KnihyKNIHY

Kniha o psech 10 nejlepších knih Kniha o psovi

10 nejlepších knih o psech . Knihy o psech, které by si měl přečíst každý milovník psů .výcvikové knihy , zajímavé knihy , naučné knihy . 

Knihy o psech .Pokud jste milovníci psů a rádi čtete nebo se jen chcete dozvědět více. Rozhodně byste si neměli nechat ujít těchto 10 skvělých knih, které jsou u nás oblíbené . Rozhodně pokud máte také nějaké oblíbené knihy , nezapomeňte nám jejich názvy zanechat v komentářích. A my je přidáme:

10. Pes je láska – Proč a jak vás váš pes miluje – Dog Books

  Pes je láska - Proč a jak vás váš pes miluje

Ten pocit zná každý milovník psů. Dotek psího čumáku, jejich sálající teplo, když nám leží u nohou, dokonce i jejich kňučení, když chtějí skočit na naši postel. Zdá se, že nás naši psi skutečně milují, i když to vědci už léta popírají. Kniha Psí láska odhaluje a dokazuje výjimečnost psů v tom, že jsou schopni projevovat lásku, čímž se liší od ostatních zvířat. Důvěrný vztah mezi člověkem a psem se vybudoval během jejich dlouhého soužití a dnes je potvrzeno, že pes dokáže člověku porozumět a projevovat mu svou náklonnost mnohem intenzivněji než jiná zvířata. Tato fascinující kniha o původu psů, jejich chování, potřebách a skrytých hlubinách povahy je nezbytnou součástí knihovny každého, kdo někdy miloval psa a cítil, že jeho láska je opětována.Knihu si můžete zakoupit na adrese
TU

9. Jedinečný svět psích emocí – Pes je láska – Knihy o psech

Jedinečný svět psích emocí - Pes je láska


Knihy o psech. Důkazy jsou jasné – psi cítí lásku stejně jako lidé. Oblíbená kniha renomovaného odborníka zkoumá svět psích emocí a jejich jedinečné spojení s člověkem. Na základě současných výzkumů a vlastního pozorování dospěl autor k závěru, že psi mají zvláštní druh emoční inteligence, která jim umožňuje vycházet s lidmi tak, jak to nedokáže žádné jiné zvíře. V kapitolách jako „Čím jsou psi tak jedineční“, „Tělo a duše“, „Jak se psi zamilovávají“ a „Psi si zaslouží lepší život“ je podrobně popsáno, jak pes vnímá a cítí. Záměrem textu je nejen studovat a porozumět psům, ale především jim díky novým poznatkům pomoci vést bohatší a šťastnější život.
ZDE
.

8. Pes – Knihy o psech

Pes

Pro některé z nás jsou psi společníky, kteří nám pomáhají v naší práci, pro jiné stále představují vlky, pozůstatky nezkažené divočiny. Městský člověk často vnímá psy jako náročné děti, které vyžadují péči a lásku. Lidé mají k těmto chlupatým čtyřnohým tvorům tolik vztahů, že není divu, že někdy tápeme, jakou roli hrají psi v naší společnosti, když uvážíme, že existuje celá řada plemen, tvarů těla, barev srsti a jejich kombinací. Knihy o psech. Velká plemena psů

 

Kniha o psech

 

Tato krásně ilustrovaná kniha se zabývá všemi aspekty života psů – odkud pocházejí, jaké je jejich přirozené prostředí, kdo jsou jejich předkové a kdy došlo k jejich prvnímu kontaktu s člověkem. Podrobně se zabývá anatomií psů, jejich smysly, genomem a dědičnými vlastnostmi. Samostatná kapitola se zabývá sociálním chováním psovitých šelem, hierarchií ve smečce, teritoriálním chováním, komunikací a způsobem myšlení a poznáváním okolního světa. Nechybí ani přehled jednotlivých plemen.Knihu je možné zakoupit.
ZDE
.

