TECHNOLOGIEZajímavosti

10 nejdražších aplikací na světě

Všichni máme v telefonech nainstalovanou řadu aplikací. Koneckonců, pomáhají usnadnit práci. Existují aplikace pro sledování filmů, poslech hudby, nakupování, cvičení, hraní her, rezervace letů a vlaků a dokonce i pro platby. Většina aplikací je k dispozici zdarma, ale za některé je třeba zaplatit malou částku a na oplátku nabízejí dobré funkce. Existují také aplikace, které nabízejí dobré funkce, ale mají poněkud vysokou cenu, takže jsou pro běžné uživatele smartphonů nedostupné. Podívejte se na seznam 10 nejdražších aplikací.

10 nejdražších aplikací na světě:

10. iDIA – Diagnostický zobrazovací atlas (cena: 399,99 USD)

Pokud jste majitelem domácího mazlíčka nebo pracujete se zvířaty, ale nemáte mnoho znalostí o zvířecích chorobách, může být tato aplikace velmi užitečná. Diagnostický zobrazovací atlas stojí 399,99 USD, což je hodně, ale nabízí pracovníkům a majitelům zvířat názorné a podrobné vysvětlení mnoha diagnóz. Používá vysoce kvalitní grafiku a snadno vám pomůže pochopit, v čem je problém s vaším malým kamarádem.

 

9. DDS GP Ano! (Cena: 499,99 USD)

Jste-li zubař, pak je pro vás tato služba DDS GP Yes! aplikace bude pro vás jistě velmi zajímavá a užitečná. Tato aplikace pro iPady a iPhony je sice drahá, ale pomáhá vám velmi snadno vysvětlit pacientům léčebné plány pomocí informativního vizuálního zobrazení. Nabízí více než 200 demoverzí, které můžete používat podle potřeby. Ošetření zahrnují léčbu prasklin, kazů, kosmetickou stomatologii, zubní chirurgii a mnoho dalšího. Jak vydělat peníze

8. Gun Bros Apathy Bear (Cena: 600 USD)

Přestože je GunBro pro uživatele iPadu a iPhonu v podstatě bezplatná herní aplikace, můžete si ji v aplikaci zakoupit a zaplatit za ni víc, než si dokážete představit. Společnost Glu Games, která hru vyvíjí, vytvořila speciální postavu známou jako Apathy Bear, kterou můžete získat investováním 600 dolarů. Tato postava může vystřelit 11 projektilů najednou a každý z nich může způsobit poškození o hodnotě 4 000 bodů. Pokud jste seriózní hráč, můžete získat výhodu nad ostatními a vyplatí se do ní investovat.

7. Alchemist SMS (Cena: $999,99)

Pokud pracujete v kovoprůmyslu, zejména v oblasti recyklace a nakládání se šrotem, a máte chytrý telefon Apple, aplikace Alchemist pro vás bude výhodnou koupí. Tento program za 999,99 USD pomáhá uživatelům zjistit, jak mohou úspěšně snížit náklady na suroviny. Aplikace Alchemist obsahuje mnoho nástrojů, které vám pomohou spravovat zásoby kovů, například export a import katalogů oceli a mnoho dalšího.

6. QSFFStats (Cena: 999,99 USD)

Jedná se o jednu z aplikací, které nenabízejí mnoho funkcí, ale přesto mají obrovskou cenovku. Aplikace QSFFStats byla spuštěna v roce 2011 a zejména pro fotbalové fanoušky je velmi užitečná. Pomáhá jim udržovat aktuální statistiky pro každou z lig, se kterými se setkávají, a také umožňuje odesílat herní statistiky e-mailem.

5. Cybertuner (Cena: 999,99 USD)

Potřebujete další pomoc s laděním klavíru? Pokud ano, může být tato aplikace užitečná a patří k tomu nejlepšímu, co k tomuto účelu najdete. Tato aplikace pro ladění klavírů nabízí technikům nástroje pro ladění klavírů. Chcete-li mít přístup k tomuto úžasnému nástroji, musíte zaplatit 999,99 USD.

4. BarMax California (Cena: 1000 USD)

Tuto aplikaci vytvořila právnická fakulta Harvardu a obsahuje otázky z předchozích advokátních zkoušek a přednášky profesorů práva. Tato aplikace si vždy dokázala zajistit místo mezi 40 nejlepšími vzdělávacími aplikacemi v iTunes a je jedinou aplikací, která je považována za komplexního průvodce pro uchazeče o zkoušky.

3. Alpha-Trader (Cena: 1 000 USD)

Pokud rádi obchodujete a sázíte na akciovém trhu, Alpha Trader se pro vás stane velmi výhodným. Tato aplikace je v podstatě komplexní investiční obchod dostupný v obchodě iTunes a obsahuje mnoho a mnoho obchodních nástrojů vytvořených pro investiční profesionály a investory. Alpha Trader díky svým různým funkcím a funkcím správy portfolia usnadňuje uvádění akcií na trh. Mezi výhody, které nabízí, patří aktualizované tabulky a inventurní čísla v reálném čase.

2. Cyber Tuner (Cena: 1 000 USD)

Klavíry jsou jedním z nejúžasnějších nástrojů, ale jsou také složité. Vyžadují mimořádnou údržbu a péči, a proto musí být klavírní technici při ladění klavírů vždy opatrní. Cyber Tuner vytvořil registrovaný klavírní technik a tvrdí, že tato aplikace je mnohem lepší než mnoho jiných známých programů pro ladění klavírů. Kromě obrovské ceny, kterou zaplatíte (1 000 dolarů), musíte měsíčně platit za novinky a aktualizace, které někdy stojí až 80 dolarů.

1. Abu Moo Collection (Cena: 1 200 USD)

Pokud jste velmi bohatí a nevíte, co s penězi, můžete zvážit nákup jedné z nejužitečnějších, ale nejdražších aplikací pro Android. Kolekce Abu Moo Collection za 1200 dolarů je série aplikací, které vám nenabídnou žádné úžasné funkce, nic, co by vás nadchlo, jen drahokamy na ozdobu domovské obrazovky. Každý z těchto drahokamů má hodnotu 200 dolarů, a pokud chcete vlastnit celou kolekci, musíte utratit celkem 1200 dolarů. Pořiďte si tuto aplikaci a ukažte svým přátelům, jak jste bohatí.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button