HISTORIE A DINOSAUŘIZajímavosti

10 nejlepších a nejsmrtonosnějších nindža zbraní

Zbraně nindžů 10 nejlepších a nejsmrtonosnějších nindža zbraní. Ninjové byli starobylí japonští zabijáci. Byli tajemní a velmi smrtící , většinou pracovali jako nájemní vrazi . Ninjové vytvořili bojové umění zvané ninjutsu , ninjové uměli ovládat různé zbraně. Zbraně nindžů patří k nejsmrtonosnějším zbraním všech dob. Dodnes jsou zbraně nindžů dobře známé a používají se po celém světě i ve filmech. Podívejte se na 10 nejsmrtonosnějších a nejlepších nindža zbraní.

 

Jed – Ninja zbraně

 

Jed

Ninjové se při svých operacích nikdy nechtěli prozradit , a jedním z nejúčinnějších způsobů, jak toho dosáhnout, bylo použití jedu. Ninjové používali jed na ostří nebo ho dávali do jídla a pití oběti. Takže efektivně zlikvidovali cíl, aniž by kdokoli věděl, co se stalo a kdo to udělal.

 

Manriki-gusari

 

Manriki-gusari

Manriki-gusari byla univerzální zbraň, kterou bylo možné škrtit , udeřit nebo hodit . Skládá se z dlouhého řetězu a závaží na obou koncích řetězu. Ninjové používali různě dlouhé řetězy a různá závaží , protože neexistovalo žádné pravidlo, jak má zbraň vypadat. Typická délka kovového řetězu byla od 30 cm do 120 cm.

 

Kama – Ninja zbraně

 

Kama

 

Kama byla miniaturní kosa , která se podobala tehdejšímu zemědělskému nářadí, takže se snadno nosila, schovávala a používala. Původně se v Japonsku používala k řezání rýže. Ninjové používali buď jednu, a někdy až dvě kamy .Často se používá při ukázkách bojového umění ninjutsu a při ukázkách zbraní.

 

Neko Te – Ninja Gathered

 

Neko Te

 

Neko te byly oblíbenou zbraní nindža žen. Byly to železné rukavice s ostrými drápy. Drápy byly namočené v jedu.

 

Metsubishi

 

Zbraně Metsubishi Ninja

V japonštině – „rozdrtit oči“. Metsubiši byly pro nindži jakýmsi slzným sprejem své doby. Přestože použití metsubiši oslepilo i samotného nindžu, byl na ně zvyklý a dokázal zneškodnit několik protivníků.

Největší hrad světa 10 největších hradů na světě.

 

Kakute – Ninja Gathered

 

Kakute Ninja shromáždil

Kakute byl kroužek s hroty , často byl hrot kroužku otrávený , takže stačilo protivníka poškrábat nebo propíchnout kůži . Nosil se na prostředníčku, přičemž špička byla ukryta uvnitř ruky.Ninjové ho však s oblibou nosili i směrem ven, pak mohli do špičky vložit více síly.

 

Kusarigama

 

Kusarigama Ninja collected

Kusarigama je jakýmsi hybridem (fúzí) Kami a Manriki-gusari. Kusarigama byla velmi účinná zbraň , dalo se s ní bojovat zblízka i na dálku. Nepřátelé se proti němu těžko bránili.

Plešatění a jak mu čelit , Vypadávání vlasů u mužů

Shuriken

 

Shuriken Ninja Gathered

Nejznámější zbraní v arzenálu nindžů je šuriken. Shuriken je vrhací hvězdice , kterou bylo snadné skrýt až do poslední chvíle použití. Šurikeny ztělesňovaly podstatu samotných ninjů, protože ninjové byli efektivní , tichí , přesní a smrtící .

 

Kunai – zbraně nindžů

 

Zbraně nindža kunai

Zbraně nindža kunai se staly velmi populární ve filmech o nindžovi. Kunai byl snadno schovatelný nůž, ideální k vrhání.Byl oblíbenou zbraní ninjů.

 

Fukiya

 

Fukiya Ninja Gathered

Ninja Gathered. Fukija byla střelná zbraň , byla to foukačka , dala se snadno převléknout za flétnu . Ninjové do něj dávali otrávené šipky. Zasáhnou nepřítele na velkou vzdálenost a jed se již o vše postará.

 

Katana

 

Katana Ninja shromážděny

A v neposlední řadě dobrý klasický meč. Katanu asi není třeba příliš představovat. Jsou oblíbené a není divu. Používali je ninjové i samurajové.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button