KočkyPÉČE O KOČKY

Proč vlastnit kočku : 5 hlavních důvodů

Proč vlastnit kočku . Důvody pro koupi kočky . Proč mít kočku a k čemu je dobrá pro náš život . Kočka u nás doma .Kočky jsou jedním z nejlepších domácích mazlíčků, které můžete mít. Pokud váháte nad pořízením domácího mazlíčka , měli byste se znovu podívat na výhody, které kočka má. Jsou milé, tiché a nezávislé, a když uslyšíte kočičí mňoukání, může vám roztát srdce. Zde je pět nejdůležitějších důvodů, proč byste měli mít kočku .

 

 

proč si koupit kočku

 

1. Kočky se umí koupat samy – Proč vlastnit kočku?

Kočky jsou téměř 100% čisté. To znamená, že si nikdy nemusíte udělat přestávku ve svém dni, abyste se věnovali poněkud náročnému mytí a péči o kočku.

Největší kočky : 10 největších plemen koček

 

2. Kočky ochrání váš dům a dvůr před hlodavci – Proč mít kočku?

Pokud nejste příznivci potkanů, veverek, hrabošů nebo myší, pořízení kočky se o to postará hned. Vaše kočka vám může přinést cenu, na kterou budete pyšní!

 

kočky péče o kočky

 

3. Kočky jsou nenáročné na péči a samostatné

Pokud si myslíte, že nemáte čas nebo energii na to, abyste měli domácího mazlíčka, pak by pro vás kočka mohla být ideální. Péče o kočku vyžaduje méně odpovědnosti než péče o některá jiná zvířata. Ti, kteří mají zaměstnání na plný úvazek, mohou být v klidu, protože vědí, že jejich kočička se o sebe většinou dokáže postarat sama. A když máte čas navíc, mazlení s kočkou vám zlepší náladu.

 

Mastné vlasy : 5 domácích prostředků

 

4. Kočky jsou ekologickou volbou pro domácí zvířata

Žít „zeleným“ životním stylem může být obtížné, ale kočka je skvělou volbou pro potenciální majitele domácích zvířat, kteří chtějí zůstat ekologičtí. Studie ukazují, že celoživotní zdroje potřebné ke krmení a péči o kočku mají menší uhlíkovou stopu než u jiných zvířat. Většina koček navíc dává přednost rybám před hovězím masem nebo kukuřicí, což je pro životní prostředí lepší.

 

kočky proti stresu

5. Kočky mohou pomoci snížit stres

Všichni se občas dostáváme do stresu a máme mnoho různých způsobů, jak se stresu zbavit. Majitelé koček mohou snížit napětí pouhým hlazením svého chlupatého přítele. Když se mazlíte s kočkou, do mozku se vám uvolňují endorfiny, které vás činí šťastnějšími. Kočky mají také tu nejjemnější srst!

Existuje mnoho dalších důvodů, proč byste si měli pořídit kočku, která naplní váš domov láskou. V místním útulku je kotě, které nutně potřebuje domov.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button