VZTAHYZajímavosti

Jak sbalit dívku – Jak začít s oslovováním

Jak sbalit dívku. Rady a tipy, jak sbalit dívku . Jak oslovit dívku a ženu, kterou milujete ? Jak oslovit ženu . Jak začít konverzaci .

 

Jak zabalit dívčí osvětu

 

Prvním krokem muže k získání ženy je – LÁSKA. Oslovení je krátkým „úvodem“ k další interakci. Nejčastější formou je oslovení slovní, …ale můžete začít i očním kontaktem (tj. neverbálním). Abyste úspěšně svedli a získali ženu, musíte udělat ten malý velký skutečný krok. Přistupte k ní… !“Tyto znalosti tu byly dávno před samotnou komunitou Pick Up. Sílu tohoto jednoduchého poznání však přinesla až praxe. A stala se z toho doslova věda“ – ..jak, kdy, kde, čím… jak správně oslovit ženu. Zdánlivě jednoduchá věc však v praxi přináší mnoha mužům v dalším HRE obrovskou překážku. A to natolik, že kvůli strachu z oslovení tzv. „AA“ (pokud ho nepřekonají) – ztrácejí možnost spontánního seznámení a randění. Jak sbalit dívku .

Jak sbalit dívku

Úzkost z přístupu“

Bez této znalosti věci nebudete jako muž ve HŘE zvané svádění úspěšní. „AA“ je něco, co je nám geneticky dáno. Je to vrozený strach, který se u nás mužů projevuje, když máme oslovit krásnou, atraktivní ženu. Čím vyšší je hodnota oslovení ženou (hodnocení), tím větší je strach mužů z oslovení. Je to téměř přímá úměra.

Největší jelen na světě : Lov jelenů na Novém Zélandu

Test 1: „…zkuste oslovit a zaujmout starší dámu s jakýmkoli důvodem“ –

Jak sbalit dívku . výsledek: většina mužů (pokud netrpí nějakým druhem sociální fobie) s tím nebude mít žádný problém

Test 2: Zkuste udělat totéž, ale objektem (vaším cílem) bude v tomto případě štíhlá, mladá, velmi atraktivní sexy blondýna nebo bruneta (SHB).

 

Udělejte to hned!

 

Pokud jste provedli tyto dva testy, víte nejen to, jak jste na tom v současné době s dosahem (ale také to, že pokud jste také pozorní), – už víte, co AA“ skutečně znamená – pro vás osobně. Víte, jak Probíhá. Víte, co se s vámi děje – na úrovni těla, mysli i duše. Toto je krok č. 1. Další krok bude – strach z oslovení bude postupně odstraněn. Existuje několik cest – cíl je jen jeden. Je důležité si uvědomit, že každá nová interakce je pro vás POZITIVNÍ zkušeností!A nejen to – je to příležitost dozvědět se něco o sobě i o druhých. Jak sbalit dívku.

 

První láska Jak vyzvednout dívku

 

 

A to je způsob. OSOBNÍ RŮST (o tom později). Všechno je propojeno se vším – není to jen o zapamatování frází tzv. OTEVÍRÁKY“, kterými oslovujete ženy. Má hlubší význam. Stačí jedno cvičení – jedna interakce – a zvládnete to. ve skutečnosti jste. Člověk, který vás pozoruje z okolí, může poznat, jak na něj působíte, nemůže vám však sdělit vaše OSOBNÍ ZKUŠENOSTI – pokud nezná výše zmíněné. z vašeho vlastního života/praxe. Jak sbalit dívku. Tak je to i s AA“ – většina mužů zjevně ví, o čem je řeč. Většina žen to nechápe. Mají pro sebe a pro muže jedinou odpověď, jejíž poselství zní: „…to je chlap, který se mě bojí oslovit, …jak mohu očekávat, že dotyčný muž má vlastnosti, které se mu zaručí mně a mým dětem, pokud s ním budu spolupracovat. Hledám muže/partnera svých snů…“: Jistota – Bezpečí – Ochrana – Síla – Sebevědomí – Komunikace – Dominance –

 

Sexualita – zásobování – vedení – iniciativa – plodnost – humor – další vlastnosti …

Mastné vlasy : 5 domácích prostředků

Tři vteřiny jsou pravidla.“

Ke zmírnění počátečního strachu doporučuje Pick Up art tzv. 3 sekundy Pravidlo . To znamená, že pokud uvidíte atraktivní HB (atraktivní ženu), do 3 sekund byste měli měli jít za ní a oslovit ji. Bude to vypadat přirozeně a za další: čím déle budete váhat a čekat, tím spíše spustíte myšlenkový proces, který vás ochromí. „oslovit ji.“Jednoduše – čím více přemýšlíte, tím menší máte šanci na úspěch.

