitě ve zničení multiverza. Ve vedlejších rolích se objeví Stephanie Hsu, Ke Huy Quan, Jenny Slate, Harry Shum Jr, James Hong a Jamie Lee Curtis. Deník New York Times film popsal jako „smršť žánrové anarchie“, která obsahuje prvky černé komedie, sci-fi, fantasy, bojového umění a animace.

 

Všechno najednou online cz dabing

 

Všechno najednou online cz dabing

 

Kwan a Scheinert se konceptem multivesmíru zabývali již v roce 2010 a scénář začali psát v roce 2016. Scénář byl původně napsán pro Jackieho Chana, ale později byla hlavní role přepracována a nabídnuta Yeoh. Hlavní natáčení začalo v lednu 2020 a skončilo v březnu. Soundtrack k filmu tvoří hudba, kterou složil Son Lux, včetně spolupráce s hudebníky Mitski, Davidem Byrnem, André 3000 a Randym Newmanem.

 

Scifi komedie online cz

 

Scifi komedie online cz

 

Film Všechno a všude najednou měl premiéru na festivalu South by Southwest 11. 2022 a 25. března. Od 8. března se film začal v omezené míře promítat v kinech ve Spojených státech, do kin se dostal 8. března. Společnost A24 zahájí v dubnu širokou distribuci. Film se dočkal širokého uznání kritiky; recenze chválily nápaditou režii, výkony Yeoh a Quana a zpracování témat, jako je existencialismus, nihilismus a asijsko-americká identita. Celosvětově vydělal více než 93 milionů dolarů, čímž překonal film Dědictví (2018) a stal se nejvýdělečnějším filmem společnosti A24.

 

Část 1: Všechno

 

Část 1

Evelyn Quan Wangová je Američanka čínského původu, která se svým manželem Waymondem provozuje prádelnu, jež se potýká s problémy. Napětí je velké, protože prádelnu kontroluje finanční úřad. Waymond se navíc snaží předat Evelyn rozvodové papíry, z Hongkongu právě přijel Evelynin náročný otec Gong Gong[a] a Evelynina dcera Joy se snaží matku přesvědčit, aby adoptovala její kamarádku Becky. Filmy o koních : 10 nejlepších filmů

 

V budově finančního úřadu, kde se má sejít s daňovou inspektorkou Deirdre Beaubeirdreovou, se Waymondova osobnost změní, když jeho tělo na chvíli ovládne Alfa Waymond, verze Waymonda z vesmíru, kterou nazývá „Alphaverse“. Alfa Waymond vysvětlí Evelyn, že existuje mnoho paralelních vesmírů, protože každá volba vytvoří nový vesmír.

 

Všechno najednou online cz dabing

 

Lidé z Alphaverse, vedení zesnulou Alfou Evelyn, vyvinuli technologii „přeskakování veršů“, která lidem umožňuje získat přístup ke schopnostem, vzpomínkám a tělům jejich protějšků z paralelních vesmírů, pokud splní určité podmínky. Multiverse ohrožuje Jobu Tupaki, dříve Alpha Joy. Její mysl se rozdělila poté, co ji Alfa Evelyn přiměla k rozsáhlému přeskakování veršů; Jobu Tupaki nyní prožívá všechny vesmíry najednou a může přeskakovat verše a manipulovat s hmotou podle libosti. Svou božskou mocí vytvořil černou díru podobnou „všemu pytlíku“[b], která může potenciálně zničit celý multivesmír. Filmy o komunismu : 5 nejlepších filmů o komunistech.

 

Film Všechno najednou online cz dabing

 

Evelyn získá technologii pro skok do verše, aby mohla bojovat s veršovými přisluhovači Joba Tupakiho. kteří se začínají shromažďovat v budově finančního úřadu. Evelyn se dozvídá o Waymondových plánech rozvést se s ní a objevuje další životy. V něm se rozhodla jinak a dařilo se jí. Například se stala mistryní kung-fu a filmovou hvězdou, místo aby s Waymondem opustila Čínu. Stal se úspěšným podnikatelem. Alfa Waymond dojde k přesvědčení, že Evelyn jako největší selhání ze všech Evelyn v multiverzu. Má nevyužitý potenciál porazit Joba Tupakiho.

Alfa Gong Gong nařídí Evelyn, aby zabila Joy a zastavila tak Joba Tupakiho. Evelyn odmítá. Rozhodne se, že se musí postavit Jobu Tupakimu. Vojáci Paki a Alpha Gong Gong. Po bitvě je Alfa Waymond zabit Jobu Tupakim v Alphaverse a Evelynina mysl se rozbouří.

 

Část 2: Všude

 

Všechno najednou online cz dabing 2

Evelynina mysl se rozštěpí a ona objeví další bizarní vesmíry, včetně toho, ve kterém mají lidé místo prstů párky v rohlíku. Má milostný vztah s Deirdre a další. Pracuje tam spolu s kuchařem teppanyaki, kterého tajně ovládá mýval. Dozvídá se, že Jobu Tupaki nestvořil bagel, aby všechno zničil, ale aby zničil sám sebe, a vyhledá Evelyn, která to dokáže pochopit. Jobu Tupaki má pocit, že když existuje tolik obrovských vesmírů a nekonečný chaos, na ničem nezáleží. Mastné vlasy : 5 domácích prostředků

 

V jiných vesmírech přijdou Wangovi kvůli daňovým chybám o prádelnu a podnikatel Waymond po desetiletích odloučení odmítne filmovou hvězdu Evelyn. Evelyn se téměř postaví na stranu Joba Tupakiho a Waymonda ze svého vesmíru vypíchne.

Téměř se připojil k Jobu Tupakimu ve smečce. Když uslyší Waymondovy výzvy, zastaví se. Být laskavý a mít naději. Evelyn poráží bojovníky. Alfa Gong Gong a Jobu Tupaki pomocí svých znalostí multiverza najít to, co každého z nich zraňuje, a dát jim štěstí. Evelyn se obrátí na Job Tupaki a řekne jí, že není sama a že si Evelyn vždycky vybere být s ní. Ať už je kdekoli. Mezitím se v paralelním vesmíru Evelyn střetne s Gong Gongem a usmíří se s Waymondem a Joy a Waymond přesvědčí Deirdre. Nechala si od Wangů předělat daně. Jobu Tupaki nejprve Evelyn odmítne, ale pak se k ní vrátí a obejmou se.

 

Část 3: Vše najednou

Brzy poté se vztahy a život rodiny zlepší; Becky je nyní považována za součást rodiny, Waymond a Evelyn poprvé po dlouhé době prožívají krátký vztah. Romantická chvilka a návrat do budovy finančního úřadu, kde mají druhou šanci podat daňové přiznání. Během Deirdřina vyprávění se Evelynina pozornost na okamžik upne k jejímu alternativnímu já a multiverzu. Dokud není uzemněn zpět ve svém domovském vesmíru.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button