VZTAHYZábava

Jak poznám, že mě miluje – 15 signálů

Jak poznám, že mě miluje? Poznejte postavy! 15 spolehlivých způsobů, jak zjistit, zda se líbíte dívce Nejste si jisti, jak přesně poznat, zda se líbíte dívce? Nejste sami.

V ženách je těžké se vyznat, a proto může být neuvěřitelně matoucí zjistit, jestli se dívce líbíte. Když však budete přesně vědět, která znamení, která dokazují, že o vás má zájem, máte hledat, budete je umět jasně a zřetelně přečíst.

Jak vím, že mě miluje?

 

Jak vím, že mě miluje?

 

Ačkoli existuje mnoho jemných signálů, kterými ženy dávají najevo, že se jim líbíte, odborníci na vztahy tvrdí, že těchto 15 znaků, že se dívce líbíte, je na vrcholu seznamu – a naštěstí jsou to také jedny z nejsnadněji rozpoznatelných znaků!

Zde je 15 nejčastějších znaků, které podle odborníků na vztahy ukazují, že se dívce líbíte – od představení jejím přátelům až po to, že s ní zůstáváte v neustálém kontaktu. Jak zjistím, že mě miluje. Takže už nikdy nebudete muset přemýšlet, jestli se dívce líbíte.

 

1. Její přátelé a rodina o vás vědí.

 

Její přátelé a rodina o vás vědí.

 

Pokud má dívka zájem, nestyďte se o vás říct svým přátelům. Protože ženy svým přítelkyním říkají všechno. Když jí zavoláte, zvedne telefon se svými přáteli a neváhá jim dát vědět, když s vámi něco plánuje. Dalším skvělým ukazatelem je, když vás pozve na setkání se svými přáteli. Znamená to, že s vámi vidí budoucnost a žádají o souhlas. Totéž platí i pro její rodinu. „Pokud tě představí své rodině, je to další dobré znamení, že tě má opravdu ráda a chce tě ve svém životě.“

 

2. Přesunout termín, který nemůže stihnout.

 

Změní termín, který nemůže stihnout.

 

Pokud se dívce líbíte, bude vás chtít vidět znovu! Bude ochotná přesunout večeři, kterou jste naplánovali a která se kryje s její dámskou jízdou. Pokud se jí nelíbíte, udělá vše pro to, abyste si mysleli, že má hodně práce a nemůže se vám věnovat. Ochota je jistým znamením, že se ženě líbíte, protože si udělá čas a naplánuje si s vámi schůzku bez ohledu na svůj nabitý program. Když se dívce líbíte, „dává se vám k dispozici“.

 

3. Snaží se pokračovat v konverzaci.

 

Snaží se pokračovat v konverzaci.

 

Dívka, která se vám líbí, se do vašich konverzací zapojí celým srdcem, ať už osobně, nebo prostřednictvím textových zpráv. Nebude posílat jednoslovné zprávy nebo jen přikyvovat hlavou, zatímco budete mluvit – bude klást otázky a přidávat příspěvky, aby prodloužila konverzaci mezi vámi dvěma. „Odpovídá na vaše zprávy? Zvedá vám telefon? Pokud reaguje komentáři k vašim textům a otázkami, na které máte odpovědět, pravděpodobně má zájem, protože se snaží udržet konverzaci.“

4. Pochválí vás a snaží se, abyste se cítili dobře. Jak vím, že mě miluje?

 

Pochválí vás a snaží se, abyste se cítili dobře. Jak vím, že mě miluje?

 

Pokud vám žena skládá komplimenty nebo často dělá věci jen proto, aby vás rozesmála, je to opravdu dobré znamení, že se jí líbíte! „Usmívá se na tebe? Skládá vám komplimenty? Posílá ti selfie?“ navrhuje DeAlto. „Pokud se ti snaží udělat radost, je velká šance, že tě má ráda. Ve stínu někoho, kdo nemá zájem, je pěkně mrazivé!“

 

5. Zřejmě je v tvé přítomnosti nervózní. (Vyhýbá se očnímu kontaktu, hraje si s vlasy, obličejem atd.)

 

Může se zdát, že nemá zájem, ale možná je jen nervózní! Většina kluků nepozná rozdíl mezi tím, když se dívka stydí, a tím, když s vámi prostě nechce být. Věci jako dotýkání se obličeje, hraní si s vlasy, koukání do země a vrtění rukama jsou známkami toho, že je nervózní. Ať už mluví příliš, nebo vůbec, udělejte vše pro to, abyste ji uklidnili a aby se ve vaší blízkosti cítila dobře. Jak sbalit dívku – Jak začít s oslovováním

 

6. Její řeč těla je přitažlivá.

 

  Její řeč těla je přitažlivá.

 

Některé dívky jsou naopak nervózní, když se jim líbí chlap. To, že se vám dívka líbí, poznáte podle toho, jak stojí. Při rozhovoru se k vám otočí celým tělem. Najde si jakoukoli záminku, aby se vás mohla dotknout nebo být ve vaší blízkosti. I když nemusí udělat první krok, bude chtít, abyste to udělali vy, a to tak, že položí svou ruku do blízkosti vaší. Pokud je do vás zamilovaná, neodtáhne se, když se k ní přiblížíte, a neodtáhne se, když ji obejmete. Buďte však opatrní, protože to nechcete přehnat. Ujistěte se, že se cítí pohodlně, aby se z toho nestala nepříjemná situace.

