VZTAHYŽivotní styl

O čem mluvit s dívkou 20 tipů pro konverzaci

O čem mluvit s holkou? 20 zajímavých témat pro rozhovor s dívkou, která se vám líbí. Cítíte se trapně, když se snažíte oslovit dívku? O čem psát s kočkou. Zjistěte 20 zajímavých témat, o kterých můžete mluvit s dívkou, která se vám líbí, a přátelsky si s ní popovídat.

 

O čem mluvit s dívkou

 

O čem mluvit s dívkou O čem psát s dívkou

 

Když jsou muži zamilovaní, cítí se velmi úzkostně, když mají mluvit s dívkou, která se jim líbí. Bojí se vyjádřit své pocity k dívce, kterou si vybrali, i když se jim velmi líbí a mají dostatek příležitostí k srdečnému rozhovoru nebo diskusi. O čem psát s kočkou. Mnozí kluci využívají svého šarmu a začnou bezostyšně flirtovat, jakmile se s dívkou seznámí. Tento trik funguje pouze tehdy, když je na dívku snadné udělat dojem nebo když dívky chtějí jen flirtovat. Pokud chcete na dívku, která se vám líbí, zanechat dobrý nebo vážný dojem, musíte vyzkoušet tato témata. Zde jsou některá zajímavá témata, o kterých můžete mluvit s dívkou, kterou jste poznali osobně nebo na Facebooku. Jak sbalit holku – Jak začít Oslovení.

 

1. Promluvte si s dívkou, která se vám líbí, o její vášni

 

 Pro muže může být obtížné vymyslet téma, o kterém by si mohl povídat s dívkou, kterou miluje. Mluvit o její vášni však může být docela zajímavým začátkem, jak váš vztah s ní posunout dál. Když vám dívka řekne, co má nejraději, můžete ji povzbudit, aby o tom mluvila víc, a pomoci jí posunout její vášeň dál. Pokud je například její vášní zahradničení, můžete ji vzít do obchodu s rostlinami, které by se jí mohly líbit, a pomoci jí vybrat rostliny podle jejího výběru.

 

2. Promluvte si s dívkou, která se vám líbí, o jejích rodinných hodnotách O čem psát s holkou.

 

o věcech, které máš rád, o jejích rodinných hodnotách.

 

Všechny dívky rády mluví o svých rodičích, sourozencích a kamarádkách. Když s ní budete mluvit o rodinných hodnotách a kultuře, možná vám řekne o své rodině. Něco, o čem se dá mluvit s holkou. To vám také umožní získat představu o tom, zda je dívka, která se vám líbí, skutečně váš typ, tradiční nebo moderní, a jak moc její rodina ovlivní váš společný život, až budete ve vztahu pokračovat.

 

3. Mluvit o nejbláznivější věci, kterou kdy udělala.

 

I když je to docela legrační, vaše dívka se vám určitě vřele otevře, když se jí zeptáte na nejbláznivější věc, kterou kdy udělala nebo by chtěla udělat. O čem psát s kočkou. Pokud se stydí a nechce o tom mluvit, řekněte své dívce, že ji budete milovat. Když začne mluvit o nejbláznivějších věcech svého života, můžete si vymyslet hru a každý z vás si postupně vymyslí bláznivou věc, kterou by udělal.

 

4. Zeptejte se dívky, jaký je pro ni smysl života – O čem mluvit s dívkou

 

  Zeptejte se dívky, co je pro ni smyslem života - O čem mluvit s dívkou

 

 

Pokud teprve začínáte, můžete si s dívkou, která se vám líbí, promluvit o duchovnu a filozofii. Pokud jste se seznámili na Facebooku, můžete o těchto tématech začít mluvit i na sociálních sítích. Když si s dívkou promluvíte o těchto tématech, snadno pochopíte, zda jste oba kompatibilní, nebo ne. Je to také způsob, jak pochopit její pohled na život a další věci.

