HRY A ZÁBAVAZábava

Mafia ke stažení : Jak stáhnout Mafia zdarma

Mafia je akční adventura z roku 2002, kterou vyvinulo studio Illusion Softworks a vydalo Gathering of Developers. Mafia ke stažení.  Hra byla vydána pro Microsoft Windows v srpnu 2002 a později byla portována na PlayStation 2 .   Xbox v roce 2004. Jedná se o první díl mafiánské série. Příběh odehrávající se ve fiktivním městě Lost Heaven ve 30. letech. 20s. Century sleduje příběh vzestupu a pádu mafiána Tommyho Angela ze zločinecké rodiny Salieriů.

 

Mafia získala kladné recenze pro verzi pro Windows, kritici hru chválili za její příběh a realističnost, zatímco verze pro PlayStation 2 a Xbox byly hodnoceny smíšeně. Pokračování hry Mafia II od společnosti 2K Czech vyšlo 23. Srpen 2010 a třetí hra Mafia III od Hangar 13 byla vydána 7. Říjen 2016. Remake s názvem Mafia: Definitive Edition, který rovněž vyvinula společnost Hangar 13 , byl oznámen v květnu 2020 a vydán 25. května. Září 2020.

 

Mafia cz ke stažení zdarma

 

Mafia cz ke stažení zdarma

 

Příběh Mafie zahrnuje jízdu autem, především lehké křižování městem mezi různými lokacemi, a také honičky a závody; zbytek hry je založen na pěší navigaci a střelbě z pohledu třetí osoby – to vše je prokládáno filmovými scénami. Kromě města a krajiny jsou zahrnuty také detailní interiéry. Třeba městské letiště, muzeum, kostel, hotel, opuštěné vězení. Restaurace a bar Dona Salieriho. Ve hře se mění počasí a střídá se den a noc, ačkoli na rozdíl od Grand Theft Auto se mise odehrávají ve stanovený čas a počasí je po celou dobu trvání úrovně konstantní.

 

Mafia ke stažení

 

Mafia ke stažení

 

Ve hře Mafia můžete jezdit po městě v 51 klasických amerických autech a v 19 bonusových vozech (z toho 5 závodních), které lze odemknout po otevření hlavního a nového herního režimu. Auta se představují pravidelně – na začátku hry jezdí po ulicích města modely z počátku 20. let. let, zatímco modely z počátku 30. let se začínají objevovat v pozdějších fázích hry. Všechna vozidla vycházejí ze skutečných automobilů té doby. I když byly přejmenovány a přepracovány kvůli autorským právům. CS GO kůže zdarma – Funguje ZDARMA.

 

Policie zapisuje hráče za drobné přestupky, jako je překročení rychlosti nebo jízda na červenou. A dopravní nehody způsobují zranění řidičů. Ačkoli jsou k dispozici i jiné druhy dopravy, například tramvaje a nadzemní dráhy, mohou se v nich vozit pouze jezdci a řidiči je řídit nemohou.

 

Jak stáhnout Mafia?

 

Jak stáhnout Mafia

 

Mafia je známá tím, že téměř všechna vozidla mají komplexní fyziku poškození a dokonce se v ní používá deformace v reálném čase. V porovnání s vozidly v jiných hrách, které používají předpřipravené modely poškození.  Ačkoli jsou menší a slabší vozidla podstatně robustnější než jejich protějšky v reálném světě. Než se rozbijí a nakonec explodují, vydrží méně než velká obrněná vozidla. Oproti jiným hrám stejného žánru je zde více realismu. Například schopnost prorazit palivovou nádrž, přehřát motor a rozbít převodovku. Mnoho vnějších součástí (jako jsou okna, pneumatiky, světlomety a nárazníky) lze z většiny vozidel odstranit fyzickou cestou, například nárazem při jízdě, úderem tupým předmětem (pěstí, baseballovou pálkou) nebo výstřelem. Spacebase Startopia recenze – co je na hře zajímavého.

 

Stáhnout Mafia

 

Stáhnout Mafia

 

Dokončením hlavní příběhové linie se odemkne režim „Freeride Extreme“. Což je v podstatě totéž jako program Freeride, ale s přidanou výhodou kaskadérských skoků, vedlejších úkolů a absence policejních hlídek. Vedlejší mise v tomto režimu se pohybují od triviálních věcí. Jako je přenášení balíků nebo zabíjení gangsterů, až po extrémní a někdy bizarní akce, jako je pronásledování mimozemské vesmírné lodi nebo řízení nákladního auta s výbušninami určitou rychlostí.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button