7. Neznám jiné zvíře jako psa – Dog Books

I-don't-know-any-other-animals-like-it-dog-75794

RNDr. František Šusta, PhD. Deset let pracoval jako profesionální trenér zvířat v zoologických zahradách a získal také řadu mezinárodních ocenění. Poté, co se kromě exotů začal věnovat i psům, byl ohromen jejich oddaností a tolerancí, kterou projevují ve vztahu ke svým majitelům. Na jedné straně tyto vlastnosti nesmírně usnadňují jejich výcvik, ale na druhé straně nerespektování psích specifik a jen bezmyšlenkovité uplatňování výcvikových metod, a to i pozitivních, může vést k tomu, že náš pes prožije život plný frustrace a samoty, obklopen pamlsky, ale bez svého člověka. Tato kniha je proto nejen poctou nejlepšímu příteli člověka, ale také návodem, jak se při výchově a výcviku psa vyvarovat podobných chyb. Knihy o psech.

„Musel jsem tuto knihu napsat, protože jsem cítil, že ji psům dlužím. A také proto, že neznám jiné zvíře, jako je pes!“ František Šusta .Knihu si můžete zakoupit
ZDE

6. Můj pes, můj guru – Knihy o psech

Můj pes, můj guru

„Začala jsem pátrat po tom, jak je možné, že pes vždy vypadá šťastně a jak je celkově naprosto spokojený se svým životem!“Knihy o psech.

Pokud jste někdy měli psa, určitě se vám nejednou stalo, že jste se po náročném dni v práci vrátili domů unavení a promluvili jste na něj: „Kéž bych byl jako ty. Jsi vždycky šťastný a spokojený!“ Váš domácí mazlíček totiž vždy čeká u dveří, aby vás přivítal, a radostně vrtí ocasem.  Lovecký pes

Autor knihy, úspěšný marketingový manažer, nikdy neměl rád psy a když se jeho žena rozhodla pořídit jednoho pro jejich dvě dcery, byl proti. Tehdy ho ani ve snu nenapadlo, že o šest let později napíše knihu inspirovanou novým členem rodiny. Pochopil totiž, že chování tohoto nejvěrnějšího přítele člověka plně odpovídá všem nařízením , jak máme žít a být dobrým člověkem. 

 

Kniha o psech

 

Pes… 

důvěřuje svému pánovi (analogie k božskému principu), 

Žije v přítomnosti , 

je vděčný a to umí vyjádřit, 

miluje bezpodmínečně,

má mnoho dalších zdánlivě základních vlastností, které, kdybychom od něj přijali, by okamžitě udělaly svět lepším a krásnějším místem.Knihu si můžete koupit.
ZDE
.

5. Co váš pes umí?

Co umí váš pes Knihy o psech

Opravdu psi vycítí blížící se zemětřesení? Poznají vznik rakoviny dříve, než ji lékaři diagnostikují?

Psí smysly v mnoha ohledech předčí lidské. Psi slyší zvuky z větší vzdálenosti a na vyšších frekvencích a mají citlivější nos. lepší periferní vidění a fousky zachytí i ty nejmenší změny tlaku vzduchu. Není proto divu, že pes spěchá ke dveřím ještě před . Než se nadějete, někdo přijde. Knihy o psech.

 

Kniha o psech

 

Kniha Co umí váš pes? zkoumá fascinující svět psích kognitivních schopností. Popisuje pět základních smyslů, představuje pohled na svět tak, jak ho vnímá pes .a zabývá se otázkou, zda má pes šestý smysl. Obsahuje praktické testy a aktivity, které inteligenci vašeho psa nejen změří, ale dokonce ji zvýší. Díky této knize budete svému domácímu mazlíčkovi lépe rozumět a vaše komunikace bude hodnotnější. 

Z anglického originálu Is Your Dog Psychic? (QUID Publishing Ltd, Brighton 2017) přeložili Matúš Hyžný a Mariana Hyžná. Knihu si můžete zakoupit
ZDE

4. Hádanky pro psy

Knihy o psech

Kniha nabízí řadu praktických návodů, jak důkladně procvičit šedou kůru mozkovou vašeho čtyřnohého přítele. A nemusíte nic kupovat: nástroje pro nekonečnou zábavu s hlavolamy už máte doma. Skrývají se v předmětech denní potřeby v kuchyni, ve sklepě, v garáži i na půdě a čekají na nápad, jak je využít. Bohatě ilustrovaná publikace představuje řadu originálních her . Při něm musí pes používat tlapu, čenich a do značné míry i hlavu. Aby se dostal k pamlsku nebo oblíbené hračce, nezbývá mu než vymýšlet různé mechanismy: například ovládat kus trubky, zkoušet štěstí ve hrách s kloboučky na různých podložkách, vytahovat psí prut nebo – v pravém slova smyslu – myslet za roh. .. Vítejte v dílně skládaček.Knihu si můžete zakoupit
ZDE
.Knihy o psech.

