CestováníZAHRANIČNÍ

Nejlepší počasí po celý rok – Top 10 měst

Hledáte na  ideální počasí? Představte si místo s příjemným podnebím po celý rok. Zde je seznam 10 míst s nejlepším počasím po celý rok.Kde na světě je nejlepší počasí po celý rok ? Podívejte se na 10 měst s nejlepším počasím. Nejlepší počasí po celý rok, jaké by si každý přál….

10. Medellín, Kolumbie 

Teplota: 18 až 28 stupňů Celsia

Medellín

Město Medellín se nachází v zelené horské oblasti Aura v nadmořské výšce 1 495 m n. m. m. n. m.. Medellín je známý jako „město věčného jara“. Teplota v Medellínu se pohybuje od 18 do 28 stupňů Celsia. I v období dešťů jsou změny teplot ve městě minimální. Díky tomu je toto město skutečným rájem, kde se místní obyvatelé i návštěvníci mohou po celý rok těšit z pestré palety barevných květin.

9. Nice, Francie

Průměrná teplota: 27 stupňů Celsia

Půvabné město Nice se nachází na jihovýchodním pobřeží Středozemního moře ve Francii. Kromě nádherného modrozeleného moře na jedné straně je toto město ze severní strany obklopeno kopcem. Toto jedinečné místo nabízí příjemné klima po celý rok. Město Nice si užívá slunečné léto a krásné jarní období. Kromě krásného počasí je Nice známé svými nádhernými plážemi, úzkými uličkami, starým městem a nákupy.

8. Oahu, Havaj

Teplota: 24 až 32 stupňů Celsia

Oahu, Havaj

Ostrov Oahu má nejpříznivější počasí na Havaji. Na tomto krásném ostrově je po celý rok skvělé počasí. Teplota na Oahu se pohybuje mezi 24 a 32 stupni Celsia. I v zimě může teplota na Oahu přesáhnout 25 stupňů Celsia.

Toto skvělé počasí hraje také důležitou roli v tom, že se Oahu stalo nejoblíbenější turistickou destinací na Havaji. Odhaduje se, že polovina všech turistů, kteří přijedou na Havaj , si vybere ostrov Oahu . Přeplněný ostrov Oahu je také známý jako „místo setkávání“.

Podívejte se také na :

5 největších vlků na světě 

7. Loja, Ekvádor

Teplota: 26 až 30 stupňů Celsia

 

Loja, Ekvádor Nejlepší počasí po celý rok

 

Horské městečko Loja, které se nachází na jihu Ekvádoru, je známé svým krásným počasím  po celý rok. Loja se nachází v nadmořské výšce 2 069 m n. m. m. n. m. . Vysoká nadmořská výška výrazně ovlivňuje počasí ve městě. Navíc jsou v tomto městě minimální teplotní rozdíly, které se pohybují od 26 do 30 stupňů Celsia. . Loja je také hlavním městem hudby a kultury v Ekvádoru.

6. Kunming, Čína

Teplota: 20 stupňů Celsia Nejlepší počasí po celý rok

 

Kunming, Čína Nejlepší počasí po celý rok

 

Město Kunming v čínské provincii Yunnan je jedním z míst , které můžete navštívit  kdykoli během roku. Bez ohledu na roční období panuje v Kunmingu  po celý rok fantastické počasí. Kromě jarního klimatu je město proslulé svými historickými památkami .

Vypadávání vlasů? Jezte těchto 9 potravin, abyste zabránili vypadávání vlasů

5. Sao Paulo, Brazílie

Teplota: 22 až 28 stupňů Celsia Nejlepší počasí po celý rok

 

Sao Paulo, Brazílie Nejlepší počasí po celý rok

 

Sao Paulo, nejlidnatější město Brazílie, se nachází na jihovýchodě   země.  Toto velké město je ze západu obklopeno  nízkými horami. Teplota v Sao Paulu se pohybuje mezi 22 a 28 stupni Celsia. Zima není tak chladná, průměrná maximální teplota v zimě je 23 stupňů. Město je také jednou z nejlepších obchodních a turistických destinací v Brazílii. Toto velké město navštíví ročně více než 12 milionů lidí.

4. Sydney, Austrálie

Teplota: 23 stupňů Celsia Nejlepší počasí po celý rok

 

Nejlepší počasí po celý rok

 

Město je známé svou  krásnou architekturou, kulturou, kvalitním vzdělávacím systémem a skvělým počasím. V Sydney je po celý rok vynikající klima. Město nabízí více než 340 slunečných dní v roce. Léto není tak horké a zima je příjemná. Kromě skvělého podnebí si můžete užít řadu kulturních aktivit, krásné pláže, přírodní rezervace a parky .

3.Kanárské ostrovy, Španělsko

Teplota: 17 až 24 stupňů Celsia Nejlepší počasí po celý rok

 

Nejlepší počasí po celý rok

 

Kanárské ostrovy jsou španělské souostroví na západním pobřeží Afriky. Tvoří je sedm hlavních ostrovů a několik ostrůvků. Na Kanárských ostrovech je celoročně vynikající klima. Léta na těchto ostrovech jsou teplá, ale ne příliš horká, a zimy jsou mírné. Průměrná teplota na Kanárských ostrovech se pohybuje mezi 17 a 24 stupni Celsia. Ze sedmi hlavních ostrovů je nejoblíbenější Tenerife. Díky příjemnému klimatu je známý také jako „ostrov věčného jara“.

2. Malaga, Španělsko

Teplota: 17 až 19 stupňů Celsia Nejlepší počasí po celý rok

 

Malaga, Španělsko Nejlepší počasí po celý rok

 

Malaga je další španělské město s příjemným subtropickým středomořským podnebím. Každý rok je ve městě přibližně 300 slunečných dní. I v zimě je v Malaze 5-6 hodin slunečního svitu. V horkém letním období je průměrná teplota ve městě  25 stupňů Celsia.

1. San Diego, Kalifornie, USA 

Teplota: 15 až 22 stupňů Celsia Nejlepší počasí po celý rok

 

Nejlepší počasí po celý rok

 

Pokud je San Diego vaším příštím místem pro dovolenou, nemusíte si lámat hlavu s výběrem termínu návštěvy. V San Diegu je totiž celoročně mimořádně příznivé klima. V horkém létě je v San Diegu průměrná teplota 22 stupňů Celsia. Zima je také dobrá  s průměrnou teplotou 15 stupňů Celsia.

V San Diegu svítí slunce více než 300 dní v roce. V létě (červen-srpen) je San Diego přeplněné turisty. Teplota vody  dosahuje v sezóně nejvyšší hodnoty 21 stupňů Celsia . V San Diegu je 33 krásných pláží. Všechny tyto pláže nabízejí návštěvníkům  vodní sporty a další atrakce.

Podobné články

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button