 

5. Mluvit o lásce s dívkou, která se ti líbí

 

Každý milenec by rád mluvil o lásce a romantice a vy můžete toto téma vždy použít, abyste svůj vztah s dívkou učinili romantičtějším a zajímavějším. Pokud se velmi snažíte, aby se vám určitá dívka líbila, měli byste mluvit o lásce, abyste jí dali představu o tom, co přesně od ní očekáváte.

 

6. Má ráda dobrodružství? – O čem mluvit s dívkou

 

Má ráda dobrodružství O čem mluvit s dívkou?

 

 

Pokud vaše dívka miluje cestování nebo je blázen do dobrodružství a treků, pak je to jedno z témat, o kterém můžete vždycky mluvit společně. Je jen málo lidí, kteří neradi cestují. Pokud tedy chcete, aby vaše diskuse na Facebooku byla zajímavější, můžete vždy mluvit o místech, kam by vaše dívka chtěla jet, a podobně.

 

7. Mluví o svých perverzních sexuálních zážitcích

 

Pokud váš vztah probíhá hladce, můžete si s dívkou, která se vám líbí, promluvit o jejích sexuálních zkušenostech v ložnici. Pravděpodobnost, že vám řeknou pravdu, je vyšší, pokud již máte blízký vztah. Vždy je však lepší si o těchto věcech promluvit s dívkou, která se vám líbí, než se s ní intimně sblížíte.

 

8. Jaké jsou její sny? – O čem mluvit s dívkou

 

Jaké jsou její sny - O čem mluvit s dívkou

 

 

Ano, je velmi důležité, abyste si s přítelkyní promluvili o jejích podivných snech. Je přirozené mít sny. Ale nechce se o ně podělit s nikým, koho právě potkala. Bude o tom mluvit jen tehdy, když vás bude považovat za výjimečnou. Když s ní budete mluvit o svých snech, vaše dívka se vám také svěří se svými fantaziemi, sny a vášněmi.

 

9. Promluvte si s ní o své teorii svádění

 

Ženy vždy rády mluví o milování a svádění. O čem psát s kočkou. Pokud jí tedy řeknete o svém zájmu o svádění a během diskuse jí dáte několik tipů, vaše dívka bude mít určitě zájem a určitě vás pozve na tu večerní kávu, která může rozhodně vést k něčemu zvláštnímu. 

 

10. Jaké je vaše největší tajemství?

 

  Jaké je vaše největší tajemství O čem psát s dívkou?

 

Žádná dívka nebude na prvním rande mluvit o svých největších tajemstvích. Pokud ovšem projevíte zájem o její tajemství a zeptáte se na ně, okamžitě k vám pocítí citové pouto. Vždycky jí můžete odhalit některá svá tajemství a podrobně si o nich popovídat, abyste dívku povzbudili k tomu, aby se s vámi cítila jako doma a prozradila vám svá největší tajemství. Něco, o čem se dá mluvit s holkou.

 

11. Mluvte o jejích koníčcích – O čem mluvit s dívkou
 

 

Pokud jste se poprvé setkali na Facebooku, máte se co učit a o čem spolu mluvit. Vždy se můžete zeptat na její koníčky a podle toho jí navrhnout různé věci. Například pokud je jejím koníčkem čtení. Vždy jí můžete navrhnout různé nejnovější knihy podle toho, jaký typ knih má ráda, zda beletrii nebo literaturu faktu, akční nebo romantiku a podobně. Její záliby a zápory také odhalí její smýšlení, což může být vodítkem pro to, zda byste s ní měli pokračovat.

 

12. Které filmy má ráda? O čem psát s kočkou.

 

Filmy jsou jedním z témat, o kterých si každý rád popovídá. Můžete vyjmenovat názvy filmů, na které by se ráda podívala. Pokud se například ráda dívá na horory, můžete jí některé z nich vyjmenovat a dokonce jí navrhnout, abyste se na ně podívali společně. Je to jeden z nejromantičtějších způsobů, jak si vybudovat vztah, zatímco vy dva si povídáte o filmu a jeho ději.