3. Roselle Pes, který mě zachránil

Roselle Pes, který mě zachránil Knihy o psech

Než se začtete do tohoto neobyčejného skutečného příběhu, zavřete na chvíli oči a si představte, že jste od narození slepí a procházíte životem ponořeni do tmy. A si teď představte, že s 11. září 2001, s. 78. Světového obchodního centra v New Yorku , do kterého narazilo unesené letadlo. Máte s sebou pouze svého vodicího psa a jste zcela závislí na jeho pomoci. 

Velká plemena psů : 10 nejlepších velkých psů na světě

Příběh neobyčejného Michaela Hingsona a jeho věrné a odvážné průvodkyně Roselle už léta dojímá lidi po celém světě. Až budete tuto knihu číst, také ztratíte řeč kapitolu po kapitole a budete žasnout nad poutem . Která spojuje člověka a psa v tom nejkrásnějším slova smyslu. Vyzkoušejte si, jaké to je jít naslepo dolů ze sedmdesáti osmi pater, uniknout smrti v hroutících se věžích dvojčat a schovat se v podzemní stanici metra. Knihy o psech.

 

Kniha o psech

 

Beznadějně se zamilujete do rozrušené Roselle, která, ačkoli se jí bouře panicky dotýkají, bojuje, aby dostala svého lidského přítele do bezpečí uprostřed ohlušujícího rachotu hroutících se věží. Roselle, která za svůj hrdinský čin získala řadu celosvětově uznávaných ocenění a příslib . Že žádný vodicí pes už nikdy nedostane její jméno, protože „Roselle je jen jedna“. 

Přečtěte si příběh muže, který si svou slepotou nedovolil zabránit ve splnění svých snů, a Roselle, jejíž obětavost a odvaha jim oběma zachránila život.Knihu si můžete zakoupit.
ZDE

2. Co si myslí pes

co si myslí pes Knihy o psech


Pokud se chystáte pořídit si psa nebo už s ním žijete a jste velkými milovníky psů. Naučte se lépe porozumět svému čtyřnohému příteli. S příručkou Co si myslí pes to pochopíte snáze. Má na srdci vašeho psího přítele. Jak se cítí, co ho těší nebo naopak trápí.

 

Kniha o psech

 

Zjistěte, proč se váš pes chová určitým způsobem, naučte ho, aby se nechoval špatně, a pomozte mu spřátelit se s ostatními psy v parku, pokud to sám nezvládne. Vaše společné chvíle budou plné pohody a bez zbytečného stresu. V knize najdete nejen rady zkušených majitelů psů, ale také spoustu užitečných fotografií, které vám pomohou lépe rozluštit přání vašeho psa. Pokud si se svým psem budete rozumět, stane se vaším nejlepším přítelem a odměnou vám bude nejen harmonický vztah, ale také spousta zábavy a nevídaných dobrodružství.Knihu si můžete zakoupit.
ZDE
.

1. Pes – člen rodiny

Pes - člen rodiny Knihy o psech

Co všechno se dá dělat, když čekáte nový přírůstek do rodiny – tentokrát v podobě roztomilého chlupatého čtyřnohého kamaráda? Tento praktický a hravý průvodce vám poradí, na co nezapomenout, aby se váš nový pes cítil dobře, prospíval a nic mu nechybělo. Kniha o psech. Dozvíte se, kde mu připravit místo na spaní, jakou potravu a základní péči bude potřebovat, proč jsou pro něj některé aktivity nebezpečné a jaké hry jsou pro něj naopak vhodné, na co si dát pozor při venčení, jak psa přivyknout na společnost ostatních zvířat v domácnosti a mnoho dalších užitečných věcí.Knihu si můžete koupit.
TU

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button