SLOVENSKOŽivotní styl

Nejlepší wellness na Slovensku: top 10 wellness

Nejlepší wellness na Slovensku: 10 nejlepších wellness center, která musíte navštívit. Slovensko je země s bohatou historií a kulturou, ale také s krásnou přírodou a možnostmi odpočinku a relaxace. Jednou z nejoblíbenějších relaxačních aktivit je návštěva wellness centra. V tomto článku vám představíme 10 nejlepších wellness center na Slovensku, která jsou zárukou odpočinku a relaxace.

 

Nejlepší wellness na Slovensku

 

Nejlepší wellness na Slovensku

 

Slovensko nabízí mnoho krásných míst pro odpočinek a relaxaci. Wellness centra jsou ideálním místem pro regeneraci těla i duše.Nejlepší wellness na Slovensku.  V tomto článku jsme vám představili 10 nejlepších wellness center na Slovensku, která jsou zárukou odpočinku a relaxace. Pokud hledáte místo, kde si můžete odpočinout, určitě stojí za to navštívit jedno z těchto center.

1. Lázně a aquapark Turčianské Teplice

 

Spa & Aquapark Turčianske Teplice se nachází v krásném prostředí Velké Fatry. Nabízí několik bazénů a saun, masáže a další procedury. Toto wellness centrum je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci.

 

2. Lázeňský hotel Grand Splendid

 

Lázeňský hotel Grand Splendid se nachází v lázeňském městě Piešťany. Tento luxusní hotel nabízí celou řadu procedur, od masáží až po kosmetické ošetření. Kromě toho si můžete vychutnat také vynikající gastronomii. Nejzajímavější ubytování na Slovensku – top 7

 

3. Hotel Partizán – Nejlepší wellness na Slovensku

 

Hotel Partizán se nachází v Nízkých Tatrách a nabízí širokou škálu procedur od masáží až po kosmetické ošetření. Kromě toho se můžete kochat krásnou přírodou. Největší města v Slovensko

Nejlepší wellness na Slovensku

4. Wellness hotel Chopok

 

Wellness Hotel Chopok se nachází v Jasné a nabízí sauny, bazény a procedury. Tento hotel je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci po celý rok. Mastné vlasy : 5 domácích prostředků

 

5. Wellness Hotel Bystrá – nejlepší wellness na Slovensku

 

Wellness Hotel Bystrá se nachází v Nízkých Tatrách a nabízí sauny, bazény a procedury. Tento hotel je ideálním místem k odpočinku po celý rok, ale zejména v zimě.

Plavecký bazén

6. Lázeňský hotel Aqua

 

Lázeňský hotel Aqua se nachází v lázeňském městě Bardejovské Kúpele. Tento luxusní hotel nabízí celou řadu procedur, od masáží až po kosmetické ošetření. Kromě toho si můžete vychutnat také vynikající gastronomii.

 

7. Hotel Zochova chata – Nejlepší wellness na Slovensku

 

Hotel Zochova chata se nachází v přírodním parku Malá Fatra a nabízí sauny, bazény a procedury. Tento hotel je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci v krásném přírodním prostředí.

Nejlepší wellness na Slovensku

8. Wellness Hotel Patince

 

Wellness Hotel Patince se nachází v jižní části Slovenska a nabízí několik bazénů a saun. Nejlepší wellness na Slovensku. Kromě toho se můžete těšit na krásnou přírodu a vynikající gastronomii.

Hotel pro relaxaci

9. Lázeňský hotel Aphrodite Palace

 

Lázeňský hotel Aphrodite Palace se nachází v lázeňském městě Rajecké Teplice. Tento luxusní hotel nabízí celou řadu procedur, od masáží až po kosmetické ošetření. Kromě toho si můžete vychutnat vynikající gastronomii a krásnou přírodu.

 

10. Hotel Sorea Regia

 

Hotel Sorea Regia se nachází v centru Bratislavy a nabízí několik bazénů, sauny a procedury. Tento hotel je ideálním místem k odpočinku a relaxaci po náročném dni stráveném ve městě.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button