ZdravíZDRAVÍ A VÝŽIVA

10 nejlepších zubních past na slovenském trhu

Péče o zuby je jednou z nejdůležitějších hygienických úkonů. Všichni víme, jak nepříjemná může být bolest zubů a jaké jsou ceny u zubařů . Proto jsme pro vás připravili 10 nejlepších zubních past dostupných na Slovensku.

10. Odborník citlivý na signály

Stále více lidí trápí problémy s citlivými zuby. Proto naše výzkumné oddělení přišlo s jedinečným řešením: unikátní zubní pastou Signal Sensitive Expert s obsahem minerálu HAP. Ten, jak bylo klinicky ověřeno, proniká do otevřených dentinových tubulů a pomáhá je vyplnit. Deset Božích přikázání

To zabraňuje nepříjemnému pocitu podráždění nervových zakončení chladem nebo teplem. Přítomnost zinku v této novince navíc pomáhá velmi účinně chránit dásně a zabraňuje tak jejich ztrátě.

9. ZUBNÍ PASTA ECODENTA S BĚLÍCÍM ÚČINKEM ČERNÉHO UHLÍ 

ccpasta

Inovativní složka známá jako Teavigo TM (účinná látka ze zeleného čaje) zaručuje kompletní péči o zuby: chrání před zubním kamenem, působí antibakteriálně a zanechává dlouhotrvající pocit čistoty a svěžesti. Představujeme svěží zubní pastu s bělícím účinkem, černou jako uhel. Dopřejte si přírodní bělení zubů bez peroxidů. Neobsahuje fluoridy. Testováno zubními lékaři.
96 % ekologických složek přírodního původu – certifikováno ECOCERT

8. ZUBNÍ PASTA ECODENTA SE SKOŘICÍ A ROZMARÝNEM – PROTI ZUBŮM. KAZU

ZUBNÍ PASTA ECODENTA SE SKOŘICÍ A ROZMARÝNEM - PROTI ZUBNÍMU KAZU

Inovativní vědecká složka – Teavigo TM (účinná látka ze zeleného čaje) – účinně ničí bakterie způsobující zubní kaz, zabraňuje vzniku zubního plaku a podporuje zdravou ústní mikroflóru.
Testováno zubními lékaři.
97 % ekologických složek přírodního původu – certifikováno ECOCERT

7. DĚTSKÁ ZUBNÍ PASTA S PŘÍCHUTÍ LESNÍ JAHODY ECODENTA 

DĚTSKÁ ZUBNÍ PASTA S PŘÍCHUTÍ LESNÍ JAHODY ECODENTA

S mrkvovým extraktem a Calidentem (přírodní zdroj vápníku). Vyvinuto speciálně pro péči o dětské zuby, vhodné pro děti do 3 let.

Zubní pasta bez abrazivních složek šetrně čistí a chrání dětské zuby před drobnými prasklinami, zubním kazem a posiluje zubní sklovinu. Extrakt z mrkve snižuje citlivost zubů a je důležitou složkou pro zdravé zuby. Bez fluoridu, vhodné i pro první zuby.
Testováno zubními lékaři.

97 % ekologických složek přírodního původu – certifikováno ECOCERT

6. PŘÍRODNÍ SIBIŘSKÁ ZUBNÍ PASTA MRAŽENÉ PLODY 100G

PŘÍRODNÍ SIBIŘSKÁ ZUBNÍ PASTA MRAŽENÉ PLODY 100G

Tato zubní pasta má velmi příjemnou chuť, zajistí dlouhotrvající komfort pro vaše zuby a dásně, váš dech bude mrazivě svěží. Jemně čistí zuby, odstraňuje plak. Obsahuje extrakt z divokého sibiřského jalovce, organický brusinkový olej, extrakt ze severské moruše a výtažky z malin. Jak používat: Naneste malé množství zubní pasty na zubní kartáček a krouživými pohyby čistěte zuby 2-3 minuty. Doporučujeme používat alespoň 2krát denně.

