HRY A ZÁBAVAZábava

Fortnite kůže zdarma – To vše funguje zdarma

Pojďte si s námi vybrat svůj Fortnite kůži zdarma. Jak si snadno a jednoduše vybrat Fortnite kůži zdarma, bez registrace a podobně. Hru Fortnite vytvořila společnost Epic Game. Thriller ke hře byl vydán v roce 2011 a hra samotná v roce 2017 a okamžitě se stala velmi populární. Ve Fortnine vývojáři zkombinovali střílení a stavění podobně jako v Minecraftu. Fortnite je jednou z nejoblíbenějších her, kterou hraje přibližně 350 milionů hráčů.

 

Jak získat Fortnite kůži zdarma?

 

fortnite kůže zdarma

Fortnite je plný bohatých skinů. Některé z nich jsou poměrně drahé. Dnes vám nabízíme kůže zdarma.
1. Dole
2. Otevřete novou stránku a znovu najděte tuto webovou stránku
3. Náš systém vás pozná
4. Napište své jméno do komentáře pod článkem a svůj e-mail.
5. Pokud vše uděláte správně, získáte náhodný skin pro Fortnite , který vám přijde do 20 dnů.

 

 

Získejte s námi mnoho nových skinů pro hru, celkem můžete získat až 100 skinů. O novou však můžete požádat až 5 dní po poslední žádosti.

 

Režimy hry Fortnite

 

fortnite kůže zdarma

Fortnite lze hrát na všech konzolích od PC přes Playstation až po Nintendo.Ve Fortnite jsou tři režimy.

 

  • Hra Fortnite: Save the World je koncipována jako hra hráčů proti hráči, ve které čtyři hráči spolupracují na společném cíli, kterým je velká mise. Hra se odehrává poté, co se na Zemi bez varování objeví silná bouře, v jejímž důsledku zmizí 98 % populace a na přeživší zaútočí zombie. Hráči se ujímají role velitelů základny, shromažďují zdroje, chrání přeživší a vybavení, které pomáhá shromažďovat údaje o bouři.
  • Fortnite Battle Royale je hra pro 100 hráčů, kterou můžete hrát sami nebo ve skupinách po dvou, třech a čtyřech, případně ve skupinách po 50 hráčích. Hráči vyskakují ze „stíhačky“, která létá po herní mapě beze zbraní. Hráč musí najít zbraně, předměty a suroviny a zpočátku se vyhnout útokům na ostatní hráče (pokud je začátečník). Během kola se bezpečná oblast mapy zmenšuje kvůli přicházející bouři; hráčům mimo tuto bezpečnou oblast se snižuje zdraví a mohou být zabiti. Proto zůstávají v bezpečných prostorách a bojují za ně. Poslední hráč, člen nebo tým je vítězem.
  • Fortnite Creative je režim, ve kterém můžete stavět a vytvářet cokoli chcete. Na výběr máte dva typy ostrovů, sněhové nebo travnaté. V nabídce máte telefon, který když otevřete, najdete v něm všechny položky (věci).

 

hra

 

Ve všech režimech mohou hráči pomocí krumpáče rozebírat stávající stavby na mapě a sbírat základní suroviny: dřevo, cihly a kov. Fortnite kůže zdarma. Z nich se staví opevňovací moduly, jako jsou stěny, podlahy, schody a střechy. Takové opevnění může být upraveno tak, aby obsahovalo okna nebo dveře. Použité materiály mají různou odolnost a lze je vylepšit na silnější varianty použitím většího množství stejného typu materiálu. V rámci programu „Zachraňte svět“ mohou hráči vytvářet obranná opevnění, která přitahují zombie.

lol skin – LoL skin jak získat zdarma skiny

 

Oba herní režimy jsou nastaveny tak, aby je bylo možné hrát zdarma, ačkoli „Save the World“ je v současné době v tzv. předčasný přístup a vyžaduje zakoupení. Fortnite kůže zdarma. Obě hry jsou zpeněženy pomocí měny V-Bucks.

 

fortnite kůže zdarma

 

Pivo na vlasy: jak pomocí piva docílit zdravých, hebkých a lesklých vlasů

Jak získat kůži pro Fortnite zdarma?

 

Získat s námi kůži Fortnine je velmi snadné. Klikněte na políčko pod tímto textem, které vás přesměruje na jinou stránku, ale my si ji budeme pamatovat. Fortnite kůže zdarma. Zanechte nám svůj e-mail a herní jméno v komentářích pod článkem.Je to velmi jednoduché, dostanete od nás náhodný skin postavy.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button