PENÍZE A PODNIKÁNÍŽivotní styl

Vydělávejte peníze hned – 19 způsobů, jak vydělat peníze hned teď

Hotovost ihned -19 způsobů, jak najít rychlou hotovost. Potřebujete peníze hned, ale výplata je až za několik dní nebo týdnů. Co budete dělat? Panika a stres jsou přirozené reakce. Když odpadnou, zjistíte, že existují způsoby, jak rychle získat své peníze, aniž byste se stali obětí podvodníků.

 

Peníze okamžitě

 

Peníze okamžitě

 

Zde je 19 strategií, jak si rychle vydělat peníze ještě dnes, a několik tipů, jak snížit náklady, zvýšit příjmy a vytvořit pohotovostní fond, abyste příště nemuseli živořit.

 

1. Prodej náhradní elektroniky

 

Prodej náhradní elektroniky

 

Použitý telefon nebo tablet můžete prodat na webech, jako je Swappa nebo Gazelle, ale pokud chcete získat hotovost ještě dnes, nejlepší možností je využít kiosek ecoATM. Zvažte také prodej starých přehrávačů MP3 a notebooků.

 

2. Prodej dárkových karet

 

Prodej dárkových karet

 

Výměnné weby nabízejí peníze za dárkové karty. Na webu CardCash se vyplácí až 92 % hodnoty karty. Další možností je GiftCash. Na většině těchto stránek trvá několik dní, než se platba uskuteční, zejména pokud je třeba kartu zaslat poštou. Na webových stránkách CardCash se však uvádí, že některé karty lze převést online, což může vést k rychlejšímu výběru peněz.

3. Zastavit něco – peníze okamžitě

 

  Zastavit něco - Peníze hned

 

Půjčky v zastavárně nejsou jako způsob půjčování peněz příliš výhodné. Jsou však rychlé, a pokud nemůžete půjčku splatit, zastavárna si jednoduše ponechá předmět, který jste použili jako zástavu. Je to mnohem lepší než úvěr a telefonáty od exekutorů. Často také můžete prodat přímo zastavárníkovi místo toho, abyste si na věc půjčili. Nejlépe se daří šperkům, hudebním nástrojům, střelným zbraním a moderní elektronice. Jak vydělat 40 eur denně

 

4. Pracujte dnes za dnešní mzdu – Peníze ihned

 

Pracujte dnes za dnešní mzdu - Peníze ihned

 

Při vyhledávání této fráze na internetu se objeví mnoho výsledků. Prozkoumali jsme 25 vedlejších legálních zaměstnání, která vám mohou rychle zvýšit příjem, od přepravy osob nebo zásilek až po práci na volné noze z domova.

 

Můžete se také podívat do sekce Craigslist jobs nebo gigs, kde jsou často inzeráty na krátkodobé práce v gastronomii, úklid a všeobecné práce. Mastné vlasy : 5 domácích prostředků

 

5. Vyhledávání komunitních půjček a pomoci

 

Vyhledávání komunitních půjček a pomoci

 

Místní komunitní organizace mohou nabízet půjčky nebo krátkodobou pomoc na pokrytí nákladů na nájem, služby nebo jiné naléhavé potřeby. Společnost NerdWallet sestavila databázi alternativních půjček před výplatou, které jsou k dispozici obyvatelům jednotlivých států.

Místní církve mohou poskytovat malé půjčky s nízkým úrokem. Malé půjčky mohou nabízet také komunitní centra a nezisková sdružení ve vašem okolí.

 

6. Žádost o odklad účtů

 

Požádejte o odklad splatnosti účtů

 

Někteří věřitelé, například společnosti poskytující veřejné služby a kabelovou televizi, neúčtují úroky z prodlení, a proto si zjistěte, zda přijímají odložené platby. Peníze, které ušetříte neplacením těchto účtů, použijte na pokrytí mimořádných potřeb. Pokud nejste schopni splácet spotřebitelské dluhy, jako jsou půjčky na auto nebo hypotéky, prozkoumejte nejprve své možnosti u věřitele, než se obrátíte na toxické půjčky s vysokými úroky. Hledání práce – 10 tipů, jak najít lepší práci

 

7. Žádost o zálohu před výplatou

 

Požádejte o zálohu na výplatu

 

Požádejte svého zaměstnavatele o půjčku před výplatou, která vás obvykle nestojí žádné poplatky a splácí se srážkou ze mzdy. Některé společnosti také nabízejí levné půjčky pro pracovníky v krizových situacích.

Můžete také zvážit aplikaci Earnin, která nabízí pracovníkům zálohy, které splatí jednorázově v den výplaty bez úroků. Vyžaduje však dobrovolný příspěvek a přístup k vašemu bankovnímu účtu a výpisům z pracovního účtu.

9. Půjčka na životní pojištění

 

 

Půjčka na životní pojištění

 

Pokud máte životní pojištění s peněžní hodnotou, které se někdy nazývá trvalé životní pojištění, můžete si na něj půjčit a splácet ho do konce života. Pokud peníze nesplatíte, pojišťovna je po vaší smrti odečte od pojistného plnění. Na termínované životní pojištění, které je běžnějším typem pojištění, si však půjčit nemůžete.

10. Použití hotovostní půjčky z kreditní karty – Peníze ihned

 

Použití hotovostní půjčky z kreditní karty - Peníze ihned

 

Pokud máte kreditní kartu a váš účet je v pořádku, je hotovostní půjčka mnohem levnější variantou než půjčka s vysokým úrokem. Zaplatíte poplatek, který se obvykle pohybuje kolem 5 % z vypůjčené částky, a úrok, který může činit přibližně 30 %.

