KočkyPÉČE O KOČKY

Proč mít kočku : 10 důvodů, proč si pořídit kočku

Proč si pořídit kočku .Deset hlavních důvodů, proč si pořídit kočku

10. Jsou nezávislé… – Proč mít kočku? 

10 Jsou nezávislí...


Kočky jsou od přírody samostatná zvířata, která nevyžadují přílišný dohled. To z nich dělá ideální mazlíčky pro workoholiky, obyvatele měst, lidi žijící v bytech – zkrátka pro lidi, kteří nemají na zvířata moc času. I když můžete kočku pravidelně cvičit, není to pro její životní styl nezbytné.


9… Přesto milují své 

majitel

9... Přesto milují svého majitele


Kočky se o sebe sice dokážou postarat samy, ale přesto mají rády dobré mazlíčky. Jejich hebká srst a láska, která z nich vyzařuje, je neodolatelná, a proto je můžete hladit celé hodiny.

8. Jsou čisté – Proč mít kočku 

Jsou čisté


Kočku není třeba koupat. Sami si vyčesávají srst, čímž mají o jednu práci méně.

7. Nemusíte je učit pořádku – Proč mít kočku? 

Nemusíte je učit pořádek


Kromě koupání se kočky také snadno vychovávají a snadno se učí chodit na záchod. Proto mohou trávit veškerý čas v domě.

Největší kočky : 10 největších plemen koček

6. Jsou to vášniví lovci – Proč mít kočku? 

6 Jsou to vášniví lovci Proč mít kočku?


 Nejste velkým fanouškem ještěrů, myší nebo obřích brouků? Pořiďte si kočku! Kočky jsou zdatní lovci, kteří vám pomohou zbavit se všeho nežádoucího ve vaší domácnosti. Pokud navíc máte laserové ukazovátko, užijete si s kočkou spoustu zábavy.

5. … a skvělí baviči

5 ... a skvělí baviči Proč mít kočku


Kočky se nejen baví hračkami, krabicemi, šuplíky a podobně. Ukažte kočce okno a ona bude celé hodiny sledovat, co se děje venku.

4. Nezabírají vám čas

4 Neptají se vás na čas Proč mít kočku?
Kočka s vámi stráví celý den v klidu a pohodě u televize, protože spí i 15 hodin denně.Je tedy vhodná i pro lidi, kteří nechtějí brát svého mazlíčka na procházky.

3. Život zachráněný adopcí

3 Život zachráněný adopcí Proč mít kočku?


Proč mít kočku . Pokud svou kočku přijmete ještě dnes, můžete jí zachránit život. To je docela velký problém. Kromě toho, že adopce zachrání život vašeho nového kočičího kamaráda, uvolní v útulku více místa pro jiná zvířata. Adopční poplatky se liší v závislosti na věku a plemeni kočky, ale pomáhají pokrýt péči a hodnocení veterináře před adopcí.

6 receptů na výrobu domácích kondicionérů pro každý typ vlasů

2. Zachrání vám život

2 Zachrání vám život Proč mít kočku


Pokud záchrana života nebyla dostatečným důvodem k adopci kočky, nezapomeňte, že vaše potenciální nová kočka může zachránit i váš život. Kočkám se přisuzuje významně nižší krevní tlak i nižší riziko srdečních onemocnění. Kromě toho bylo prokázáno, že několikaminutové hlazení kočky samo o sobě uvolňuje v mozku uklidňující endorfiny.

1. Jsou úžasné

1 Jsou úžasné Proč mít kočku
S fakty nelze polemizovat. Kočka je asi nejoblíbenějším domácím mazlíčkem na světě Jsou to rozkošní, milující a nenároční společníci, kteří vám dělají radost (a zdraví). Tak na co čekáte? Vydejte se do nejbližšího útulku a najděte si nového nejlepšího přítele! Proč mít kočku .

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button