 

13. Má ráda Mozarta nebo Justina Biebera? O čem psát s kočkou.

 

Kdo nemá rád hudbu? Každá dívka má slabost pro jednoho nebo dva hudebníky nebo popové zpěváky. Zjistěte, co má vaše dívka ráda. Má ráda jazz, nebo ráda tančí na pop? Znalost jejího vkusu vám pomůže posunout diskusi dál, až si budete povídat o různých zpěvácích a hudebnících u šálku kávy nebo při hovoru přes mobilní telefon či chatování na Facebooku.

 

14. Podívejte se na její oblíbenou celebritu – O čem mluvit s holkou
 

 

Dívky zbožňují hollywoodské hvězdy a celebrity. Rádi o nich také pomlouvají, mluví o jejich milostných vztazích a fitness režimu. Něco, o čem se dá mluvit s holkou. Takže si se svou dívkou můžete kdykoli promluvit o celebritách a hollywoodských hvězdách. Určitě si ráda popovídá o svých oblíbených hvězdách, a pokud jí o nich prozradíte nějaké zvláštní tajemství, bude s vámi vaše dívka ochotně mluvit znovu a znovu.

 

15. Sdílení vzpomínek na dětství O čem mluvit s dívkou?

 

Vzpomínky na dětství jsou nejmilejší a každý o nich rád mluví. Chcete se spojit se svou dívkou? Pak ji vyzvěte, aby vyprávěla o svém dětství, o svých nejmilejších kamarádech ze školy atd. Je to také dobrý způsob, jak lépe poznat minulost toho druhého. Můžete ji použít k zahájení konverzace, protože je to jedno z běžných témat k zahájení rozhovoru. Odtud můžete snadno přejít k hlubším rozhovorům.

 

16. Co nejraději děláte v posteli? O čem mluvit s dívkou

 

Romantickou schůzku můžete vždy učinit intimnější tím, že s ní proberete věci, které vaše dívka ráda dělá. Zeptejte se své dívky hned a zjistíte, že s vámi bude ochotná o tomto ošemetném tématu mluvit. Už jen myšlenka na intimní vztah s mužem může vaši dívku přimět k tomu, aby v ložnici mluvila o svých zálibách a záporech.

 

17. Chválení silných stránek toho druhého

 

Pochvala může být jedním z nejlepších způsobů, jak dívku přimět ke konverzaci a diskusi. Bude k vám srdečnější, pokud oceníte její šaty nebo účes, a ráda se s vámi o tom začne bavit. Dívky zpravidla vždy milují, když je jejich přátelé nebo milenci otevřeně chválí.

 

18. Diskuse o kariéře – O čem mluvit s holkou
 

 

Dnešní ženy jsou kariéristky a jsou rády, když jejich muži mluví o jejich kariéře a oceňují jejich přístup k profesi. Pokud se dívky zeptáte na její kariéru, cíle a touhy, můžete vždy očekávat, že se vám vřele otevře.

 

19. Její oblíbené místo na dovolenou – O čem mluvit s dívkou

 

Chcete-li svůj vztah s přítelkyní posunout dál, požádejte ji, aby vám řekla o svém oblíbeném místě na dovolené a proč ho miluje. O čem mluvit s dívkou. Můžete si také promluvit o tom, že byste na toto místo jeli společně na piknik nebo na dovolenou, abyste spolu strávili více času. O čem mluvit s dívkou. Vypadávání vlasů.

 

20. Mluvte o oblíbených parfémech, květinách a sladkostech – O čem mluvit s dívkou

 

Co je důležitou součástí romantiky? O čem psát s kočkou. Samozřejmě květiny, sladkosti a vůně. Pokud si tedy se svou dívkou o těchto věcech promluvíte, bude to jeden ze způsobů, jak poznat její vkus, abyste ji mohli obdarovat a zapůsobit na ni, jak moc ji milujete.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button