Filmy a volný časONLINE FILMY

Marry Me online cz dabing nebo titulky

Marry Me online en  je americký romantický hudební komediálně-dramatický film režisérky Kat Coiro, jehož scénář napsali John Rogers, Tami Sagher a Harper Dill podle stejnojmenného grafického románu Bobbyho Crosbyho. Film  marry me online cz Ve filmu hrají Jennifer Lopez, Owen Wilson, Maluma, John Bradley a Sarah Silverman.

 

Marry Me online cz dabing nebo titulky

 

Marry Me online cz dabing nebo titulky

 

Po natáčení, které probíhalo od října do listopadu 2019, je premiéra naplánována na 11. Únor 2022 Universal Pictures, kromě streamování na Peacock od stejného dne.

 

Poté, co se Kat Valdezová (Jennifer Lopezová), senzační hvězda latinskoamerického popu, dozví, že její partner na pódiu (Maluma) má za jejími zády poměr, rozhodne se provdat za cizince Charlieho Gilberta (Owen Wilson), který náhodou drží na jejím koncertě nápis „Vezmi si mě“.  Vezmi si mě online cz. Film vychází z komiksu Marry Me, který byl původně publikován jako webový komiks.

 

Film 2022 Vezmi si mě online

 

Film 2022 Vezmi si mě online

 

Jennifer Lopez jako Catalina „Kat“ Valdez. Owen Wilson jako Charlie Gilbert.
Maluma jako Bastian. John Bradley jako Collin Calloway.Sarah Silverman jako Parker Debbs. Chloe Colemanová jako Lou Gilbertová. Michelle Buteau. Ricky Guillart. Stephen Wallem jako Jonathan Pitts. Jameela Jamil. Fallon jako on sám. Utkarsh Ambudkar jako Mannyho trenér. Účesy pro řídké vlasy.

 

V dubnu 2019 bylo oznámeno, že Jennifer Lopez a Owen Wilson budou hrát v romantické komedii Marry Me. Podle scénáře Johna Rogerse, Tami Sagherové a Harper Dillové ho natočí režisérka Kat Coirová podle stejnojmenného grafického románu Bobbyho Crosbyho a distribuovat ho bude společnost STX Entertainment.

 

Vezmi si mě online cz

 

Vezmi si mě online cz

 

Jul  2019 bylo oznámeno, že film bude místo STX distribuovat Universal Pictures. Ve stejném měsíci se k obsazení filmu připojili Sarah Silverman, John Bradley a Maluma. Říjen byl obsazen Michelle Buteau, Jameela Jamil a Chloe Coleman.

 

Herci si mě berou

 

Herci si mě berou

 

Kat Valdez (Lopez) je polovinou nejvíc sexy páru s novou hudební superstar Bastianem (Maluma, který debutuje v celovečerním filmu). Zatímco Kat a Bastian stoupají v žebříčcích hitparád s nepřehlédnutelným hitem Marry Me, chystají se předstoupit před své fanoušky na slavnostním ceremoniálu, který bude vysílán na mnoha platformách. Filmy o ninjích :10 nejlepších filmů o ninjích.

 

Rozvedeného středoškolského učitele matematiky Charlieho Gilberta (Owen Wilson) přitáhne na koncert jeho dcera Lou (Chloe Coleman, seriál HBO Velké malé lži) a jeho nejlepší kamarádka (Sarah Silverman). Když se Kat pár vteřin před obřadem dozví, že ji Bastian podvedl se svou asistentkou, její život se změní k horšímu, když se zhroutí na jevišti a začne pochybovat o lásce, pravdě a věrnosti. Zatímco se její kýčovitý svět hroutí, upře zrak na neznámou osobu – tvář v davu.

 

Film 2022 online zdarma

 

Film 2022 online zdarma

 

Pokud jste zklamáni tím, co víte, pak je možná odpovědí to, co nevíte. A tak se Kat ve chvíli inspirovaného šílenství rozhodne vzít si Charlieho. Vezmi si mě online cz. To, co začíná jako impulzivní reakce, se vyvine v nečekanou romanci. Když se však spiknou síly, které je rozdělí, vyvstane univerzální otázka: Mohou dva lidé z tak odlišných světů překlenout propast mezi sebou a vybudovat místo, kam oba patří?

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button