DesignRADY PRO DOMÁCNOST

Nejlepší vysavač Nakupujte chytře: nejlepší vysavače

Nejlepší vysavač . Je to prakticky další člen vaší domácnosti. Ujistěte se, že jste našli ideální volbu. V domácnosti se můžete setkat s nejrůznějšími odpadky, jako jsou kamínky, prach a chlupy , vaše kočka může upustit květináč a vám zůstane na koberci špína. Proto je důležité vybrat si praktický vysavač, který bude vyhovovat vám i vašemu prostoru. Protože vás dobrý vysavač vyjde minimálně na 180 eur, měli byste vybírat s čistou hlavou.

 

Pokud máte převážně holé podlahy:

I dům plný dřevěných podlah a dlaždic potřebuje vysavač a nejlepším řešením může být univerzální vysavač. Díky mnoha nástavcům (obvykle dodávaným s kartáčem na holé podlahy) se s ním snáze dostanete do rohů a jiných úzkých prostor. Pokud dáváte přednost vertikální poloze, vyberte si takový, který umožňuje vypnutí kartáčového válce; ten má tendenci rozptylovat nečistoty na holých podlahách a některé povrchy by mohl i poškrábat.Nejlepší vysavač .

Pokud máte hodně koberců ode zdi ke zdi:

Nejlepší vysavač . Hledejte kartáčový válec s nastavitelnou výškou, abyste zlepšili čištění a protlačili různě vysoké koberce. Některé modely jsou dokonce vybaveny senzory nečistot, které se postarají o to, abyste z koberce odstranili všechny nečistoty.

 

Pokud máte schody:

Přísavka s dlouhou hadicí a příslušenstvím pro zábradlí je chytrá volba. Pokud však chcete jen jeden vysavač pro celý dům, těžkopádná nádoba, kterou musíte přenášet mezi patry, nemusí být vaším šálkem čaje. Je lepší mít dva vysavače nebo jeden lehčí s více nástavci.
Vysávat více než jen podlahu:
Vysavač je velmi všestranný úklidový nástroj, proto nezapomeňte zvážit nástavce. Kromě standardních nástrojů, prachového kartáče a kartáče na čalounění má mnoho modelů speciálně navržené nástavce na čištění matrací, odstraňování zvířecích chlupů a dokonce i na oprašování stropních ventilátorů a desek knihoven.

Variabilní sání je užitečné pro čištění choulostivých předmětů, jako jsou prostěradla a koberce s malou plochou, aniž by došlo k jejich poškození. Hledejte modely s extra dlouhými kabely (alespoň 10 m), abyste ještě více prodloužili dosah.

Nejlepší vysavače, které bychom vám doporučili :

 

Nejoblíbenější vysavač:

 

MULTIFUNKČNÍ VYSAVAČ KL1201 Z NEREZOVÉ OCELI 1200W PRO MOKRO-SUCHÉ VYSÁVÁNÍMULTIFUNKČNÍ VYSAVAČ KL1201 Z NEREZOVÉ OCELI 1200W PRO MOKRO-SUCHÉ VYSÁVÁNÍ
elektrický víceúčelový vysavač na kolečkách, nerezová ocel, vhodný pro mokré i suché vysávání, vybavený textilním sáčkem a HEPA filtrem, tři vyměnitelné hlavice, funkce foukání, příkon 1200 W, nerezová nádoba 20 l. Nejlepší vysavač .

 

Nejlepší bezdrátový vysavač na koberce :

 

TYČOVÝ VYSAVAČ 2V1, DVOURYCHLOSTNÍ S ROTAČNÍM KARTÁČEM BÍLÝTYČOVÝ VYSAVAČ 2V1, DVOURYCHLOSTNÍ S ROTAČNÍM KARTÁČEM BÍLÝ

Nejlepší vysavač . Akumulátorový vysavač PLATINET PVCS2IN1 v sobě spojuje vlastnosti výkonného vysavače s vysokým sacím výkonem ( 5 kPa) a praktického ručního vysavače – výkonný motor, vysokokapacitní baterie a mobilní design z něj činí nepostradatelnou součást vybavení každé domácnosti. – filtr – zadrží až 99,8 % prachu o velikosti 0,3-10 miliontin metru. – Osvětlený elektrický kartáč – je účinný zejména na koberce s delšími štětinami. Díky instalovanému LED podsvícení můžete přesněji čistit méně viditelná místa. – Nádoba na prach o objemu 450 ml. – Ruční vysavač 2 v 1 snadno posbírá rozsypané drobky na kuchyňské lince nebo psí chlupy na pohovce. Tento roztok je také ideální pro čištění interiéru vozu. – Skládací rukojeť – jedním tlačítkem můžete vysavač „zlomit“ na polovinu a uložit do skříně. Rychlé a bezproblémové.