 

Jak vyzvednout dívku

 

10 nejčastějších chyb při aktivním oslovování veřejnosti

Chyba č. 1: Špatné vyhodnocení situace – Denní hra vs. klubová hra

Každá hra v umění svádění má svá jasná specifika. Úspěch vaší hry závisí také na kde se cítíte dobře, co vám osobně vyhovuje. Jsi party boy“ mladšího věku roční dítě, které rádo tráví čas s cizími lidmi – pak je adopce pro vás. Art Bar Game“ správnou volbou. Máte slabost pro výstřední vzhled, rytmus a podobně? hudba, energie z tance na parketu – dobře, užijte si ji naplno v Club Game. Jak sbalit dívku.

 

Jak sbalit dívku . Pokud naopak máte rádi jasný den, otevřenou konverzaci, spontánní setkání na ulici, ve škole, v práci nebo na ulici. při nakupování…zlepšete své dovednosti“ v oblasti Day Game. Každému podle jeho vkusu. Vyzvednutí je umění, díky němuž můžete v dané situaci (noční hra, denní hra) využívat maximálně. Je to cesta neustálého růstu a rozvoje. Začněte s tím, v čem jste dobří. Každý z nás je individualita, každý má co nabídnout, má na čem stavět a na čem stavět. A postupně krok za krokem začnete překonávat svou osobní komfortní zónu.“ A časem se ….you naučí výzvy. života přijímat s radostí kdekoli – i v oblasti svádění a balení žen.

 

Chyba č. 2: Nevhodné cíle – kvantita vs. kvalita

 

Záleží na vás, jakou ženu oslovíte. Každá akce vyvolá reakci“ – to platí i pro Pick Nahoru Umění. Jak sbalit dívku . Proměnil se v malou změnu: pokud jste v terénu“ a chystáte se oslovit ženu, – je to na vás. vám, který to bude. Každý má jiný vkus, každý má rád něco jiného. Vyberte si typ ženy, které vás hluboce oslovují“ a jak byste se s nimi chtěli setkat. Má svůj význam: „…množství žen, které oslovíte, nahradíte kvalitou.“ Oslovení „všeho, co se hýbe“, je stejně dobré. zahřátí. Pokud se tedy chcete zaměřit na bezpečnost – zpomalte tempo, zvyšte rychlost. pozornost, vědomě si vybírejte a zaměřujte se na své osobní CÍLE – ženy, které skutečně které chcete získat.

 

jak sbalit ženu

 

Chyba č. 3: Přílišné váhání

 

Pokud v HRE příliš dlouho váháte, většinou se stane, že svůj CÍL minete. Přijetí pravidla 3 vteřin do své osobní hry znamená, že pokud vidíte ženu, která vám za to opravdu stojí, neváhejte a jděte do toho. Nic méně, nic více. AKCE namísto stagnace. RISK místo bezpečí komfortní zóny. Zisk je to, co můžete sklízet. Váhání je jedním z největších vůbec „problémy“ mužů .


Pokud si však uvědomíte, co můžete získat a co ztratit (odpověď: 
NIC, pokud nepočítáte „odmítnutí“) – výhody proaktivního oslovování/poznávání se ženami je nesrovnatelně větší VÝHODOU. Z osobní zkušenosti a stejně tak z praxe z mnoha mužů, se kterými jsme v průběhu let pracovali, můžeme s jistotou říci, že být INICIATIVA a AKTIVITA je pro muže, kteří mají úspěch u žen, výhodou.

Jak oslovit ženu Jak sbalit dívku

 

Chyba č. 4: Neusmíváte se Jak sbalit dívku 

 

Říká se, že úsměv rozpouští ledy. Je to pravda. Stejně tak je tomu i v interakci se ženami,

-v oblasti svádění a aktivního randění. Je to alfa a omega sociální interakce. Pozor

– nemluvíme o úsměvu, ironickém úsměvu nebo „zpackaném úšklebku“, kterým se muži šklebí. snaha udělat na ženu dobrý dojem. NE. Mluvíme o upřímných (kongruentních) a soucitný úsměv – dává ženám najevo, že „jste pozitivní, máte dobrou máte dobrou náladu, nebojíte se a těšíte se na setkání se ženou, kterou oslovujete. Dává ženě jasně najevo. „pozitivní signál“ o začátku dobré komunikace. Jak sbalit dívku.

 

jak sbalit dívku

 

Chyba č. 5: Direkt vs Indirekt – jak oslovit ženu

 

Ať už se jedná o přímou adresu (např. … „hej, holka, na chvíli, líbíš se mi, chtěl bych tě mít rád. poznal lépe..“) účinnější a pro muže úspěšnější než nepřímé oslovení (např. ..slečno, Potřebuji rychlý ženský názor, …kdo lže více, muži nebo ženy, …protože tady s přítelem právě přebíráme … bla bla) – to je předmětem mnoha diskusí. Existuje mnoho přístupů a škol. Jediný Způsob je – vyzkoušejte, co vám vyhovuje.

