AUTO A MOTOSport

Které auto má největší kufr ? 14 nejlepších vozů

Které auto má největší kufr ? SUV s největším zavazadlovým prostorem . SUV s největším zavazadlovým prostorem . Rodinné auto s velkým kufrem . Které auto má největší zavazadlový prostor.

Která auta mají největší kufr ? Top 14 vozů .Zapomeňte na oficiální čísla. Přinášíme vám žebříček, ve kterém najdete vozy SUV s největším zavazadlovým prostorem . Které auto má největší kufr . Rodinné auto s velkým kufrem . Pokud vás tedy zajímá, které SUV má největší kufr, máte pravdu.

14. Audi Q7

 

  které auto má největší kufr

Audi Q7 je obrovské sedmimístné SUV, přesně ten typ vozu, který byste v tomto seznamu očekávali. Do masivního kufru se vejde 10 zavazadel a je stejně pohodlný jako krásný. Není však levný.

 

13. Hyundai Santa Fe

 

  SUV s největším zavazadlovým prostorem

V pětimístné a sedmimístné konfiguraci má nejnovější Santa Fe více zavazadlového prostoru než Land Rover Discovery Sport. Ať už kupujete vůz pro rodinu, nebo jej provozujete jako firemní vůz, je to v podstatě nejlepší alternativa, jakou můžete od vozu s největším zavazadlovým prostorem očekávat.

 

12. Peugeot 5008

 

  největší kufr auta

 

Peugeot 5008 nabízí nejvíce kilogramů prostoru ze všech SUV na našem seznamu – a dokonce sedm míst k sezení. Zavazadlový prostor je velmi dobře navržen; je čtvercový, s nízkou hranou a není možné do něj proniknout z podběhů kol ani ničím jiným. Do zavazadlového prostoru tohoto SUV se tak vejde až 10 kufrů.

 

11. Porsche Cayenne

 

SUV s největším zavazadlovým prostorem

V tomto krásném Porsche Cayenne se snoubí výkon a zavazadlový prostor. I základní model zrychlí z 0 na 100 za méně než 6 sekund a do zavazadlového prostoru se vejde až 10 kufrů. Je to pětimístné auto.

 

Plešatění a jak mu čelit , Vypadávání vlasů u mužů

 

10. Range Rover Velar

 

auto s největším kufrem

 

Range Rover Velar je rozdělen mezi základní model Evoque a sedmimístný model Sport, má však větší zavazadlový prostor. Jako každý Range Rover vyniká v terénu a nešetří na luxusu. SUV s největším zavazadlovým prostorem . 

 

9. Škoda Superb 

 

Rodinné auto s velkým zavazadlovým prostorem

 

Není překvapením, že verze kombi se zvětšuje, ale i ve verzi hatchback má Superb obrovský zavazadlový prostor. Také uvnitř je vůz elegantní a jízda je tak pohodlná, že si budete myslet, že sedíte v mnohem dražším modelu.

 

8. Tesla Model 3 – Které auto má největší kufr

 

auto s velkým kufrem

 

Model 3 je sedan, takže jeho zavazadlový prostor není velký. Zavazadlový prostor je však větší než v elektrických SUV, jako je Jaguar I-Pace.Model 3 je také rychlý, skvěle se řídí a je nabitý technologiemi.

 

7. Volkswagen Touareg – Vůz s největším zavazadlovým prostorem

 

které SUV má největší kufr

 

Podvozek sdílí s Audi Q7 a Porsche Cayenne, takže není překvapením, že Touareg má také jeden z největších kufrů ve třídě luxusních SUV. Vůz s největším zavazadlovým prostorem .Stejně jako ostatní koncepty VW se do zadní části Touaregu vejde 10 kufrů, ale na rozdíl od Q7 je pouze pětimístný. SUV s největším zavazadlovým prostorem . 

 

6. Volvo XC90 – Který vůz má největší zavazadlový prostor

 

které SUV má největší kufr

 

Původní Volvo XC90 bylo uvedeno na trh v roce 2002 a ihned si získalo pověst vozu se špičkovou praktičností. Současný model tento odkaz naplňuje; je to neuvěřitelně prostorný sedmimístný vůz, do jehož zavazadlového prostoru se vejde 10 kufrů. Je také stylový a dobře sestavený, zatímco hybridní verze T8 je rychlé a při pravidelném nabíjení levné velké SUV. SUV s největším zavazadlovým prostorem . 

 

5. Kia Sorento – Levné SUV s největším kufrem

 

SUV s největším zavazadlovým prostorem

 

Levné SUV s největším zavazadlovým prostorem .Je trochu překvapivé, že Kia Sorento je jediným SUV s místem pro 11 kufrů, přesto tento sedmimístný vůz předčí v objemu zavazadlového prostoru mnohem luxusnější vozy. Nejnovější verze je také mnohem klasičtější než verze předchozí, ačkoli cena se odpovídajícím způsobem zvýšila. SUV s největším kufrem . 

 

4. Škoda Octavia – Rodinné auto s největším zavazadlovým prostorem

 

Rodinné auto s největším zavazadlovým prostorem

 

Rodinný vůz s největším zavazadlovým prostorem .Pokud chcete nejlepší kombinaci hodnoty a zavazadlového prostoru, pak je tu Škoda Octavia. Rodinný vůz s největším zavazadlovým prostorem .Náš seznam je plný kombi, SUV a manažerských vozů, ale Octavia je jediným rodinným vozem, který v něm najdete. Jeho obrovský zavazadlový prostor pojme 11 kufrů a má také nejnižší počáteční cenu ze všech modelů na tomto seznamu.

 

3. Škoda Superb Kombi – Které auto má největší zavazadlový prostor

 

rodinný vůz s velkým kufrem

 

Superb kombi může mít o jeden zavazadlový prostor více než jeho sourozenec hatchback. V ostatních ohledech je ale stejný, jinými slovy pohodlný a elegantní.

 

2. Tesla Model S – Které auto má největší kufr

 

elektromobil s největším kufrem

 

 

Luxusní elektromobil není zrovna to, co byste čekali na vrcholu seznamu největších kufrů, ale Tesla Model S pojme až 11 kufrů. To proto, že elektrická technologie zabírá mnohem méně místa než konvenční spalovací motor, takže pod kapotou vzniká prostor pro velký zavazadlový prostor a další úložné prostory.

Nejrychlejší auto světa – 10 nejrychlejších aut na světě

 

1. SUV BMW X7 s největším zavazadlovým prostorem

 

SUV s největším zavazadlovým prostorem

 

BMW X7 je SUV s největším zavazadlovým prostorem .Pouze do jednoho námi testovaného vozu se vejde 12 kufrů, a to do BMW X7. Vůz je na vrcholu nabídky SUV značky BMW, je velký, odvážný, praktický a pohodlný s velmi luxusním interiérem. SUV s největším zavazadlovým prostorem .

 

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button