5. PŘÍRODNÍ SIBIŘSKÁ ZUBNÍ PASTA 7 SIBIŘSKÝCH BYLIN 100G

PŘÍRODNÍ SIBIŘSKÁ ZUBNÍ PASTA 7 SIBIŘSKÝCH BYLIN 100G

 Přírodní sibiřská zubní pasta je založena na unikátní směsi sedmi divokých sibiřských bylin a organických rostlin, jemně čistí zuby, pomáhá odstraňovat zubní plak. Při pravidelném čištění zubů zajistí zdraví vašich zubů a dásní a osvěží dech. Jak používat: Naneste malé množství pasty na zubní kartáček a poté si krouživými pohyby čistěte zuby po dobu 2-3 minut. Doporučujeme používat alespoň 2krát denně.

4. CURAPROX ENZYCAL 950 PPM 75ML

CURAPROX ENZYCAL 950 PPM 75ML

Jemná zubní pasta na ochranu před zubním kazem s fluoridem sodným 950 ppm. Díky složení bez SLS a nadměrnému množství esenciálních olejů pomáhá snižovat výskyt vředů v dutině ústní. Systém tří enzymů posiluje antibakteriální funkci slin a podporuje tak přirozenou obranyschopnost ústní dutiny. Vhodné také v kombinaci se sonickým kartáčem. 75 ml

3. ORGANICKÁ ZUBNÍ PASTA S HORSKOU SOLÍ ECODENTA 100ML

ORGANICKÁ ZUBNÍ PASTA S HORSKOU SOLÍ ECODENTA 100ML


Citlivost zubů může mít mnoho příčin: změny teploty při konzumaci teplých a studených jídel, kyseliny ze sladkých potravin atd. Citrát draselný v této pastě pomáhá vytvářet ochrannou bariéru, která chrání citlivé zuby před vnějšími vlivy, zklidňuje je a zmírňuje nepříjemné pocity. Obohaceno o výtažek z Aloe Vera, který zklidňuje citlivé a podrážděné dásně, přírodní sůl, která posiluje ústní dutinu a dodává jí slanou kořeněnou chuť, a mátu, která dodává svěžest.
Testováno zubními lékaři.

2. ORECARE BYLINNÁ ZUBNÍ PASTA PRO DOSPĚLÉ 135G

ORECARE BYLINNÁ ZUBNÍ PASTA PRO DOSPĚLÉ 135G

TIENS Orecare Bylinná zubní pasta pro dospělé obsahuje vysoce účinné široké spektrum antibakteriálních záněty zmírňujících složek, jako jsou luteolin, inositol, saponiny a třísloviny. Laktony v divoké chryzantémě, stejně jako glykosidy, vitaminy A a B obsažené v ostatních rostlinných výtažcích, pomáhají odstraňovat zubní bakteriální plak a osvěžují dech. Účinné látky pomáhají zlepšovat tvrdost zubní skloviny a neutralizují větší kyselost po jídle, což zabraňuje vzniku zubního kazu.

Zubní pasta obsahuje také jemné bělící činidlo bezpečné pro zubní sklovinu. Rostlinné výtažky obsažené v TIENS Orecare Bylinné zubní pastě pro dospělé jsou bohaté na alkaloidy, jako jsou berberin a koptisin, a mají silné zklidňující a hemostatické vlastnosti, čímž zabraňují krvácení dásní.

1. CURAPROX WHITE IS BLACK 90ML + CS 5460 ULTRASOFT

CURAPROX WHITE IS BLACK 90ML + CS 5460 ULTRASOFT

Sada bílého a černého zubního kartáčku a bělící zubní pasty s aktivním uhlím. První černá bělící zubní pasta dělá vše pro to, aby vaše zuby zůstaly zdravé a krásně bílé po dlouhou dobu: – Aktivní uhlí absorbuje částečky zabarvení a jemně bělí zuby – Fluorid a enzymy chrání před zubním kazem – Hydroxylapatit sodný (Nano) chrání a dokonce regeneruje zubní sklovinu – Prestige Sparkling Blue® dodává zubům lesk a vypadají ještě bělejší – Esenciální oleje a Starphere® pomáhají chránit zuby i ústní dutinu – Neobsahuje škodlivé SLS, Bělicí látky, triklosan nebo abraziva – Malé množství éterických olejů dodává zubní pastě jemnou chuť Zubní pasta je vhodná pro dlouhodobé a každodenní používání.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button