VZTAHYZajímavosti

Jak si vymyslet přezdívku 7 způsobů, jak si vymyslet přezdívku

Jak vymyslet přezdívku. Existuje několik způsobů, jak vytvořit přezdívky pro své přátele, abyste jim ukázali, jak moc vám na nich záleží. Některé jsou hloupé, jiné vážnější. Každopádně je vždycky příjemné, když vás někdo nazve něčím výjimečným.

 

Jak vymyslet přezdívku

 

Jak vymyslet přezdívku

 

Ukazuje to, že jste ve svém přátelství dosáhli určité úrovně intimity. Pokud se vám nedaří nasměrovat svou kreativitu, zkuste tyto způsoby vytváření přezdívek.

 

SNADNÉ ZMĚNY

Nejjednodušší ze všech způsobů vytváření přezdívek je vytvořit variaci jména svého přítele. Oslovujte je jejich iniciálami nebo se pokuste vytvořit nové slovo z jejich iniciál. Vezměte jejich jméno a příjmení a spojte je do jednoho slova. Prosté oslovení první slabikou jejich jména sice není jedinečné, ale je účinné. Možnosti jsou nekonečné.

 

ZADNÍ LINIE

 

ZADNÍ LINIE

Zamyslete se nad vlastnostmi, které charakterizují vašeho přítele. Čím je známější: svýma unavenýma očima nebo úžasným oblečením? Pokud je stále unavená, ukradněte ji Sněhurce a nazvěte ji Spáč. Pokud vždy vypadá, jako by byla připravená na módní focení, říkejte jí Tyra. Jen si dejte pozor, abyste si nevymysleli přezdívku, která by byla urážlivá. Nechcete přece ztratit přítele kvůli takové maličkosti! Akvárium : 9 tvorů, díky kterým bude roztomilejší.

 

JMÉNA DOMÁCÍCH MAZLÍČKŮ

 

JMÉNA DOMÁCÍCH MAZLÍČKŮ

Pokud se vám nechce být kreativní, můžete použít běžné přezdívky. Pokud jste si s přítelkyní velmi blízcí, říkejte jí „manželko“. Pokud chcete být tradiční, říkejte mu „miláček“. Když jste nejlepší přátelé, můžete si vystačit s jakýmkoli jménem, které byste použili v romantickém vztahu. Nebojte se, že se na vás lidé budou dívat divně. Dejte jim najevo svou náklonnost jakýmkoli způsobem, který vám udělá radost.

 

Televizní postavy – Jak vymyslet přezdívku

 

Televizní postavy - Jak vymyslet přezdívku

Pokud se váš nejlepší přítel chová jako postava z vašeho oblíbeného seriálu. Jak si vymyslet přezdívku, nazvěte ji tímto jménem. I když se postavě vůbec nepodobají, můžete je oslovovat, jak chcete. Přezdívky mají být zábavné. Nezáleží na tom, jestli dávají smysl, nebo ne. Čím hloupější, tím lepší.

 

JEDNODUCHÉ PŘÍPONY

Vezměte první slabiku jména svého přítele a přidejte k ní příponu. Zkuste něco jako „-boo“ nebo „-inator“. Vaše kamarádka Shannon může být známá jako Shanboo nebo Shaninator. Volba je na vás (pokud váš přítel souhlasí). Zjistěte, co zní nejlépe, a počkejte, až se nová přezdívka ujme.

 

Směšné zvěsti – Jak si vymyslet přezdívku

Rýmy jsou oblíbeným způsobem vytváření přezdívek. Vezměte jméno svého kamaráda a najděte něco, co se s ním rýmuje. Pojmenujte svého přítele Holly, Holly Jolly. Nemusí to být ani skutečné slovo! Jmenuj svého přítele Ben, BennyWenny. Bude to znít, jako byste mluvili s dítětem, ale přesto se s ním můžete ztotožnit.

 

OPAKOVAT OPAKOVAT OPAKOVAT OPAKOVAT

Technika je jednoduchá. Můžete jednoduše zopakovat slabiku jména svého přítele a vytvořit tak jeho přezdívku. Někdo jí říká Molly, říkejte jí Moll-Moll. Jak vymyslet přezdívku. Pokud je jeho jméno krátké, můžete jednoduše zopakovat jeho celé jméno. Udělejte cokoli, co se hodí k jejich jménu.

 

Zkuste vytvořit novou přezdívku pro jednoho (nebo všechny) své přátele! Pomocí těchto technik určitě vymyslíte přezdívky, které budou vaši přátelé zbožňovat. Jaké přezdívky vám říkají vaši přátelé? Který je váš oblíbený? Účesy pro řídké vlasy.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button