OBECNÝ ZÁJEMZajímavosti

VĚDA POTVRZUJE: Muži s pivním břichem jsou lepší v posteli

Všichni bychom měli být na své tělo hrdí. Štíhlí, tlustí, vysocí, drobní, velcí nebo malí – všichni jsme svým způsobem krásní. Navíc , když se lišíme, je svět tak vzrušující a pestrý.

pivní soudek
Tématem, které se často objevuje v přátelských rozhovorech, je velikost. Záleží na velikosti, nebo ne? Debata se obvykle soustředí na to, co mají muži mezi nohama – a zda je pro dobrý sexuální život důležitá délka a tloušťka penisu.Vědci však zjistili, že pro výkon pod prostěradlem hraje větší roli jiná část těla.

Možná to zní jako vtip, ale podle nové studie může velikost vašeho břicha rozhodovat o tom, zda jste dobří v posteli. Samozřejmě vždy existují výjimky, ale ve skutečnosti by tomu, že by pivo bylo v posteli výhodou , většina lidí nevěřila.

pivní břicho

Trvá o 5 minut déle

trvá o 5 minut déle


Vědci z Erciye University v tureckém Kayseri provedli na toto téma rozsáhlou studii. Hlavně souvislost mezi BMI – indexem tělesné hmotnosti – a sexuální výkonností.Výsledek byl šokující. Ukázalo se, že muži s větším břichem vydrží v posteli o pět minut déle než muži s užším a štíhlejším tělem.Přesně pět minut možná nezní jako mnoho, ale ve skutečnosti je to docela velký rozdíl. Schopnost mít sex po dlouhou dobu je nezbytnou součástí toho, abyste byli dobří v posteli.

Jedním z důvodů, proč mají muži s větším břichem lepší sexuální výdrž, je to, že více tuku na břiše znamená, že máte více hormonu zvaného estradiol. Který se vyskytuje častěji u žen a pomáhá oddálit orgasmus. citáty o smrti

delší sex

Tato studie je úžasná, protože ideální představa dokonalého muže je obvykle subjekt plný svalů s ocelovým břichem. Kdo ví – možná se konečně vydáváme jiným směrem?

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button