 

Umění však spočívá v tom, že dokážete využít principy obou. přístupy. To je rozdíl mezi Master PUA a AFC. Vězte například, že pokud máte pouze velmi krátký čas na to, abyste oslovili ženu, která vás opravdu zajímá, … nebudete zdržovat sebe ani ji a protahovat, ale půjdete takříkajíc rovnou k bráně. Jak sbalit dívku .To vše vyžaduje určitou citlivost. a umění sociální interakce“ – které se však může úspěšně naučit každý.

 

Chyba č. 6: Příliš mnoho úsilí odrazuje Jak sbalit dívku 

 

Přesvědčte se sami… co můžeš mít okamžitě a snadno, tě nepřitahuje.“ Stejný princip funguje také v oblasti seznamování. Pokud ženě projevíte svůj zájem příliš „okázale“, ztratí chuť k jídlu. Jedním z největších magnetů pro ženy je „tajemnost a nedostupnost muže“.  Jak sbalit dívku . Pokud oslovíte neznámá žena, její vnitřní systém“ vás neustále diagnostikuje, aby vás zhodnotil: „…existuje neznámý muž, který mě oslovil, stojí za to zůstat v této interakci….ano/ne… ? Pokud ano, jeho pozornost se soustředí na vás a podvědomě se začne ptát „…KDO je ten muž… ?

 

Pokud žena poskytnete všechny informace k této otázce hned – vaše atraktivita klesne. Ať tedy v nadšení a očekávání až do dalšího společného setkání, na kterém „…ji o sobě a své odhalíte více .-)

 

Chyba č. 7: Hra není „kongruentní“ Jak sbalit dívku 

 

Jednou z nejčastějších chyb, kterých se muži při aktivním randění dopouštějí, je skutečnost, že v jejich HRE nejsou kongruentní. To znamená, že např. také to, „…že to, co žena oslovila komunikují slovy, neodpovídá to řeči jejich těla, hlasu, výrazu tváře nebo dokonce celkově. s jejich osobností.

 

Příkladem může být mladý muž v teniskách, který osloví atraktivní, sebevědomou ženu. žena v kostýmu, koktající, zírající do země, oslovující a sdělující jí naučenou úvodní věta (otvírák): „…kdybych nebyl gay, byl bys moje kotě… .“ Shrnuto podle Sečteno a podtrženo: komické, s nulovými výsledky.

 

Chyba č. 8: Pozor na komplimenty Jak sbalit dívku 

 

Muži často v kontaktu s hezkými ženami ztrácejí schopnost zdravého odstupu a chladné. Název. Místo toho, aby byli přirození, spontánní a uvolnění, vědomi si své vlastní hodnoty – dělají. přesný opak. Zasypávají ženy lacinými komplimenty – od psích pohledů až po slovní ódy. na její krásu a osobnost. Jak sbalit dívku . Čím je žena krásnější, tím má v očích mužů vyšší hodnotu. Všechny tyto seznamovací „mužsko-ženské“ interakce mají pro ženu pouze jednu informaci: „...

 


člověk přisuzuje vyšší hodnotu mně než sobě, je nesobecký, mohu ho mít stejně jako sebe. 
Mávnu prstem… . Nemám zájem.“ Pamatujte si, že ženy mají rády upřímné komplimenty, ale od zdravě sebevědomí muži s odvahou, iniciativou a sebeúctou.

 

jak oslovit ženu

 

Chyba č. 9: Svádění není výslech

 

Absolutní „Killer“ v datování, jsou nevhodně sdělené otázky. Místo toho, aby Odkud jste…?“, raději použijte „…připadáte mi jako z XY…“. .“ Flirtování a svádění není výslech. Nedáváme tzv. „uzavřené otázky“ s odpověďmi „ano/ne“, v nichž s vámi nemůže dále komunikovat. Jak sbalit dívku .Naopak, při správné komunikaci můžete. žena má velký zájem. Bude vidět, že jako muž jste komunikativní, společenský a dokážete vést. účelnou konverzaci i bez hloupých otázek, kterými ji průměrní muži v životě otravují: „…kdo je to? jste, co děláte, kolik vám je let… .“

 

Chyba č. 10: Berete hru příliš vážně

 

Flirtování, svádění a aktivní randění je HRA. A ten, který vás bude zajímat, musí být atraktivní. Co si myslíte, že na ženu zapůsobí více – muž, který přijme adresu „neznámé ženy“? příliš vážný (není uvolněný, vypadá, jako by se snažil o každého druhého člověka a neumí se zjevně smysl pro hru a zábavu života….), nebo MAN – kteří si to, jako jedni z mála aktivní, odvážné a zdravě sebevědomé jedince opravdu baví ?!“ Nemáte co ztratit – ale můžete hodně získat v osobním i partnerském životě !Jak sbalit holku .

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button