KočkyPLAMENY KOČEK

Mají kočky rády, když je někdo líbá?

Mají kočky rády, když je někdo líbá .Jak říkáte své kočce, že ji milujete? Pokud to děláte jen polibky, přemýšleli jste někdy o tom, jestli se jí to líbí?

Jak kočky projevují náklonnost? Mají kočky rády líbání

Kočky se rády chovají zdrženlivě, výzkumy ukazují, že své majitele opravdu milují. Způsoby, jakými vyjadřují lásku, se však liší od těch, na které jsme zvyklí – což znamená, že se od nich můžeme něco naučit. Existují lepší způsoby, jak jim projevit náklonnost?

líbání koček

Asi by vás nemělo překvapit, že kočky mohou být různé. Zatímco některé kočky mají rády lidské polibky a tíhnou k nim, jiné je rozhodně nemají rády. Je pravděpodobné, že víte, na kterou stranu se vaše kočka přikloní.

Největší kočky : 10 největších plemen koček

 

Kočka má nebo nemá ráda polibky, může se to dokonce měnit ze dne na den (nebo z hodiny na hodinu). Stejná kočka, která ráno miluje polibek, může večer při takové pozornosti prskat nebo syčet. Kočky jsou náladová stvoření, ale když se naučíte mluvit jejich jazykem, můžete si vzájemně porozumět. Mají kočky rády polibky.

šťastná kočička


Všimli jste si někdy, že když je vaše kočka uvolněná a šťastná, zavře oči, když vás vidí? Ne, nespí. Vlastně ti dává pusu! Když před vámi kočky zavřou oči, „dávají vám najevo, že jsou vůči vám zranitelné“, to je láska.

Abyste pochopili, co to znamená, musíte opět znát konkrétní vlastnosti vaší kočky. Zúžené oči se sklopenýma ušima rozhodně nevyjadřují lásku a náklonnost. Jinými slovy, je v tom velký rozdíl:

naštvaná kočka

A tímto:

milující kočka

 

Přečtěte si také článek
Jak se zbavit cucfleku?

Další způsoby, jak můžete své kočce projevit náklonnost

Mastné vlasy : 5 domácích prostředků

Kromě polibků můžete své kočce říct, že ji máte rádi, i jinými způsoby. Toto video od společnosti Galaxy se slávou „My Cat from Hell“ bylo natočeno jako zábavná valentýnská lahůdka, ale jeho tipy jsou relevantní po celý rok _ můžete si zapnout titulky :D_ :

Z toho vyplývá, že pokud jde o polibky, některé kočky je mají rády a jiné ne. Poznejte svou kočku a způsob, jakým ráda projevuje náklonnost, abyste mluvili jejím jazykem lásky. Mají kočky rády polibky.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button