 

11. Hledání alternativní půjčky před výplatou

 

Některé družstevní záložny nabízejí malé krátkodobé hotovostní půjčky, tzv. alternativní půjčky před výplatou. Družstevní záložny s federálním statusem nemohou ze zákona účtovat vyšší než 28% roční procentní sazbu nákladů na úvěr PAL. Není to levná půjčka, ale je mnohem lepší než půjčky před výplatou s trojciferným RPSN.

 

12. Vezměte si osobní půjčku

 

Někteří věřitelé mohou financovat osobní půjčku během jednoho dne; pokud máte dobrý úvěr, budete mít pravděpodobně spoustu možností. Pokud je váš úvěr problematický, budete muset najít věřitele, který nejen poskytuje rychlé peníze, ale také přijímá špatné úvěry. Sazby pro dlužníky se špatnou bonitou u běžných věřitelů dosahují maximálně 36 % RPSN. Můžete najít jiné věřitele, kteří nabízejí rychlé financování bez kontroly kreditu, ale zaplatíte trojciferné úrokové sazby. Nenechte se chytit.

 

13. Pronájem pokoje – Peníze ihned

 

Stránky jako Airbnb nejsou určeny jen pro lidi, kteří mají rekreační domy, které pronajímají, když je nepoužívají. Mnoho nabídek na této stránce se týká pokojů navíc – nebo dokonce sdílených pokojů – v domě majitele, což znamená, že můžete zůstat na místě a zároveň si vydělat nějaké peníze, zejména pokud žijete v poměrně žádané oblasti. Zjistěte si, zda jsou krátkodobé pronájmy povoleny podle místních předpisů.

Vytvoření nabídky na webu je zdarma, ale při rezervaci je účtován 3% poplatek za služby. Společnost uvolní hostiteli platbu 24 hodin po přihlášení hostů.

 

14. Hlídání psů

 

Technologie jsou i zde na vaší straně, a to díky službám Care.com, Rover a Wag, které spojují majitele domácích mazlíčků s hlídači a venčiteli psů. Na stránkách Roveru si můžete vybrat, zda chcete psa hostit, zůstat v domě majitele (a – tady je nápad – pronajmout svůj byt přes Airbnb, když jste pryč) nebo ho navštěvovat v rámci své péče. Ceny za hlídání domácích mazlíčků v domě majitele se mohou pohybovat od 20 do 100 eur za noc v závislosti na velikosti města a poskytovaných službách. (Nemáte rádi psy? Podívejte se na jiné koníčky, které vydělávají peníze.)

 

15. Staňte se řidičem auta nebo řidičem dodávky

Jedná se o práce, které můžete vykonávat po večerech nebo o víkendech s použitím vlastního auta a benzinu. Staň se řidičem Uberu nebo Lyftu a spoj se s lidmi, kteří chtějí za svezení zaplatit. Doručovací služby, jako jsou Gopuff a Postmates, vám zaplatí za doručení jídla s sebou a dalších položek. Podle ZipRecruiteru si řidič rozvozu Postmates vydělá v průměru méně než 18 eur na hodinu.

 

16. Snížení pojistného – peníze okamžitě

Jedním ze špinavých tajemství odvětví pojištění vozidel je, že pojistné za stejného řidiče a stejné krytí se může u jednotlivých společností lišit o stovky eur. Každá pojišťovna provádí vlastní výpočty, proto se vyplatí porovnat nabídky pojištění vozidel. Hledáte partnera -10 tipů pro výběr partnera

 

Pokud se vám vaše pojišťovna líbí, podívejte se na desítky slev, které může nabízet. Slevu 10 % a více můžete získat například za dobrý prospěch, absolvování školení defenzivní jízdy nebo za to, že jste alespoň tři roky nehodoví.

 

Totéž platí pro pojištění majitelů domů. Pokud se porozhlédnete, můžete ušetřit 10 až 15 % a získat slevy například za bezpečnostní systém, bezeškodní průběh nebo nekouření. Mnoho pojišťoven nabízí slevy, pokud si u nich sjednáte jak pojištění vozidla, tak pojištění domácnosti nebo pojištění nájemníků.

 

17. Konsolidace dluhů

Pokud máte potíže se splácením více dluhů, můžete je konsolidovat – z kreditních karet, účtů za lékařskou péči, financování obchodů nebo jiných poplatků – a snížit své splátky pomocí osobní půjčky. Někteří věřitelé mohou poskytnout půjčku do jednoho dne. Refinancování dluhu v hodnotě 5 000 EUR z 10% úrokové sazby na 5% vám může ušetřit více než 500 EUR na úrocích, pokud budete muset zůstatek splácet alespoň čtyři roky.

 

Pokud máte dobrou bonitu, můžete dlužný zůstatek na kreditní kartě s vysokým úrokem převést na novou kartu s 0% zaváděcí úrokovou sazbou. Ujistěte se, že dokážete splatit zůstatek před zvýšením sazby na konci zaváděcího období.

 

18. Refinancování studentských půjček – Money now

Pro lidi s různým kreditním skóre jsou k dispozici možnosti refinancování soukromých studentských půjček. Stojí za to zjistit, zda vám refinancování může ušetřit peníze na platformě NerdWallet pro refinancování.

 

19. Změna tarifu mobilního telefonu

Změna mobilního operátora je dobrým způsobem, jak snížit částku, která vám jde z kapsy. Nízkonákladoví operátoři, jako jsou Visible a Mint Mobile, nabízejí paušální tarify pro volání, SMS a data za pouhých 25, resp. 25. 15 eur měsíčně. Háček těchto služeb spočívá v tom, že si často musíte koupit telefon nebo si přinést vlastní. Viz .

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button