PENÍZE A PODNIKÁNÍŽivotní styl

Hotovost za registraci – 12 míst s penězi

Peníze na registraci. Získejte peníze za registraci: 12 webů, které vám zaplatí za registraci Překvapilo by vás, že váš čas a názor jsou pro firmy tak cenné, že vám zaplatí jen za registraci?

 

Peníze na registraci

 

Peníze na registraci

 

Je to pravda – níže najdete seznam stránek, které vám za registraci zaplatí! 12 legitimních stránek, které vám za registraci zaplatí. Nejčastěji je nutné zůstat registrovaným členem níže uvedených služeb po určitou dobu, než získáte nárok na bonus za registraci.

 

Každý web má jiné požadavky, proto si přečtěte podmínky.

 

1. Značkové průzkumy

 

Značkové průzkumy

 

Bonus za registraci: 1 USD (100 bodů)

Značkový průzkum je jedním z nejlepších průzkumných webů pro lidi. Branded Surveys, dříve známá jako Mintvine, nabízí časté příležitosti k průzkumu. Jejich stránky jsou vhodné pro mobilní zařízení. Jak nejlépe investovat peníze 11 možných způsobů

Peníze můžete vybrat prostřednictvím služby PayPal, dárkové karty nebo BrandedPay přímo na svůj bankovní účet (pouze v USA). Svůj výdělek můžete také věnovat na charitu. Minimální částka pro výplatu je 500 bodů/5 dolarů. Jak vydělat 40 eur denně

 

2. Swagbucks

 

Swagbucks

 

Bonus za registraci: 5 USD

Swagbucks je web GPT. GPT je zkratka pro Get Paid To, což znamená, že dostáváte peníze za akce, jako jsou herní průzkumy, úkoly, nabídky a dokonce i odměny za vyhledávání na internetu.

Maminky mají Swagbucks rády kvůli tomu, že můžeme snadno sledovat videa při vaření večeře nebo jiných úkolech a získávat dárkové karty nebo peníze prostřednictvím služby PayPal. Peníze na registraci.

 

3. Ibotta

 

Ibotta Peníze za registraci

 

Bonus za registraci: 10 dolarů

Ibotta je aplikace pro iOS a Android, která vám vyplácí peníze za uplatnění nabídek a následné předložení dokladu o nákupu těchto nabídek prostřednictvím aplikace. Nejlepší na službě Ibotta je to, že nabídky se týkají běžných (i zdravých!) potravin, které už kupuji.

Jakmile vyberete 20 dolarů, můžete si vybrat, zda si peníze necháte poslat na účet PayPal nebo Venmo, nebo si vyberete dárkovou kartu.Jednoduché a snadné!

 

4. Vindale Research

 

Vindale Research

 

Bonus za registraci: 2 dolary

Společnost Vindale Research je známá svými dobře placenými nabídkami průzkumů. Některé příklady na jejich webových stránkách ukazují průzkumy, které trvají hodinu a vynášejí kolem 14 dolarů, což jsou dobré peníze navíc, které lze vydělat z gauče. Bonus 2 dolary za registraci určitě také pomáhá! TopSvatební

Dokonce vám dají 5 dolarů jen za zaslání selfie s dokladem o zaplacení do Vindale – pěkné!

 

5. InboxDollars – Peníze za registraci

 

InboxDollars - Peníze za registraci

 

Bonus za registraci: 5 USD

InboxDollars vyplácí vstupní bonus ve výši 5 USD. Stránky fungují jako agregátor pro další stránky s průzkumy. To znamená, že možná neplatí tak dobře jako jiné stránky, ale mají k dispozici dobrou nabídku průzkumů.  Peníze za registraci na InboxDollars jsou také místem, kde se platí – takže můžete zvýšit své výdělky pomocí jejich vyhledávače a nakupování s jejich kupóny.

 

6. Průzkum Savvy Connect

 

Průzkum Savvy Connect

 

Bonus za registraci: 5 dolarů za zařízení měsíčně

Survey Savvy vám bude platit 5 dolarů měsíčně za stažení jejich softwaru až na 3 zařízení (5 dolarů za zařízení až do maximální výše 15 dolarů měsíčně). Monitorují aktivitu na internetu, aby zjistili trendy, a vy budete mít možnost zvýšit výdělky tím, že se zúčastníte průzkumů, které se objeví. Jak vydělat peníze – 40 snadných způsobů

Musíte udržovat software aktualizovaný a odpovídat na dotazníky podle svých nejlepších schopností.

 

7. Mobilexpression

Bonus za registraci: dárková karta Amazonu v hodnotě 5 USD

Mobilexpression vás odměňuje za stahování aplikací do tabletu. Po 1 týdnu aktivního členství obdržíte vstupní bonus (kredity MobileXpression, které lze vyměnit za dárkovou kartu Amazon v hodnotě 5,00 USD).

8. Rakuten

 

Rakuten Money pro registraci

 

Bonus za registraci: dárková karta Walmart nebo 10 dolarů v hotovosti.

Rakuten (dříve Ebates) je služba pro vrácení peněz a kupónů, která vám vyplatí 10 dolarů, když provedete kvalifikovaný nákup v hodnotě 25 dolarů nebo vyšší. Tato stránka je pro mě velmi lukrativní, jak můžete vidět na mých celoživotních součtech.

Rakuten má na svých stránkách více než 2 000 obchodů a cashback můžete získat i v obchodě.

 

9. Pointclub – Peníze za registraci

 

Bonus za registraci: 5 dolarů v Pointclub bodech

Pointclub vám vyplatí bonus 5 dolarů v Pointclub bodech za to, že se připojíte k jejich stránce s průzkumy. Další body můžete získat také účastí v každodenních loteriích.

 

10. MyPoints

 

Bonus za registraci: 10 USD

MyPoints vás odmění za nakupování online, uplatnění kupónů, účast v průzkumech, sledování sponzorovaných videí a další. Peníze za registraci Mám rád „placené stránky“ jako MyPoints, protože mi dávají něco na práci, když se musím dívat na televizi. 

 

11. Fusion Cash

 

Fusion Cash Peníze za registraci

 

Bonus za registraci: 5 USD

S 1 536 811 dolary (a počítání!) vyplacenými předplatitelům je Fusion Cash legitimní web pro vydělávání peněz online. Vstupní bonus 5 USD získáte jednoduše tak, že se zaregistrujete zde a vyplníte krátký dotazník.

 

12. GrabPoints – Peníze za registraci

Bonus za registraci: 5 USD

Grabpoints vás při vstupu na jejich stránky odmění bonusem 5 dolarů. Za účast v průzkumech, sledování videí, odpovídání na ankety, hraní online her a stahování aplikací budete odměňováni dárkovými kartami, penězi (moje oblíbené) nebo dokonce kreditem na kód služby Steam.

 

Nyní několik rychlých tipů, jak si tímto způsobem přivydělat:

  • Založte si pro tyto stránky samostatný e-mail, aby váš hlavní e-mailový účet nebyl zahlcen e-maily od těchto společností. Peníze na registraci.
  • Věnujte čas vyplnění svého profilu a odpovězte na základní otázky o sobě, abyste získali nárok na vstupní bonus.
  • Nezapomeňte, že nic v tomto životě není zadarmo, a proto buďte dobrým občanem webu a účastněte se průzkumů a nabídek, když máte čas.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button