 

Nejlepší akumulátorový vysavač na podlahy, do auta :

 

AKUMULÁTOROVÝ VYSAVAČ LIVINGTON PRIMEAKUMULÁTOROVÝ VYSAVAČ LIVINGTON PRIME

Nejlepší vysavač , podlahový, automobilový a ruční vysavač kombinovaný v jednom přístroji, flexibilní kloub pro nepřístupná místa, rotační turbokartáč, akumulátorové vysávání, kombinovaný kartáč 3v1, bezsáčkový, 14,8 V.

 

Nejlepší vysavač pro mokré a suché vysávání:

 

PRŮMYSLOVÝ VYSAVAČ 1200W/20L NERERPRŮMYSLOVÝ VYSAVAČ 1200W/20L Z NEREZOVÉ OCELI

Nejlepší vysavač . 1200 W, pro suché i mokré sání, 20 l nádoba, náhradní filtr – 3345002, náhradní sací násosky -3345001. Díky příkonu 1200 W zajišťuje dokonalé čištění suchých i mokrých podlah včetně rozlitých tekutin. Nerezová nádoba pojme až 20 l nečistot. Skládací trubice usnadňuje skladování vysavače. Otočná kolečka s rukojetí zajišťují skvělou manipulaci s vysavačem.

 

Vysavač na popel – Nejlepší vysavač

 

VYSAVAČ POPELA, ELEKTRICKÝ, KL1101 800W, NEREZOVÁ OCEL PROKIN  PRO POPEL, ELEKTRICKÝ, KL1101 800W, NEREZOVÁ OCEL PROKIN


Materiál kontejneru: nerezový plech
Jmenovitý výkon: 800 W
Charakteristika napájení: 220-240V, 50Hz
Rozměry: 31x31x36 cm
Hmotnost: 4 kg

 

Antibakteriální ruční vysavač  – Nejlepší vysavač

 

Ruční antibakteriální vysavač Kalorik HSS 1004 s UV světlem

Kalorik HSS 1004 ruční antibakteriální s UV světlem


Nejlepší vysavač . Ruční antibakteriální vysavač na čištění a dezinfekci matrací, lůžkovin a čalounění od roztočů a bakterií. HEPA filtr. Teleskopická tyč pro snadnější manipulaci. Nízké provozní náklady. Zabíjí až 99 % roztočů, bakterií a virů. Vlnová délka UV záření je 253,7 nm. Snadné použití Vysavač se velmi snadno používá díky jednomu tlačítku, není třeba nic nastavovat, stačí jej zapnout. Nízké provozní náklady Vysavač je vybaven omyvatelným filtrem HEPA H13. Jedná se o bezsáčkový typ, takže není třeba kupovat drahé náhradní sáčky. Jediné, co je třeba vyměnit, je mikrofiltr, který se mění 1× za 12 až 18 měsíců.Nejlepší vysavač.

 

Robotický vysavač – Nejlepší vysavač

 

Robotický vysavač Concept VR2010 2v1 Perfect CleanConcept VR2010 Robotický čisticí stroj 2v1 Perfect Clean
Robotický vysavač Concept VR2010 Real Force s gyroskopickou navigací pro dokonalý a rychlý úklid. Robotický vysavač 2v1, který dokonale vysává a vytírá. Je tichý, má velký sací výkon až 1500 Pa a poradí si s jakýmkoli povrchem, vhodný pro všechny typy podlah.

 

Nejlepší kombinovaný robotický vysavač:

 

Robotický vysavač 2 v 1 PERFECT CLEAN Laser Concept VR3120Concept-VR3120-robotický vysavač 2 v 1-PERFECT-CLEAN-Laser


Nejlepší vysavač .Robotický vysavač na čištění podlah, na koberce, na zvířecí chlupy, antibakteriální, na sběr nečistot, na všechny typy podlah, tvrdé podlahy a hladké podlahy, automatické dobíjení, předvolba místností k úklidu, pokračování v úklidu po samonabití, odolnost kartáčů proti zamotání vlasů, senzor nárazu a přizpůsobení povrchu podlahy, objem nádoby 0.6 l, počet bočních kartáčů 2, překoná překážku do 1,8 cm, BLDC motor, typ ovládání: na těle, doba nabíjení 5 h, doba provozu 250 min, HEPA filtr a pěnový filtr, hlučnost 70 dB(A), mobilní aplikace, boční kartáč, dálkové ovládání, HEPA filtr, kartáč na podlahu/koberec, PET kartáč na zvířecí chlupy a pěnový filtr, barva bílá.

Rostliny do stínu – 11 pokojových rostlin do stínu

 

Robotický vysavač na zvířecí chlupy:

 

Robotický vysavač Vileda Robot VR201 PetProRobotický vysavač Vileda Robot VR201 PetPro

Nejlepší vysavač . Důmyslný robot Vileda VR201 PetPro je vysoce výkonný pro úklid prachu a chlupů. Stane se nepostradatelným a praktickým pomocníkem při úklidu v každé domácnosti. Nízká výška robotického vysavače, pouhých 8 cm, umožňuje úklid pod nábytkem.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button