VZTAHYZajímavosti

10 nejčastějších chyb při oslovování žen

Chyba č. 1: Špatné vyhodnocení situace – Denní hra vs. klubová hra

Každá hra v umění svádění má svá jasná specifika. Úspěch vaší hry závisí také na tom, kde se cítíte dobře, čemu osobně dáváte přednost. Jste party boy“ mladšího věku , který rád tráví čas s cizími lidmi – pak je pro vás učení umění Bar Game“ tou správnou volbou. Máte slabost pro výstřední vzhled, rytmus hudby a energii tance na parketu – dobře, užijte si to naplno v Club Game. Pokud naopak máte rádi jasný den, otevřenou konverzaci, spontánní setkání na ulici, ve škole, v práci nebo při nakupování… zdokonalte své dovednosti“ v Denní hře. Každému podle jeho vkusu. Pick Up je umění, díky kterému můžete vytěžit maximum z dané situace (Night al. Day Game). Je to cesta neustálého růstu a rozvoje. Začněte s tím, v čem jste dobří. Každý z nás je osobnost, každý z nás má co nabídnout, na čem stavět a na čem stavět. A postupně krok za krokem začnete překonávat svou osobní komfortní zónu.“ A časem se ….naučíte přijímat výzvy života s radostí, ať už jdete kamkoli – dokonce i v oblasti svádění a balení žen.

jak oslovit ženu

Chyba č. 2: Nevhodné cíle – kvantita vs. kvalita

Záleží na vás, jakou ženu oslovíte. Každá akce vyvolává reakci“ – to platí i v umění Pick Up. Proměnil se v malou změnu: pokud jste v terénu“ a chystáte se oslovit ženu, – je na vás, která to bude. Každý má jiný vkus, každý má rád něco jiného. Vyberte si svůj typ žen, které vás oslovují“ a které byste rádi poznali. Má to smysl: „…kvantitu žen, které oslovíte, nahradíte kvalitou.“ Oslovení „všeho, co se hýbe“, je dobré pro zahřátí. Pokud tedy chcete určitě cílit – zpomalte, zvyšte svou pozornost, vědomě si vyberte a zaměřte se na své osobní CÍLE – ženy, které opravdu chcete získat.

Chyba č. 3: Přílišné váhání

Pokud v HRE příliš dlouho váháte, většinou se stane, že svůj CÍL minete. Přijetí pravidla 3 sekund do své osobní hry znamená, že pokud uvidíte ženu, která vám za to opravdu stojí, neváhejte a jděte do toho. Nic méně, nic více. AKCE namísto stagnace. RISK místo jistoty komfortní zóny. Zisk je to, co můžete sklízet. Váhavost je jedním z největších „problémů“, které muži vůbec mají.

Pokud však zvážíte, co můžete získat oproti tomu, co můžete ztratit (odpověď: NIC, pokud nepočítáte „odmítnutí“) – přínos aktivního oslovování/datování žen je nesrovnatelně větší VÝHODOU.

Z vlastní zkušenosti a stejně tak ze zkušeností řady mužů, se kterými jsme v průběhu let pracovali, můžeme s jistotou říci, že být INICIATIVNÍ a AKTIVNÍ je pro muže, kteří mají úspěch u žen, výhodou.

Chyba č. 4: Neusmíváte se

Říká se, že úsměv rozpouští ledy. Je to pravda. Stejně tak je tomu i v interakci se ženami,

-v oblasti svádění a aktivního randění. Je to alfa a omega sociální interakce. Pozor

– Nemáme na mysli úsměv, ironický úsměv nebo „nepovedený úsměv“, kterým se muži snaží udělat na ženu dobrý dojem. NE. Mluvíme o upřímném (kongruentním) a sympatickém úsměvu – který dává ženám najevo, že „jste pozitivní, v dobré náladě, nebojíte se a těšíte se na setkání se ženou, kterou oslovujete. Dává ženě jasný „pozitivní signál“ k zahájení dobré komunikace.