 

7. Pamatuje si věci, které jí říkáte. Jak vím, že mě miluje?

 

Pamatuje si věci, které jí říkáte. Jak vím, že mě miluje?

Možná se jí líbíte, když vám nejen věnuje pozornost, ale dává vám najevo, že vás poslouchá, když připomíná rozhovory, které jste vedli před několika dny. Dělá si s vámi malé interní vtípky na základě věcí, které jste jí řekli. Dokonce i malé hlouposti, které si pamatuje, protože pokud se jí líbíte, upoutá její pozornost všechno, co se jí na vás líbí. Je si vědoma toho, čím procházíte. Ať už vás čeká velký zápas, nebo stresující uzávěrka v práci, těchto věcí si všimne a určitě vám popřeje hodně štěstí. Možná vám dokonce poskytne trochu prostoru.

 

8. Nejednou ji přistihneš, jak na tebe zírá.

 

Jste venku s přáteli a zjistíte, že se na vás dívají. Pokud se jí líbíte, přistihnete ji, jak na vás zírá, i když předpokládá, že si jí nevšímáte. Pokud ji přistihnete, jak se na vás dívá, a ona se rychle podívá jinam, možná se jí líbíte, ale stydí se o tom mluvit. Faktem je, že pokud ho přitahujete, bude se na vás vědomě či podvědomě dívat dál.

9. Najde si na vás čas.

 

Jedno spolehlivé znamení, že se dívce líbíte: „Udělá si na vás čas ve svém nabitém programu!“ Jednoduchá cesta ke zdravým a radostným vztahům. Je to tak jednoduché, ale je to jeden z nejlepších způsobů, jak zjistit, jestli se dívce líbíte. „Známkou toho, že se dívce líbíte, je, když se vám pravidelně věnuje, ať už osobně, v telefonickém rozhovoru nebo vám pošle milou zprávu.“ Koneckonců, kdyby to nedělala, proč by se namáhala?
Příčiny vypadávání vlasů u mužů : hlavní viníci

 

10. Snaží se vám dát najevo, že je svobodná. Jak vím, že mě miluje?

 

Ať už mluví o tom, že nemůže najít toho pravého, nebo prozradí podrobnosti o své otřesné zkušenosti s mužem třetího kolena, dá vám najevo, jak moc je svobodná. Zjistěte, zda o vás má opravdu zájem. Pokud se zmíní, že potřebuje doprovod na nějakou akci nebo někoho, kdo by ji doprovodil na večeři, aby nebyla sama, nabídněte jí, že půjdete! Je pravděpodobné, že čeká, až mu napovíte.

 

 

11. Kopíruje vaše pohyby a gesta. Jak vím, že mě miluje?

 

Kopíruje vaše způsoby nebo používá váš slang? Podle odborníků je to jisté znamení přitažlivosti. Pokud se například usmívá jako vy nebo používá jedno slovo, které často používáte, je pravděpodobné, že má zájem. Napodobování je forma lichocení!

 

12. Žádá vás o pomoc s hloupými maličkostmi.

 

Někdy ženy vynaloží velké úsilí, aby si získaly vaši pozornost. Pokud vás žádá, abyste ji naučili něco, co zní elementárně, pravděpodobně vám vysílá důležité signály. Ženy si uvědomují, že muži mají ochranitelský instinkt, takže když je dáma „příliš malá, aby na něco dosáhla“, nebo „nemůže přijít na to, jak funguje dálkový ovladač“, obvykle tím naznačuje, že chce vaši pomoc! To vše se děje ve vaší blízkosti, aby si mohla být jistá, že jste tu pro ni, abyste jí pomohli v její domnělé „bezmoci“. Než si to spletete s tím, že si nemůžete stahovat písničky do telefonu nebo řídit auto s manuální převodovkou, vzpomeňte si na toto znamení.

13. Otevře se vám – a povzbudí vás k tomu, abyste udělali totéž.

 

Když se o vás dívka zajímá a cítí se s vámi dobře, bude hledat příležitosti, aby vám řekla podrobnosti o svém životě, které ne každý zná. Až ji lépe poznáte, všimněte si, zda vám dovolí poznat i tuto svou méně známou stránku. Pokud ano, vztah mezi vámi je na vysoké úrovni. Další ukazatel: „Velmi se zajímá o vaši minulost, ptá se na příběhy z vašeho dětství a výchovy.

 

14. Směje se všemu, co řekneš.

 

Možná jste plní vtipů o tatínkovi nebo loňského memu, ale pokud si dívka „hraje s vlasy a směje se vašim vtipům“, je to dobré znamení, že se jí líbíte, protože humor je velkým ukazatelem pozitivního vztahu. Jak zjistím, že mě miluje. I když mohou být vaše vtipy neslavně otřepané, stejně jí přijdou vtipné, když chce, abyste věděli, že jste ji zaujali. Pokud se zapojuje do konverzace s úsměvem, chichotáním a hravým žertováním, je pravděpodobné, že vás přitahuje!

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button