Kuriozity z živočišné říšeZAJÍMAVOSTI O ZVÍŘATECH

Lovecká videa – Nejlepší lovecká videa z celého světa

Lovecká videa – Nejlepší lovecká videa z celého světa Myslivost se zabývá ochranou , chovem a lovem zvěře. Patří do zemědělství i lesnictví. Protože úkolem myslivce je také ochrana přírody – lesů a zelených stanovišť v jeho oblasti. Má však také rekreační význam.

 

lovecká videa pro divočáky

 

Half Girl Videa

 

lovecká videa  nejlepší hity

 

Lovci se snaží zlepšit životní podmínky a udržet stavy zvěře. Selekce zvířat se zaměřuje na chov nejkvalitnějších jedinců (chov), kteří mohou produkovat kvalitní trofeje, zdravé potomstvo a správný poměr pohlaví.

 

 

lov jelenů lovecká videa

Lov ( Hunting ) je nejstarší činností lovce a v různých podobách ji lidé provozovali již v pravěku. Až do středověku mohli na Slovensku lovit všichni obyvatelé. Ve středověku se lov stal výsadou vládnoucí třídy ( panovníků ). Od 16. století bylo poddaným zakázáno provozovat lov. Později V 18. století byl zákaz rozšířen i na obyvatele měst. V 19. století bylo možné lovit pouze tehdy, pokud člověk vlastnil určitý pozemek. Lovci dnes k lovu používají střelné zbraně nebo lovecké luky. 

 

Lovecká videa

 

 

Lov je odvěkou zábavou pánů , šlechticů a králů z celého světa. V dnešní době můžete vyrazit na lov i do zahraničí. Například na Novém Zélandu, odkud pocházejí největší jelení trofeje na světě. Přiznejte si to. V lovu  je trofej upravený úlovek nebo jeho část, kterou si lovec ponechá jako suvenýr.Nejčastěji si ji lovci vystavují ve svém obývacím pokoji nebo ve společenské místnosti. 

Lovecké video hity 

 

 

videa z lovu medvědů v polopřevodu

Tradičně se lovečtí psi používají k lovu. Některá plemena, jako je slovenský kopov nebo slovenský hrubosrstý stavěč – lovecký pes, byla pro tuto činnost vyšlechtěna i na Slovensku. Slovenský kopov – Je to původní a jediné plemeno duričů chované na Slovensku.

Lovecké zásahy 

 

 

Slovenský kopov se používá k lovu, zejména k nahánění zvěře. Je to také vynikající hlídací pes. Má citlivý čich , dobrou orientaci v terénu , vrozenou bystrost a nadání pro sledování. Nejlepší lovecké psy najdete na Lovecký pes – 11 nejlepších loveckých psů

 

Půlka kachny na kachnách

 

Lovecká videa 

Podívejte se na lovecká videa z celého světa. Lov divočáků , jelenů , medvědů , vlků . Nejlepší lovecké zásahy. Přečtěte si také :

Příčiny vypadávání vlasů u mužů : hlavní viníci

 

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button