Chyba č. 5: Direkt vs Indirekt – jak oslovit ženu

Zda je přímé oslovení (např. … „ahoj holka, vteřinku, líbíš se mi, rád bych tě lépe poznal…“) pro muže účinnější a úspěšnější než oslovení nepřímé (např. …slečno, potřebuji rychle znát ženský názor, …kdo víc lže, muži nebo ženy, …protože se s kamarádem právě bavíme o …. bla bla) – to je předmětem mnoha diskusí. Existuje mnoho přístupů a škol. Jediná cesta je – vyzkoušejte, co vám vyhovuje. Umění je však umět využívat principy obou přístupů. To je rozdíl mezi Master PUA vs AFC. Například vědět, že pokud máte na oslovení ženy, která vás opravdu zajímá, jen velmi krátký čas, … že nebudete zdržovat sebe ani ji, ale půjdete jí takříkajíc přímo po krku. To vše vyžaduje určitý talent a dovednost v umění sociální interakce“ – což se však může úspěšně naučit každý. hugolin gavlovic valašská škola

Chyba č. 6: Přílišná snaha je odrazující

Přesvědčte se sami… co můžeš mít okamžitě a snadno, tě nepřitahuje.“ Stejný princip funguje v seznamovacím průmyslu. Pokud ženě příliš „ostentativně“ projevujete svůj zájem, ztrácí chuť. Jedním z největších magnetů pro ženy je „tajemnost a nedostupnost muže“.

Pokud oslovíte neznámá žena, její vnitřní systém“ vás neustále diagnostikuje, aby vás zhodnotil: „…existuje neznámý muž, který mě oslovil, stojí za to zůstat v této interakci….ano/ne… ? Pokud ano, je jeho pozornost se zaměří na vás a podvědomě se začne ptát „…KDO je ten muž… ? Pokud žena poskytnete všechny informace k této otázce hned – vaše atraktivita klesne. Tak ji nechte v napětí a očekávání až do dalšího společného setkání, kdy „…jí o sobě řeknete víc a se .-)

Chyba č. 7: Hra není „kongruentní“

Jednou z nejčastějších chyb, kterých se muži při aktivním randění dopouštějí, je skutečnost, že v jejich HRE nejsou kongruentní. To znamená, že např. Také „…že to, co sdělují ženě, kterou oslovují slovy, neodpovídá řeči jejich těla, hlasu, výrazu tváře nebo dokonce jejich celkové osobnosti.

Příkladem může být mladý muž v teniskách, který oslovuje atraktivní, sebevědomou ženu v kostýmu, která koktavě a s pohledem upřeným do země oslovuje a sděluje jí naučenou úvodní frázi (otvírák): „…kdybych nebyl gay, byla bys moje kočka…“. .“ Shrnuto a podtrženo: komické, s nulovým výsledkem.

chyby při oslovení ženy

Chyba č. 8: Pozor na komplimenty

Muži často v kontaktu s hezkými ženami ztrácejí schopnost zdravého odstupu a chladné hlavy. Místo toho, aby byli přirození, spontánní a uvolnění, vědomi si své vlastní hodnoty – dělají přesný opak. Zasypávají ženy lacinými komplimenty – od psích pohledů až po slovní ódy na její krásu a osobnost. Čím je žena krásnější, tím má v očích mužů vyšší hodnotu. 

Všechny takové seznamovací „mužsko-ženské“ interakce, mají pro ženu jedinou informaci: „…muž mi přikládá vyšší hodnotu než sobě, je nesobecký, mohu ho mít, jen jakmile zavrtím prstem…. . Nemám zájem.“ Pamatujte, že ženy mají rády upřímné komplimenty, ale od zdravě sebevědomých mužů,v s odvahou, iniciativou a sebeúctou.

Chyba č. 9: Svádění není výslech

Absolutní „Killer“ v datování, jsou nevhodně sdělené otázky. Místo Odkud jste…?“ použijte „…zdá se mi, že jste z XY…“. .“ Flirtování a svádění není výslech. Nedáváme tzv. „uzavřené otázky“ s odpovědí „ano/ne“, na které nemá možnost s vámi dále komunikovat.

Naopak, při správné komunikaci můžete ženu velmi zaujmout. Uvidí, že jste jako muž komunikativní, společenský a dokážete vést cílenou konverzaci i bez hloupých otázek, kterými ji průměrní muži v životě otravují: „…kdo jste, co děláte, kolik je vám let…“. .“

Chyba č. 10: Berete hru příliš vážně

Flirtování, svádění a aktivní randění je HRA. A aby vás zaujal, musí být atraktivní. Co si myslíte, že na ženu zapůsobí více – muž, který přijme adresu „neznámé ženy“? příliš vážný (není uvolněný, vypadá, jako by se snažil o každého druhého člověka a neumí se zjevně smysl pro hru a zábavu života….), nebo MAN – kteří si to, jako jedni z mála aktivní, odvážné a zdravě sebevědomé jedince opravdu baví ?!“ Nemáte co ztratit – ale můžete hodně získat v osobním i partnerském životě!

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button